placenta

  • 1 089
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 399
Ами аз писах вече - с контракции, но ми казаха, че не са следствие от нея. Пиех през цялото време спазмалгон, но-шпа и магнезий.
Имах серклаж /заради късата мат.шийка/, който обаче, беше толкова "кадърно" направен Twisted Evil, че конеца се изхлузи в шестия месец  Close  Та си изкарах и без него, но с малко повече пазене и лежане в осмия месец /тогава вече имах леко разкритие/.
Пазих се, пазих се...пък в средата на деветия като хукнах да качвам стълби, да чистя и какви ли не физ.натоварвания, уж да родя по-рано....но не Mr. Green
Родих шест дни, преди термина, като детето имаше вид на преносено и според докторята било такова  newsm78
Така че, мисля си, че бременността ми мина, сравнително, нормално.
А ако организма искаше да я изхвърли тази плацента, сигурно щеше да има поне кървене, според мен.
За съжаление, не мога да ти помогна с някаква информация, дали има случаи, когато такава плацента би попречила на нормалния ход на бременността. Нито знам, в следствие на какво, се образува.
 Най-добре се консултирай  с друг специалист, щом първата докторка не ти е дала обяснение. Направи го за свое успокоение. Можеш да пуснеш тема и в някой от форумите, където влезат повече медици. Например тук.
Късмет!

# 16
  • Мнения: 300
а дали пък тая добавъчна плацента не е била плацентата на евентуален близнак, който е се е резорбирал?

Общи условия

Активация на акаунт