Какво странно нещо ви се е дояждало като бременни?

  • 2 738
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Кисели краставички - в промишлени количества.
В средата на лятото, в Созопол обикалях да си намеря няколко буркана. Също и качамак Crazy Но през цялата бременност основно ядях кис. краставички, кисело зеле, туршии и майонеза /в комбинация с горните/ Laughing. Където и да отидех на гости веднага ме посрещаха с кисели краставички  Whistling Blush

Ох, и сега ми се доядоха  eat

# 16
  • Мнения: 2 673
нищо странно , ама много сладко. Sad
веднъж така ми се прияде сладко и по-точно торта Гараш , че ми купуваха от сладкарничката малко преди да затвори

# 17
  • Мнения: 8 769
Абе само на мен ли не ми се е прияждало нещо специално? newsm78

Абе и на мен... Гледах да ям здравословно, но не съм примирала за определени храни.
Всичко, което ми се е прияждало е било нормално, т.е. може да се намери спокойно по магазините и по пазара. По време и на двете бременности.

# 18
Добре че съм бременна в пролетно-лятно-есенен период - постоянно ми се яде нещо свежо - плодове, зеленчуци, и то ако може да са тези, точно характерни за месеца.
Гадното е, че ми се яде свинско и въобще червено месо и всякакви производни колбаси. А по принцип от около 6-7 години в къщи сме само на пиле и риба.

# 19
  • Мнения: 5 577
Абе само на мен ли не ми се е прияждало нещо специално? newsm78

И на мен, не се сещам нищо по-особено.

# 20
  • Мнения: 1 999
И аз като се замисля не ми се е прияждало нищо по особено. Peace Хапвах си нормално както преди да забременея, без да се ограничавам или да преяждам. Дори ми беше много смешно като видя някой да яде нещо и той веднага да ми предлага да си взема с думите, че на бременните все им се дояжда и че трябва да си взема, после да не го сънувам. hahaha Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 2 671
A пък аз бях едно бисквитено чудовище преди...Събуждах се с мисълта за Морени, торти и подобни. Изключително ми е странно, че откак съм бременна изобсто не ми се яде сладко, даже всъстност ми се повдига от сладкото! Което много ме радва, че килограмите и без това са ми в повечко Wink

# 22
сурови кренвирши с топинг карамел, просто умирам за тях. в нормално състояние вероятно бих позеленяла само при мисълта за това, ама сега ми се яде! #Crazyи все налитам на пици и италианска кухня, ама други неща не ми се ядат. по-рано много обичах шоколад, но откак съм бременна, не мога да го гледам, без да ми призлее. досега не ми се е прияждало нещо та чак да го сънувам newsm78, ама знае ли човек, не е късно и това да стане. най-много си налитам на кисело и солено....явно при всеки е различно

# 23
  • Мнения: 361
Преди да забременея бях фен на сладкото ,а сега не  Joyв началото наблягах  на тестеното и  на домати с много сол Rolling Eyes сега съм на месна фаза Mr. Green

# 24
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Na men ne mi se e hapvalo ni6to po-specialno za sega.Obi4am pove4e soleno i kiselo.No i apetita ne mi se e uveli4il.Hapvam si kakto predi i pak naddavam.  Flutter

# 25
  • Мнения: 8 505
Абе само на мен ли не ми се е прияждало нещо специално? newsm78

И на мен.Е,доста станахме вече безкапризните Wink

# 26
  • Мнения: 2 047
  Първия месец набивах само баници и тутманици, после минах само на домати, след месец - на вафли морена - по 3-4 на ден  Shocked, шоколад и кола...
след това дойде гроздето ... не закъсня и периода на пиците, по-късно се отворих на бекон, преди седмица - на кренвирши .

   Това е странното при мен, че наблягам на една храна няколко дни до пръсване и после скачам на друга, докато и тя не ми омръзне.
   Crazy Сега съм на баклава.

# 27
  • Мнения: 2 755
На яве, не ми се е прияждало нищо специално. Обаче, два пъти сънувах, че ям туршия, ама лакомо. Накрая отидох и си купих един буркан, хапнах малко и това беше, защото въобще не я обичам.

# 28
  • Мнения: 208
Нещо просто даже ...На мен ...семки 4ерни и малки от България с много сол по тях!Тука са  едни   големи такива по  2 см. семки....Още  вафла Морена и Боровец ...или пък Боза !  Ами каквото няма .... Rolling Eyes  Баничка с боза Crazy
Не може да не знаеш,че в Яфо има и вафла''Морена'' и боза и слънчоглед.Пращаи мъжлето да купува Wink

# 29
  • Мнения: 2 723
Като по книга - изядох а и все ощте изяждам тонове кисели краставички hahaha

Общи условия

Активация на акаунт