МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 49: ще й се насладим отново и ще я запомним

  • 31 012
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10  love001

# 16
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
плами ето го новия вариант



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


lacunababe Много е хубава станала картичката с пингвинит Peace Ех тази Плами да не харесва кремвирша на Кени newsm78 щом иска грозде нека да е грозде, Peace Laughing Laughing Laughing

Така е по-добре Мечтание Wink от колкото с тея кренвирши Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 064
Ааааа, без чок-мок, аз съм ви кака на всички.  Grinning

Вие в Софето се срещнахте, пък ние ...  Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 0
 Добър ден!
 B l a n c a, newsm53 newsm08 не я махай!
 Имате страхотно студио  newsm10 .
 lacunababe, супер са картичките  Peace Аватарът ти е много сладък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ааааа, без чок-мок, аз съм ви кака на всички.  Grinning

Вие в Софето се срещнахте, пък ние ...  Laughing Laughing Laughing


B l a n k a  аферим Sunglasses Laughing Laughing Laughing.....тук приличаш на няква новинарка с тая карта на света зад теб Wink

# 20
  • Мнения: 1 064
Аззазело, това ни е старото студио. Няма го вече. И по-добре, че ни омръзна да го гледаме едно 5-6 години поне. Някой няма ли да ми последва примера... хайде, коледна прИмоция.  Laughing

# 21
  • Мнения: 0
Аззазело, това ни е старото студио. Няма го вече. И по-добре, че ни омръзна да го гледаме едно 5-6 години поне. Някой няма ли да ми последва примера... хайде, коледна прИмоция.  Laughing
Ти виж на някоя бургаска телевизия студиото(еле на СКАТ  Rolling Eyes),та да чуя коментар Mr. Green А шапката на новините им  ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 064
Всичко е въпрос на пари. За съжаление.
Лакунска, и аз искам коледно аватарче с Джемката, ама нали знаеш къде са ми ръцете... Плийз, черпи една звездичка...

# 23
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
След 20 минути ще потеглям към автобуса ooooh!
Аз първо хващам автобус до Руси и после от Русе хващам маршрутка за Свищов  341uu  341uu  341uu

# 24
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Някой няма ли да ми последва примера... хайде, коледна прИмоция.  Laughing

 Ако става на въпрос за фейсЪ - аз имам снимка там Simple Smile от самата регистрация още  Mr. Green
plami89, за по-напряко не минаваш ли през Силистра, пиле  Crazy

# 25
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
plami89, за по-напряко не минаваш ли през Силистра, пиле  Crazy

Малко е в страни от маршрута Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 064
Ако става на въпрос за фейсЪ - аз имам снимка там Simple Smile от самата регистрация още  Mr. Green

Ама там си с друго име...  Sad Sad Sad Sad кое ли  newsm78

# 27
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ако става на въпрос за фейсЪ - аз имам снимка там Simple Smile от самата регистрация още  Mr. Green

Ама там си с друго име...  Sad Sad Sad Sad кое ли  newsm78

И аз това се чудя..... newsm78 newsm78 newsm78 Бързо се разобличи Sunglasses Wink

# 28
  • Мнения: 1 064
Ако става на въпрос за фейсЪ - аз имам снимка там Simple Smile от самата регистрация още  Mr. Green

Ама там си с друго име...  Sad Sad Sad Sad кое ли  newsm78

И аз това се чудя..... newsm78 newsm78 newsm78 Бързо се разобличи Sunglasses Wink

Много бързо, че Плами ще изпусне автобуса.  newsm62 newsm62 newsm62

# 29
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
ся да ви кажа аз тайни не мога да пазя за това сега ще постна абсолютно всички творения, който иска персонализиране само да ми се обади.това досега съм натворила с готови формати и малко подправка от мен,пускам ги дано ви харесат.има и изцяло направени от мем

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 22:38 от lacunababe

Общи условия

Активация на акаунт