Asi / Гордата Аси - 20-та тема

  • 70 828
  • 722
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 10 252
 
Замина ми писмото                                                                        Писмото ти пътува

 

къде са? Ти си бил разделен от децата си, можеш да ме разбереш                Ще се върнат.Почакай!

# 451
  • Мнения: 10 252
 
   Къде ми е детето?                                                        Намерете ми детето!
 
                   Детето ми!

# 452
  • Мнения: 10 252
   

                   БАЩА И ДЪЩЕРЯ
    

На кого е тази стая? 
На един човек , когото много обичам. Чакам я да се върне и да влезе в стаята си
напиши му писмо, Демир и тя ще се върне.

# 453
  • Мнения: 10 252
 
   
заспала е. тъгува за майка си.                                                           Ще се обадя на Аси

 

Демир се обажда                                                                                Утре ще ти доведа Аси.

 

поплачи си , Аси.

 

Мамо!                                                                                                 Асия, кой те докара?  Демир

 
 Искам да те убия!                                                                     Сега разбра какво е да ти отнемат детето!

# 454
  • Мнения: 10 252

Имаме си телена ограда!!

  
Ще те науча да стреляш с прашка. Но няма да стреляме по птиците и по децата.

  
 Насрочена е дата за делото!                         Съдът ще раздели детето като вещ помежду им.             Сухейля ще е много доволна!

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 19:10 от rina-rina

# 455
  • Мнения: 10 252
 

Знаеш ли, че утре ще ходя в съда?                                       Да, баща ти също щял да е там.Вече е получил писмото.

# 456
  • Мнения: 10 252
  

 Какво стана тука?                                                                           Баща ми прегради пътя.
                                                                                                Керим, ограничават контактите между двата чифлика.

  

Очакваме гости- ще носят бохча / традиция-като подарък за годеж/                     За кого?
                     За Дефне.                                                                                                  ДЕФНЕ?

                                                   КРАЙ НА ЕПИЗОДА

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 19:11 от rina-rina

# 457
  • Мнения: 66
Опа играта загубя! Много ми хареса начина, по който Демир каза на Аси :"Виждаш ли сега какво е да ти вземат детето?!"
Горкото дете, сега не знае какво да мисли... smile3514  Ама и Иксан и той голяма злоба извади... #2gunfire  Хайде чак пък толкова... до преди малко обясняваше как и Демир има права, ама сега не! Само дъщеря му! Противно на всички коментари и мнения момичета аз съм на страната на Демир. Може би ми е от зодията ( овен съм) и все съм напред с рогата! newsm62 Пък и да има разнообразие.Не е прав за много неща, но го разбирам.

# 458
  • Мнения: 1 335
Получи се малко "танто за кукуриго". Много незряло поведение демонстрираха и двамата, но Демир е по-виновен. Не се прави така.

# 459
  • София
  • Мнения: 31 670
Цитат
Опа играта загубя! Много ми хареса начина, по който Демир каза на Аси :"Виждаш ли сега какво е да ти вземат детето?!"

с какво??? Той сравнява нейната тревога с неговата ли. Тя е майка от 5г, а той баща от 5 дена Naughty Тя пак мисли за детето си, а той за себе си. Да беше извикала полиция и да види Демир в съда дали ще му дадат и 5мин да я види след отвличане. Пак го пожали заради Асия.

# 460
  • Мнения: 0
Рина  Hug въпреки че гледах серията  много се радвам на твоите разказчета в снимки  Party
 Все повече ме кефи Аслан с неговите стойки  newsm68 и чалъми  dance - па не дай си Боже да изтръска некой бисер  smile3532 smile3532 smile3532
 За серията какво да кажа - силни моменти при Аси ( много тежко изживя моментите без Асия ) хареса ми как говореше на Хайдар и как гушна Керим в мъката си  !
 За Демир няма да коментирам - още съм му "сърдита " Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
 Време е вече за малко  hug  loveuuu kiss а и за  luvbed Доста ни измъчиха  Simple Smile

Цитат
Опа играта загубя! Много ми хареса начина, по който Демир каза на Аси :"Виждаш ли сега какво е да ти вземат детето?!"

с какво??? Той сравнява нейната тревога с неговата ли. Тя е майка от 5г, а той баща от 5 дена Naughty Тя пак мисли за детето си, а той за себе си. Да беше извикала полиция и да види Демир в съда дали ще му дадат и 5мин да я види след отвличане. Пак го пожали заради Асия.

 Мишенце  newsm10 newsm10 newsm10 [/color][/b]

# 461
  • Мнения: 1 335
А как щеше да реагира съдът, ако се изнесе факта, че тя не го е информирала за бременността си? Отгледала е сама детето, че той нямаше да научи за неговото съществуване, ако не беше случайността?
Да не забравяме кой отвлече детето изначално...

# 462
  • Мнения: 2
  bouquet  bouquet  bouquet Здравейте на всички във форума. Що става тука, то ще излезе истина, това че като остарее човек се вдетенява. ИХСАНЧО, ограда ще слага. То вече в детската градина сме. Горкото дете, наистина го превърнаха в кукла, която си я подмятат един на друг. Демир не, че го оправдавам, но в думитите му има голяма истина. Аси, наистина се случва с нея като в онази приказка "Каквото повикало, такова се обадило". Всички вместо да седнат и да разрешат проблема като нормални хора, го доведоха до съда. ГОРКОТО ДЕТЕ, най много то ще страда и най-много то ще бъде объркано от цялата тази каша около себе си. Twisted Evil

# 463
  • Мнения: 49
И аз бях в началото против как постъпи Демир, но в днешната серия го разбрах, като каза на Аси видя ли какво е да ти вземат детето.
Между другото много го проточиха филма, много ми харесва, но от 1 седмица нещо .........., сега ако и децата на Асия се появат след някоя и др серия ще стане като "дързост и красота".
И на мен Аслан ми е любимец с тия бисери Simple Smile

# 464
  • Мнения: 1 335
 bouquet  bouquet  bouquet Здравейте на всички във форума. Що става тука, то ще излезе истина, това че като остарее човек се вдетенява. ИХСАНЧО, ограда ще слага. То вече в детската градина сме. Горкото дете, наистина го превърнаха в кукла, която си я подмятат един на друг. Демир не, че го оправдавам, но в думитите му има голяма истина. Аси, наистина се случва с нея като в онази приказка "Каквото повикало, такова се обадило". Всички вместо да седнат и да разрешат проблема като нормални хора, го доведоха до съда. ГОРКОТО ДЕТЕ, най много то ще страда и най-много то ще бъде объркано от цялата тази каша около себе си. Twisted Evil
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт