Отговори
# 15
  • Мнения: 1 670
Привет   bouquet
Аз също се записвам- 42 дни без цигари  Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 136
И аз тук,50 дни без тютюн и ги спрях от раз,Герой Peace Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 500
здравейте, не съм писала от известно време, но минавам да се похваля с 6 седмици без цигари  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green ноооооо, съм + 4 кг за това време. Едва вчера обаче започнах гимнастика в къщи, че на фитнес мога само през уикенда и то не всеки. Търсих да си купя въженце за скачане, така малко калории да изгоря, но то пък не намерих. Вече приличам на мечка....... Joy Joy Аз много рядко се сещам за цигара, но пък какъв апетит имам....като на новородено  newsm30 Моля да ми споделите накратко вашия опит относно килцата, спрях хляба но работя по 9 часа на ден пред компютър   Sad
Честит имен ден на празвнуващите и наздраве, все пак без цигари, носим повече на пийване

# 18
  • Мнения: 4 806
Привет, бездимни!
И все по-бездимни да сте/сме Simple Smile
Додиники, благодаря за новата тема.

# 19
  • Мнения: 1 163
viakimova и аз съм като тебе. Панталоните от миналата зима не ми стават  ooooh! ooooh! ooooh! няма да кажа колко качих. Но от днеска твърда диета и връщане назад няма докато не си изпълня линийката. И аз съм със същото работно време и като цопна дупето пред компа не ставам за почти нищо. Резултата на лице. А и скоро станах на 35 години и това има значение. Дано успея да отслабна.

# 20
  • Мнения: 6
цоп, и аз тук! Аз съм с повече от 4кг. отгоре вече  Embarassed и съм на плодове и чайчета, но не отслабвам, а просто спрях да качвам  Tired дано се пооправи полужението. Браво на всички железни!  smile3525

# 21
  • Мнения: 4 500
viakimova и аз съм като тебе. Панталоните от миналата зима не ми стават  ooooh! ooooh! ooooh! няма да кажа колко качих. Но от днеска твърда диета и връщане назад няма докато не си изпълня линийката. И аз съм със същото работно време и като цопна дупето пред компа не ставам за почти нищо. Резултата на лице. А и скоро станах на 35 години и това има значение. Дано успея да отслабна.
На мен панталоните от тая зима вече не ми стават, ноооо по-добре "сочна" дето вика една моя колежка, отколкото вмирисана на цигари, и а фитнес на всеки 500 метра има, еле пък в Люлин(аз живея там)

# 22
  • Мнения: 27
Здравейте дами!
Доди, благодаря за новата темичка!
Това като че ли малко я раздвижи – я виж колко народ сме!
Viakimova, mimi msm, titinka , аз за килограми за сега не мисля и не мога да ви дам съвет.
Факт е че аз много се ограничих, защото след хапване/дори и на парче шоколад/ страшно ми се припуш....ше.
Аз също по цял ден пред компа, после в колата до блока, 5 етажа и на дивана.
Добре че преди месец започнах по 30 мин. вечер на велото, иначе не знам.
Хайде – хубава бездимна вечер!
П.П. Честит празник на именниците!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 508
Леле, смаях се като " се строихме и преброихме" newsm44
Да ви призная под секрет  Whistling - непрестанно ми се припушва /удържимо/. Ама щом си помисля какво ли ще е сега да запаля и наоколо да се разнесе пушилката  smile3511

# 24
  • Мнения: 2 099
Леле, смаях се като " се строихме и преброихме" newsm44
Да ви призная под секрет  Whistling - непрестанно ми се припушва /удържимо/. Ама щом си помисля какво ли ще е сега да запаля и наоколо да се разнесе пушилката  smile3511

Писа Баба Здравка

# 25
  • Мнения: 260
 Embarassed  Confused С нищо не мога да се похваля... Ще ви чета за кураж...

# 26
  • Мнения: 1 394
Леле, смаях се като " се строихме и преброихме" newsm44
Да ви призная под секрет  Whistling - непрестанно ми се припушва /удържимо/. Ама щом си помисля какво ли ще е сега да запаля и наоколо да се разнесе пушилката  smile3511
А да не говорим как ще ти се завие свят и ще ти стане лошо.Ако го направиш,си е чиста проба мазохизъм.Ти не си мазохистка нали?  Grinning Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 163
Леле, смаях се като " се строихме и преброихме" newsm44
Да ви призная под секрет  Whistling - непрестанно ми се припушва /удържимо/. Ама щом си помисля какво ли ще е сега да запаля и наоколо да се разнесе пушилката  smile3511
А да не говорим как ще ти се завие свят и ще ти стане лошо.Ако го направиш,си е чиста проба мазохизъм.Ти не си мазохистка нали?  Grinning Mr. Green
Да допълня Доди, че на мен почва и да ми се повдига. Уф ма Здравче най-мръсното нещо на света са цигарите.
Линааааааа, Джерииииии, Венус  ruporuu  ruporuu

# 28
  • Мнения: 409
Привет и от мен  Hug и аз "строй се, преброй се" и аз се радвам на моите скромни 50 дни! Често ви чета. Не ми се пуши, само от време на време се появява едно дяволче  Twisted Evil ... но аз не се изкушавам.  Crossing Arms

Иначе около мен нищо интересно ... Диетата ми я спряха, телевизора и компютъра също, защото ми се появи някакво "бенигнено вертиго" (както аз се шегувам - главозамаяла съм се ) Mr. Green и сега пия лекарства и чакам резултатите и лекарите да разберат от какво е  hahaha(може от спирането на цигарите да е) Joy
Това е от мен, лек и бездимен ден от мен  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 806
Здравче, дръж се ...  Hug  Нема да се даваш на ламята и наминавай по-честичко!
Добро преброяване, да.
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт