ДЕКЕМВРИЙЧЕТА добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 71 263
  • 745
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 665
Мерси за подкрепата, момичета  Hug
След като в петък вечер и двете деца се влошиха - Стени го заболя ухо, Тони отново взе да вдига Т, в събота до обед беше някаква лудница с търсене на доктори.... като развитие на нещата сега на Тони й бием инжекции, а на Стени сменихме антибиотика. Но вече се подобряват, това е важното!

Трето дете .... не, мерси! Може, ако евентуално към 40-те ми години съм си надвила на масрафа, дето се вика.... и няма да го раждам, а ще си осиновя!

# 406
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 345
Елс и аз като теб , трето не мерси!
След като Гошо ходи 5 дни на градина от събота отново с Т при положение че последният му АБ беше преди 10 дни.Честито  , джи пи то каза че чувала нещо УНГ то каза че виждал ангина , довечера ще го заведа на педиатър да видим какво той вижда и на врачка да хвърли един боб да видим какво вещаят звездите  ooooh!
Трето ли  ?Само ако ми дадат готово изгледано  , неболедуващо , родено от друг  и с 6 цифрена банкова сметка , а да ако може да е момиче много грижовно , послушно и обичащо   Joy Joy Joy

# 407
  • Мнения: 940

Трето ли  ?Само ако ми дадат готово изгледано  , неболедуващо , родено от друг  и с 6 цифрена банкова сметка , а да ако може да е момиче много грижовно , послушно и обичащо   Joy Joy Joy


хахахаха Joy Joy Joy
Зечи такова и в приказките няма .  Joy

Стискайте зъби девойки ,пролетта иде и гриповете би трябвало да изчезнат.  Rolling Eyes

# 408
  • Мнения: 798
Ще дойдете на моята теория вие - третото - готово и отгледано. Ако не - има 2 по-големи да го отглеждат  Peace

Аз съм в някакво полуадекватно транс хипнотично състояние - зарината от работа, Боян - с температура (беше де, вече няма, киселината и злината, които се струят от мен тези дни лекуват всичко  Joy), в малкото свободно време - на лекции, отчаяна от безхаберите в градината на Маги въведох домашно училище (стартира в четвъртък с правене на мартеници, днес учихме писане на букви  ooooh!), чистене (готвенето го зарязах - ще ядат каквото си хванат и детска кухня за всички) и така 1 седмица вече  Sick Да живее РедБул-а и всякакви други форми на наркотици в кутийка под формата на енергийни напитки  Peace
Крепи ме само мисълта, че проклетата зима свършва и ще ходя на морееееееееееееееееееееееееееееее  Heart Eyes Идва ми да си опъна палатката в хола вече, толкова ми е мерак  Joy

Болните да оздравяват, майките - да си мислят за хубави работи (море, например  Whistling)

# 409
  • Мнения: 1 665
....................в малкото свободно време - на лекции, ................


Лекции?

.............Болните да оздравяват, майките - да си мислят за хубави работи (море, например  Whistling)..............

Това и правим! Оптимистично съм си поръчала два чифта бански от ла редут!

# 410
  • Мнения: 798
....................в малкото свободно време - на лекции, ................


Лекции?


Записах се на някаква магистратура по Право на ЕС в Софийския и за разлика от предишното ми обучение, на това ходя редовно, пиша в тетрадка и чета домашни. Ужас, толкова е нетипично за мен - едно време бях от тези, които пушеха в тоалетните, не ходиха лекции и преписваха като луди  Joy Остарявам, ей  Joy

# 411
  • Мнения: 2 616
Леле, пак типично в мой стил пропуснах такова важно събитие!
Вики, честита ти малка Принцеска!
Да е жива и здрава, много здраве и късмет и желая! Да е щастлива, да расте обичана и да радва всички ви!  Hug Hug Hug

Дани, честита ти бременност! Да е лека и безпроблемна
Бързо оздравяване на всички болни (като нас ooooh!)

# 412
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 345
Дани аз дали ти честитих бремеността? И на Вики забравих да каже ,че малката е неворятна !!!!!
Ама така е като сме все болни и влизам чета радвам ви се ама не ми се пише и после забравям . Hug  bouquet
Елс оздравяхте ли?

# 413
  • Мнения: 600
Правде, благодаря! Зечи ти май ми честити, ама  и да не си - не се притеснявай! Hug Как са децата твоите, а също и тези на Елси? Оздравяхте ли?  Hug

# 414
  • Мнения: 1 665
Още не смея да кажа, че сме здрави, но натам вървим.... този път наистина. Честно казано децата се усложниха заради лекарска грешка - педката просто не уцели правилния антибиотик, реши да ги лекува с някакъв по-слаб, как го реши не е ясно, като не им е правен тест, ама хайде.... И така явно просто сме си я отглеждали инфекцията няколко дни и при Стени развитието беше, че отиде и в ухото (слабо място му е), а при Тони се задълбочи в дробовете.
И както винаги става при вируси, аз удържам фронта докато децата са зле, а като вземат да се оправят, явно се отпускам и тогава ме хваща и мен... от вчера ми тече носа, а от тази сутрин и гърлото ми не е наред, ама поне знам какво е, та взимам мерки...

# 415
  • Мнения: 940
Оххх ужас Елси,единствено мога да ти пратя (((прегръдки)))Представям си колко е гадно и 2те ти деца да са болни  Sad

Правде
мерси мила!  Hug

# 416
  • София
  • Мнения: 4 312
Елс, Зечи, Правде, бързо оздравяване на децата Praynig.

# 417
  • Мнения: 910
Елси, и аз искрено ти съчувствам...вече ми се случи,но не стигнахме до антибиотик,слава Богу  Praynig
Изобщо тази част с двете деца, които си препредават вирусите, никак не е весела и лесна..поклон пред всички вас, които имате 2 и повече деца и се справяте повече от блестящо...Българката-майка, особено тази, живееща в България  Blush, е голяма мъченица! Всеки ден е такава борба и в работата с колеги и шефове, и с околната среда и с остарелите порядки, и с неуредиците, абе с всичко...Но пък от друга страна, Пачи завидно демонстрира, че може и да се забавляваме напук на всичко, но не знам как го прави, наистина! pachikrak, казвай бързо тайната рецепта!
Флашче, браво за геройството,че си лекуваш зъбите сега, аз не го направих овреме и сега имам мноооого да се отремонтирвам след тази бременност  Tired Cry Дори четох,че една такава инфекция на зъб може да доведе и като краен резултат до спукване на околоплодния мехур и изтичане на водите...четох по темата, тъй като така и не разбрах, защо и от коя от всички инфекции ми изтекоха водите толкова рано...Но слава Богу, че всичко завърши добре...
На всчики бременелки желая много по-приятни емоции!!  bouquet

# 418
  • Мнения: 726
И ние сме към болните,ивко калшля,добре,4е Т спадна и е по-ведър...Аман от болести... ooooh! Tired

# 419
  • Мнения: 600
Елс, бързо оздравяване на теб и децата!  Hug Правде, Весе - бързо оздравяване и на вас!  Hug
Mis-Demeanor - майка ми от невръстна ми повтаря, че общото здраве зависи до голяма степен от здравето на зъбите. Така се е впило това в мозъка ми, че смея ли да направя нещо различно от това да се грижа за зъбите си Laughing Що гадости изтърпях заради тези зъби ама няма как. Последно зъболекърят ми ми сервира, че трябва да вадя и горния мъдрец (долните два са извадени), защото тъй като няма срещуположен отдолу той расте още (в момента е с около два милиметръ по-дълъг от другите горни зъби) и в най-скоро щял да почне да травмира венеца долу, а тези травми съвсем не били безобидни и ако не се им се обърне внимание, може да доведат до рак. Освен това понеже е последен зъб не успявам добре да го почистя и вече има малък кариес. Не трябва да допускам кариеса да стане прекалено голям, защото имам горчив опит с единия долен мъдрец, който направи пулпит и при ваденете му болеше ужасно въпреки няколкото упойки. Пууууууу ама че зъбна пледоария му дръпнах  ooooh! Моля да ме извините  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт