Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 2

  • 22 774
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Привет и от мен. Ами, Зизу, жалко наистина- трябва да се чете Stop
Еми требва ама...нощеска ги бех вече разчетверила.... #Crazy #Crazy...само къде не заспаФ,,на компя.... hahaha hahaha hahaha

Само за Протокола.....отмених гласа си...и гласувах на ново....1,2,3...опция.... Blush Heart Eyes
Що нема повече мегдан за гласуване сега.... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 23
Привет и от мен. Ами, Зизу, жалко наистина- трябва да се чете Stop
Еми требва ама...нощеска ги бех вече разчетверила.... #Crazy #Crazy...само къде не заспаФ,,на компя.... hahaha hahaha hahaha

Само за Протокола.....отмених гласа си...и гласувах на ново....1,2,3...опция.... Blush Heart Eyes
Що нема повече мегдан за гласуване сега.... Mr. Green

айде пък ти сега  smile3534ний като че ли не знаем,че го харесваш при всяка ситуация newsm08 newsm08

# 17
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Привет и от мен. Ами, Зизу, жалко наистина- трябва да се чете Stop
Еми требва ама...нощеска ги бех вече разчетверила.... #Crazy #Crazy...само къде не заспаФ,,на компя.... hahaha hahaha hahaha

Само за Протокола.....отмених гласа си...и гласувах на ново....1,2,3...опция.... Blush Heart Eyes
Що нема повече мегдан за гласуване сега.... Mr. Green

айде пък ти сега  smile3534ний като че ли не знаем,че го харесваш при всяка ситуация newsm08 newsm08
  smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 newsm08 newsm08 newsm08
Е да де,....Ама Бризка ме плювна....така с кеффф....а па я се оправдавам... tooth tooth tooth tooth

# 18
  • Мнения: 8
Браво за новата тема! Hug Hug HugЗнаех си аз,че като мръдна за два дни ще сте свършили старата,но от дремане през компютъра ме обявиха за зомбиран фен на турски сапунен сериал #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И за да затвърдя всеобщото впечатление отивам да повтарям "Врабче"-то Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Браво за новата тема! Hug Hug HugЗнаех си аз,че като мръдна за два дни ще сте свършили старата,но от дремане през компютъра ме обявиха за зомбиран фен на турски сапунен сериал #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И за да затвърдя всеобщото впечатление отивам да повтарям "Врабче"-то Mr. Green Mr. Green
  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 165
Леле, тука ли сте били бе хора Shocked, аз отварям все старата тема, пиша там и се чудя къде сте и никой не се включва.
Браво за новата тема и особено за преводите на Врабчето на първа стр.  newsm51 newsm51 newsm51
Анкетата е много интересна, и аз гласувах с опция 3, но после видях, че има 3 възможности, сега ще напляскам и още отговори. Макар, че което и да посоча няма да Збъркам. hahaha bowuu

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Бризче,нещо не ми излизат "smiles"-ите?:conf:

 newsm78 не зная, при мен като не се отварят рестартирам- и компа и уайерлеса  bowuu и всичко се оправя newsm78
Цитат на: zizu_70

[quote author=zizu_70 link=topic=454126.msg13467758#msg13467758 date=1260792540
Привет и от мен. Ами, Зизу, жалко наистина- трябва да се чете Stop
Еми требва ама...нощеска ги бех вече разчетверила.... #Crazy #Crazy...само къде не заспаФ,,на компя.... hahaha hahaha hahaha

Само за Протокола.....отмених гласа си...и гласувах на ново....1,2,3...опция.... Blush Heart Eyes
Що нема повече мегдан за гласуване сега.... Mr. Green




радвам се, че и тази опция- да можете да сменяте гласа си ви е харесала  bowuu bowuu bowuu

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте много ще съм ви благодарна ако преведете песента от филма Serce Praynig

# 23
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чшшшш,....декя маате по сокаците бре....???   ruporuu  ruporuu
Егати пак съм сама да крепим трите теми..... smile3540 smile3540 smile3540
Я да видим кой е наряд ТУДЕЙЙЙЙЙ.... newsm78 newsm78 newsm78

# 24
  • Мнения: 0
Здравей Зизу  Grinning аз също се включвам при вас-това е любимата ми тема,а и сте много забавни и готини всички Hug А пак да попитам дали вече не е преведена песента от Serce newsm78

# 25
  • Мнения: 263
Oпааа   тука съмм Hug
Трезва съм кат' репичка  Crazy, ма 2 денами трябваха да оветря като Ората Blush Joy Joy
Много як купон, мноого алкохол,и други работи,ма кат' се прибрах у дома,та и мъжо намаза от коелдното парти Joy Joy
Гледам добре сте се представили, Али дали е превела 4-та серия на Врабка newsm78
И да ми метнете линк да г ледам прЪвите 2 серии на Енибащана да почвам и аз да сА изказвам компИтентно bowuu

Зизуууу , душааа твоя дзвер ме вкара в преразход ма джанъм, ела си прибери летящата мишка,Обери си пайджините,че криза е..... Naughty Joy Joy Joy Hug

П.С. Гласувах .Ма първо да запитам ,що няма опция "Когато е мокър" - единодушно сме впечатлени от мокрия Сару,мился Naughty:35

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравей Зизу  Grinning аз също се включвам при вас-това е любимата ми тема,а и сте много забавни и готини всички Hug А пак да попитам дали вече не е преведена песента от Serce newsm78

Добре дошла при нас, ще преведем и песента, но по-добре да не натоварваме толкова Алинка- все пак в момента п ревежда "Врабче" След няколко часа ще и ревнем за резюме на трита серия на Йени баштан-а, песничката ще остане за по-нататък. Така мисля аз!  bowuu


Oпааа   тука съмм Hug
Трезва съм кат' репичка  Crazy, ма 2 денами трябваха да оветря като Ората Blush Joy Joy
Много як купон, мноого алкохол,и други работи,ма кат' се прибрах у дома,та и мъжо намаза от коелдното парти Joy Joy
Гледам добре сте се представили, Али дали е превела 4-та серия на Врабка newsm78
И да ми метнете линк да г ледам прЪвите 2 серии на Енибащана да почвам и аз да сА изказвам компИтентно bowuu

Зизуууу , душааа твоя дзвер ме вкара в преразход ма джанъм, ела си прибери летящата мишка,Обери си пайджините,че криза е..... Naughty Joy Joy Joy Hug

П.С. Гласувах .Ма първо да запитам ,що няма опция "Когато е мокър" - единодушно сме впечатлени от мокрия Сару,мился Naughty:35


Чили,в началото на темата- 1 стр има линкове за филмчетата   bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Привет и от мен. Ами, Зизу, жалко наистина- трябва да се чете Stop
Еми требва ама...нощеска ги бех вече разчетверила.... #Crazy #Crazy...само къде не заспаФ,,на компя.... hahaha hahaha hahaha

Само за Протокола.....отмених гласа си...и гласувах на ново....1,2,3...опция.... Blush Heart Eyes
Що нема повече мегдан за гласуване сега.... Mr. Green


 
айде пък ти сега  smile3534ний като че ли не знаем,че го харесваш при всяка ситуация newsm08 newsm08
 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 newsm08 newsm08 newsm08
Е да де,....Ама Бризка ме плювна....така с кеффф....а па я се оправдавам... tooth tooth tooth tooth
newsm51 newsm51  love001  love001 ама обичам те, бе жена. Знаеш ли че като слагах анкетата и само тебе си представях- сега казвам, ше ме смръкне, щото тя че ще гласува за романтиката, то е ясно иначе немаше да е у темата, ама ше ми  рекне- а мокрите снимки- ми аз и там го харесвам тамам толкоз колкот и влИбен  smile3521 е мога ли да те разочаровам  newsm10 пък после ти казваш- аз гласувах с една опиция smile3511- ми бързам аз- знам, че ше прочетеш ама бързам да те светнем че да не палиш   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чшшшш,....яле ме и мене.... smile3540 smile3540
Некой че прескочи ли до Кайболана да ми прочете" дълбокия" пост... Joy hahaha

Чилиии, я обрах пайжините отдавна...даже мислим пак... newsm08 smile3508...иках си прилепа да си го приберем....ма тебе те нема да си ми го върнеш..... hahaha hahahaпращай ми го много бърже.... hahahaда го метнем на съседката да и гука на джама , че ме дразни... #2gunfire
Са че и разкажем играта.... hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Бризкеее,...помети си кутията да ти пратим ЛС...... newsm75 newsm79 newsm28

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 19:57 от zizu_70

Общи условия

Активация на акаунт