Новите ни козметични похождения 4

  • 42 814
  • 679
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 222
А на мен точно червилото ми хареса!Кой номер е,ако все пак успея да го открия и тук?

# 616
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
iv4enceto_91 Аз си взех Gray Pink. Хубави са, не са много трайни. Доста са блестящи. Черното е убиец!

Дори с основа ли? За кое черно става въпрос-единичката или това от 4ката?

# 617
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
А на мен точно червилото ми хареса!Кой номер е,ако все пак успея да го открия и тук?

Кое червило - в бялата или златистата гилза?

# 618
  • Мнения: 13 627
Ивче, тези сенки на Флормар са жестоки като ги гледам от снимката Simple Smile
Трябва да потърся къде в София имат такива
Аз до сега на Флормар съм ползвала само цветните моливи за очи и съм много доволна от тях

# 619
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
За четворката става въпрос. С основа- да. Само, че аз не слагам отделна основа като вас, а използвам коректор за тъмни кръгове като такава. Научих този трик от интернет.
Не е лоша палитрата. Става за ежедневен грим, ако не искаш нещо силно.

# 620
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
М да, много са хубави и аз искам такива... но къде ли ще открия в Стара Загора.  Embarassed  Rolling Eyes
Аз преди няколко години имах от тези 2 едно много хубаво прасковено матово и едно златисто-прасковено, но след това неможах да ги открия никъде. Една приятелка си взе от тройката-слети Теракота и остана много доволна. Аз имам 3 гланца сега и също ми харесват, като цветове, но не са много трайни - с молив отдолу предполагам, ще е ок.

# 621
  • Мнения: 434
Ивче,тези палитри със сенки на Флормар от по 5 цвята изглеждат страхотно! Crazy
Знам една парфюмерия при нас,където имат стелаж на марката,още утре ако ми остане време ще проверя дали ги имат. Mr. Green

# 622
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Супер и кажи дали имат други цветове, и цена.   bouquet
Харесах си и тези

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 19:01 от iv4enceto_91

# 623
  • Мнения: 434
Ще кажа,стига само да ги има. Peace

# 624
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
http://www.e-flormar.com/images/urundetay_buyuk/5li-far.jpg
Това са цветовете.  Peace

# 625
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ивче, ако си видяла наистина като тези сенки, които си взех от Ибей, непременно си ги купи. Просто... нямат махане само с вода, трябва да ползваш дегримьор. Супер цветове и наситеност.

# 626
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Ами ако ходя скоро до София. Незнам дали извън Кауфланд в Стара Загора продават.  Simple Smile

# 627
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Егати рекламата им направих, но това са първите сенки които съм ползвала от 10 години насам и до такава степен да ми паснат. Тъпото е, че ги купих само за 5$ а са СТРАХОТНИ! Мога да снимам цветовете ако проявите интерес, както са си на палитрата, така стоят и на очите като нюанс.

# 628
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Ами като пускаш фитили само ги снимай.  Mr. Green Мене малко ми трябва да те накарам да снимаш пак всичко.  Joy

# 629
  • Мнения: 434
Егати рекламата им направих, но това са първите сенки които съм ползвала от 10 години насам и до такава степен да ми паснат. Тъпото е, че ги купих само за 5$ а са СТРАХОТНИ! Мога да снимам цветовете ако проявите интерес, както са си на палитрата, така стоят и на очите като нюанс.

TheBlackWidow,снимай ги,моля те. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт