топлите ли храната която давате на бебо

  • 3 577
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 535
Топля всичко. Единствено плодовите десерти, кис. мляко и десерта от кухнята давам със стайна температура.
На мен не ми е приятно да ям студена супа и ядене/пюре  Naughty
Избягвам да го храня навън, особено пък сега в студа.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Имам дъщеря на 6 месеца и иска да щде всичко затоплено адаптираното мляко и кашите само пюретата ги хапва на стайна температура да не говорим че вода не иска и да помирише
заместила съм едно хранене с каша и ми се иска да не се разжождам само с термоса навън
Има ли други мами като мен
Има,има и още как  Mr. Green
НИщо студено не вкусва,освен кремчетата  Peace Вода и ние не пием,само чайчета ,даже и сок не иска  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 706
Топля всичко....
На мен не ми е приятно да ям студена супа и ядене/пюре  Naughty...
абсолютно същата ситуация,всички в къщи обичаме яденето да е топло

# 18
  • София
  • Мнения: 600
Зависи от храната : не топля плодовите и зеленчуковите пюрета, кисело мляко,  но пък топля месните пюрета и млякото. Принципно моето дете не харесва топла храна, предполагам нататък нещата ще се променят.

# 19
  • Мнения: 9 451
Затоплям абсолютно всичко.Ако се наложи да се храним навън,слагам в термобокса и така запазвам температурата на храната.

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 И двете ми деца са яли винаги пюрета и млека на стайна температура.На вън също, ако температурата не е била под 15 градуса.

 За тези които чак си направиха рани по главите от чешане и чудене, да - аз също ям незатоплена храна.Много повече ми харесва.

# 21
  • София
  • Мнения: 15 251
Да, топлех храната. И още го правя. Само плодовите пюрета давах на стайна температура.

# 22
  • Мнения: 11 018
Да, затоплях и продължавам да затоплям всичко без десертите.

# 23
  • Мнения: 28
Топля всичко само плодовите пюрета,сокове и настъргани плодове давам със стайна температура.

# 24
  • Мнения: 2 231
Топля манджите, но пюретата давах със стайна температура.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 132
Всичко топля. Няма значение  на мен как повече ми харесва...

# 26
  • Мнения: 456
Не давам незатоплена храна.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 517
Не топлех пюретата, но ние ядяхме пюрета през лятото и те си бяха топли, като ги извадех от чантата. Зимата, на тази температура, не бих дала пюре от чантата, аз вода не бих дала, какво остава за пюре. Сега манджите ги затоплям - те иначе според мен не стават за ядене.

# 28
  • Мнения: 33
Слу4вало ли ви се е да затпопляте от боилера ако се е охладила термоса? Confused

# 29
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Разбира се, давах и давам храната топла.

Общи условия

Активация на акаунт