Гърция-23

  • 73 632
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Някой знае ли какво става с детския Н&М, ще го възстановят ли?

Олимпия, явно не съм в час  Embarassed Embarassed Embarassed, я поясни за какво иде реч...

При безредиците беше изгорял и доколкото си спомням, Н&М отказаха да го възстановят...Не съм ходила до центъра от месеци, може и да си е пак на мястото...

# 16
  • Мнения: 15
Нашите ваксини ни ги почнаха от първия месец,сега сме на ПЕНТАКСИН-за петте болести като нея ще я слагаме 3 месеца подред.

# 17
  • загубено
  • Мнения: 6 494
Хоп-хоп и аз в новата тема Laughing

Azalee,как си?

Кисело зеле и тем подобни има и на пазара на Атинас.
Аз подаръци ще купувам тази седмица.
Има няма намаления,идват празници Simple Smile


# 18
  • Мнения: 395
и ние сме с Коледна украса още от средата на Ноември, а подаръците - едната част са купени, за другите чакаме заплатката на мъжо  Hug

# 19
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Ние преди 2 седмици си украсихме елхата ,а подаръците за детето съм ги " набелязала" , но ще ги купя следващата седмица.
  А за салатката -и аз съм на вълна марули тези дни  Laughing ,туршиите ,когато се приберем в  в България .

# 20
  • Мнения: 558
добре съм. от кортизоновите таблетки веднага усетих подобрение. сливиците и лимфните възли се успокоиха. 6 таблетки ми предписаха. Надявам се да не са мн агресивни към тялото. Майка тъкмо ми каза, да си правя сок от черна ряпа, за черния дроб бил полезен.ама ще търся ряпа чак в понеделник. сега ме мързи да ходя до магазина.


На мен ми е коледно още от средата на ноември. Подаръче съм купила само за племеника. Ама то пари да има, подаръците са лесни  Wink

# 21
  • Мнения: 1 178
Мили дами,
моля да ми кажете на какво разстояние е летището от центъра на Атина, Омония да речем, за колко време се стига с автомобил?  newsm78
Мерси предварително!  Hug  bouquet Hug

# 22
  • Мнения: 558
 летището е на около 30км от центъра. За колко време се стига е относително да се каже- зависи от трафика, от това дали няма да объркаш пътя и.т.н. Да спомена, че има и един пункт за магистрална такса- около 2+? за кола мисля беше

# 23
  • Мнения: 83
Мили дами,
моля да ми кажете на какво разстояние е летището от центъра на Атина, Омония да речем, за колко време се стига с автомобил?  newsm78
Мерси предварително!  Hug  bouquet Hug
С метрото се стига за около 40 минути.

# 24
  • Мнения: 57
момичета...преди няколко часа, ми предложи брак... Two Hearts Heart Heart Eyes married married married


Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 02:19 от *Toothfairy*

# 25
  • Мнения: 558
ехааааа, ами честито Hug логична развръзка на връзката ви.
сега и сватбата ще съпреживеем  Wink ама дано не се бавите много с определяне на датата.
красив и стилен пръстен е избрал, въпреки, че снимката не е добра.

# 26
  • Мнения: 520
iou,страхотна новина,честито! baloni Ще чакаме вече следващата ви още по-сериозна стъпка-сватбата! Wink


Аз също съм в празнично настроение!За нас този месец е изпълнен с най-много празници,понеже освен Бъдни вечер,Коледа и Нова година,празнуваме два именни и два рождени дена.Подаръците си ги подарихме предварително,както почти всеки път.С известно закъснение,днес най-накрая украсихме и елхата.Жалко само,че няма почти никаква вероятност да завали сняг в Атина........

# 27
  • Мнения: 1 567
момичета...преди няколко часа, ми предложи брак... Two Hearts Heart Heart Eyes married married married


Αντε και καλά στέφανα ..... newsm74

Браво и честито...

Вчера в София е валяло сняг. Тихо и кротко. А аз леееекинко завидях. И моята душа копнее за снежец, но за сега си имаме само дъждец... tooth tooth

# 28
  • Мнения: 334
Честито на Феята на зъбчетата Grinning!!!

Ооо много моля, сняг не ми трябва Stop Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Оф много трудно това с подаръците! За някои хора имам по 100 идеи, за други - нито по една! Какво подарявате на родителите си? newsm78

# 29
  • Мнения: 18
 Добро утро,мами!

 Имам нужда от съвет. Коя авиокомпания използвате за да летите София-Атина, директен полет? Опитвам се да организирам едно пътуване и нямам много време да се ровя в нета, пък и съм убедена, че бихте ми били по-полезни с преки впечатления.

Много ви благодаря!
Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт