Къде в София прахосмукачка Керхер?

  • 56 052
  • 216
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
Мрежата и чорапчето синьото обират само едрите неща мъхове и такива гадории. Финния прах си остава във водата. Най големия + на SV1902 е прането с пара. Преди няколко дена прах дивана в нас с парочистачката, че малкия го надраска с маркер( черен) и да ти кажа почти излезе остана още малко но то си е химикал мисля че още веднъж дваж и ще излезе ама бая намокрих дивана докато го напарвах. Имам две познати с SV1902 във Варна и са много доволни от избора си. Предполагам, че за да струва 1 500.00 лв. има защо да се иска такава цена. Едва ли е направено за един ден. Все пак 750 евро и за германия си е цифра за прахосмукачка.

# 31
  • София
  • Мнения: 118
narcisa, SV 19 02 има ли съвместим накрайник за килими? До колкото разбирам няма такъв към основните аксесоари, а не се ориентирам да е съвместим и с накоя от турбочетките  newsm78?

# 32
  • Мнения: 14
Има  Grinning подовия накрайник на парния екстрактор е комбиниран - има държач за микрофибърните подложки, а от вътре има силиконови лайсни за мокро изсмукване от твърди подове, пвц лайсни за мокро изсмукване от меки настилки - килими, и четка за прахосмучене от меки настилки - килими.Всичко има тази машинка. Grinning

# 33
  • Мнения: 224
Cherryto няма как да сложиш турбо четката, която е съвместима с други модели на Керхер, защощо SV1902 има два маркуча единият смуче, а другият пуска парата.

# 34
  • София
  • Мнения: 118
Ок, ще ходя явно до някой от магазините да гледам на живо, остава после и мъжО да го убедя  Simple Smile.
Electra, ти спря ли се на нещо?

# 35
  • Мнения: 224
Sv9102 ми се нрави ама за сега малко цената ме спира, иначе гледах други прахосмукачки по магазините има само две подобни на на този модел едната е на Zelmer a другата е Delonghi и двете са около 600-700лв освен с пара имат и функция за пране. Обаче като знам, че на практика човек ще изпере килимите си не повече от 3-4 пъти в годината, тъй като след всяко пране трябва да чистиш тръбите да ги изсушиш и чак тогава да сглобиш прахосмукачката наистина си е играчка за всекидневно чистене. Още нещо ,което е хубаво при Керхер-а е че имаш една четка на която само и сменяш  и от четка за килим става четка за теракот, което означава, че няма да търсиш много място за приставки и така нататък. Моята половинка я убедих успех и на теб Wink

# 36
  • Мнения: 14
Приставките си имат и торба( несесер където седят),а Karcher сменят ценовите листи от 01.02.2010г. , поне миналата година ги смениха по това време.

# 37
  • Мнения: 224
Да пиешеше някаде, че цените са жалидни до Февруари. Narcisa  според теб като жътрешен човек ще мръднат ли много нагоре?

# 38
  • Мнения: 3 164
От Технополис я купихме ние,но това  декември 2008г.,с воден филтър,доста скъпа, но добра Peace

# 39
  • Мнения: 224
Е ето най- накрая мнение от някои притежател Simple Smile Има ли много разправия с почистването след употреба като прахосмукачка и пара едновременно (мокрото почистване) имам предвид на тръбите. Имаш ли някакво клипче с това как почиства ( в нет има 2) , но едното е правено с цел демонстрация не е ясно кое колко време отнема. Ще сме благодарни ако постнеш нещо. Мерси!

# 40
  • Мнения: 14
за съжаление Eleсtra_  ще мръднат при някои нагоре при други надолу, специално sv 1902  ще  стане около 1800.00 лева, но точно незнам още ценовата листа ще излезе в понеделник мисля. Ако имат от предна поръчка ще стане на стари цени до изчерпване на количестватакоуто са 1 в София и 2 във Варна от които едната е капарирана. Sad

# 41
  • Мнения: 224
Их това си е сериозна корекция в цената

# 42
  • Мнения: 224
Купих си парочистачка в събота(SV 1020). Доволна съм голямо чистене падна. Банята, кухнята, стъклата и теракота всичко лъсна. А да не казвам колко мазнотии изчистих от фурната и загорялото по котлоните също че изчисти без капак препарат.  Единствената голяма разправия е се перат кърпичките, които се слагат на накраиниците, но все пак няма как да изчистиш без никакви усилия Simple Smile. Сега остава да се сдобия  прахосмукачка с воден филтър за да не разпръсквам само праха в нас  Wink

# 43
  • Мнения: 14
 Simple Smile Честито, добре дошла в клуба!

# 44
  • Мнения: 224
Narcisa каква е цeната на допълнителните микрофибърни кърпички, големите за пода и малките за дюзичката за мебели и малките кръгли четки за точковата дюза. Вие вашите колко често се налага да ги сменяте?

Общи условия

Активация на акаунт