някой пазарува ли от сайта на MOTHERCARE

  • 74 902
  • 757
  •   1
Отговори
# 360
  • Popovo
  • Мнения: 1 776
Привет на всички.Харесала съм това якенце
http://www.mothercare.com/Mothercare-Plum-Printed-Padded-Coat/LW … 20Padded%2520Coat

Дъщеря ми е на 5 г.,висока 108,тежи 21кг.Моля за съвет кой номер да поръчам 5-6 или 6-7?

Ами поръчах 6-7.Дано не е огромно. Praynig

# 361
  • София
  • Мнения: 791
Здравейте, някой може ли да и разясни това торба и калъфка за единично легло ли е???
http://www.mothercare.com/Fireman-Sam-Cot-Bed-Duvet-Set/438865,d … 2520Duvet%2520Set
Благодаря предварително!

# 362
  • Мнения: 1 221
Здравейте, някой може ли да и разясни това торба и калъфка за единично легло ли е???
http://www.mothercare.com/Fireman-Sam-Cot-Bed-Duvet-Set/438865,d … 2520Duvet%2520Set
Благодаря предварително!


Да, пише торба и калъфка. Долу на specifications ги има размерите  Peace пише height -212sm, width- 162

# 363
  • Мнения: 557
Привет на всички.Харесала съм това якенце
http://www.mothercare.com/Mothercare-Plum-Printed-Padded-Coat/LW … 20Padded%2520Coat

Дъщеря ми е на 5 г.,висока 108,тежи 21кг.Моля за съвет кой номер да поръчам 5-6 или 6-7?

Ами поръчах 6-7.Дано не е огромно. Praynig

В момента поръчвам за 6-годишната ми сестра размер 7-8, който би трябвало да отговаря на височина 128  newsm78 дано не и е широко, че тя е много слаба...
Ти успя ли да уцелиш размера?

# 364
  • София
  • Мнения: 39
Момичешкото якенце, което коментирате е страхотно! Отговаря си на размера. Peace

# 365
  • Мнения: 557
супер, мерси за отзива!  Hug

# 366
  • Popovo
  • Мнения: 1 776
Привет на всички.Харесала съм това якенце
http://www.mothercare.com/Mothercare-Plum-Printed-Padded-Coat/LW … 20Padded%2520Coat

Дъщеря ми е на 5 г.,висока 108,тежи 21кг.Моля за съвет кой номер да поръчам 5-6 или 6-7?

Ами поръчах 6-7.Дано не е огромно. Praynig

В момента поръчвам за 6-годишната ми сестра размер 7-8, който би трябвало да отговаря на височина 128  newsm78 дано не и е широко, че тя е много слаба...
Ти успя ли да уцелиш размера?

Привет Мравчето.Ще пристигне в сряда.Ако изчакаш ще дам размери. PeaceСпоред една дама,са умялени и аз много съжалявам ,че не поръчах 7-8,но ще видим като дойде.

# 367
  • Popovo
  • Мнения: 1 776
Привет на всички.Харесала съм това якенце
http://www.mothercare.com/Mothercare-Plum-Printed-Padded-Coat/LW … 20Padded%2520Coat

Дъщеря ми е на 5 г.,висока 108,тежи 21кг.Моля за съвет кой номер да поръчам 5-6 или 6-7?

Ами поръчах 6-7.Дано не е огромно. Praynig

Получих якенцето 6-7г..Страхотно е. PeaceАко някой иска размери да пише.

# 368
  • Мнения: 557
Reni, радвам се  Mr. Green Поръчах 7-8 размер и го чакам в петък, тогава мога също да дам размери, ако някой се интересува.  Peace

За това в размер 2-3 години също  Hug

# 369
  • Popovo
  • Мнения: 1 776
Reni, радвам се  Mr. Green Поръчах 7-8 размер и го чакам в петък, тогава мога също да дам размери, ако някой се интересува.  Peace

За това в размер 2-3 години също  Hug

 Привет Мравчето.На малката принцеса със сигурност ще и хареса. PeaceИ ще ви стане със сигурност.Ани е на 5г.2м.и размер 6-7г и е много добре.

# 370
  • София
  • Мнения: 39
Моля, някой ако има запознат за размерите на това спално комплектче, да сподели. Не ги пише в сайта...Трябва ми калъфка и торба за единично легло за момиченце, приемам и други предложения ако имате такива

http://www.mothercare.com/Hello-Kitty-Single-Bed-Duvet-Set/477113,default,pd.html

# 371
  • София
  • Мнения: 791
Побут!

Има намаление на сайта, а до днес има и 5 паунда отстъпка!

# 372
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 103
Да и аз гледах, че купуваш едно а второто го купуваш на половин цена!Супер е!

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 1 171
Благодаря за кода  bouquet Веднага спретнах една поръчка,дано нещата са качествени.Поръчах ботуши за сняг и блузки с клинчета.Като дойдат ще се хвалим Mr. Green

# 374
  • Мнения: 693
момичета ако може и аз да се включа към една обща поръчка.набелязала съм си доста неща,чакаме близначки и след нова година искам и аз да си напазарувам. Hug

Общи условия

Активация на акаунт