Новите ни козметични похождения 4

  • 42 792
  • 679
  •   1
Отговори
# 630
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Някои от цветовете са ми се разбили по време на шипинг-а, но са повтарщи се, така или иначе.
1
2
3

# 631
  • Мнения: 222
А на мен точно червилото ми хареса!Кой номер е,ако все пак успея да го открия и тук?

Кое червило - в бялата или златистата гилза?


В бялата.

# 632
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

# 633
# 634
  • Мнения: 214
гланцче с цвят 03 sweet strawberry

# 635
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727

Кое червило - в бялата или златистата гилза?

В бялата.
[/quote]

503.

# 636
  • Мнения: 348
Да ви питам, има ли някакъв специален трик за ползването на оризовите листчета ? Защото вече два пъти ги ползвам и наистина попиват и матират хубаво, но все си изтривам фон до тена Confused Аз ли не правя нещо както трябва или това е нормално и трябва да си нося тубичката с мен ?

# 637
  • София
  • Мнения: 985
 
  да видим дали след 2 седмици ще се конкурирам с перлите  Mr. Green

# 638
  • Мнения: 2 229
Последно си взех това, но хич не ми харесва - ужасно е течно, за разлика от мострата, която имах, на същия гланц. Confused



# 639
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


NYX Cupcake lip gloss

# 640
  • Мнения: 116
TheBlackWidow , много готин цвят има червилото. Може ли да кажеш коя марка , цвят, номер и ценичка. Благодаря!  bouquet

# 641
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
TheBlackWidow , много готин цвят има червилото. Може ли да кажеш коя марка , цвят, номер и ценичка. Благодаря!  bouquet

Червилото се казва Milani Moist Matte цвят Rosy's garden
Цената варира от 2.99$ до 3.99$ в зависимост от къде го купиш. Simple Smile
Не съм го пробвала още, като го пробвам ще дам отзиви.

# 642
  • Мнения: 434
Някои от цветовете са ми се разбили по време на шипинг-а, но са повтарщи се, така или иначе.
1
2
3

Благодаря,за снимките!  bouquet
Цветовете изглеждат доста наситени и ярки... Crazy

# 643
  • Мнения: 1 416
Да ви питам, има ли някакъв специален трик за ползването на оризовите листчета ? Защото вече два пъти ги ползвам и наистина попиват и матират хубаво, но все си изтривам фон до тена Confused Аз ли не правя нещо както трябва или това е нормално и трябва да си нося тубичката с мен ?
Аз също си взех такива матиращи листчета след дъъълго търсене. Ползвам ги и също съм много доволна от ефекта им - наистина попиват излишното омазняване и матират лицето Simple Smile Но аз не ползвам фон дьо тен и не мога да кажа дали изтрива или не Rolling Eyes Ползвам пудра и като си туширам лицето с листчетата не ми се разваля грима. Може би да натискаш по-силно и затова така да ти се изтрива фон дьо тена. Но по-принцип се водят, че не изтриват и развалят макиажа Peace

# 644

Общи условия

Активация на акаунт