Тазът

  • 6 108
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Да, периода при всяка жена е различен. При мен също за около година се прибра, доста след като бях свалила натрупаните килограми.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 008
Само да попитам и аз нещо,за да не пускам нова тема. Таза "събира" ли се след раждане??? Tired
При мен една година след раждането тазът е с 4-5 см по-широк отпреди.  Tired
Не съм била дебела нито като бременна, нито сега. Същите кг съм като преди, но ханшът ми е по-голям.
Честно казано не се надявам вече да се събере.

# 17
  • Мнения: 212
Тазът се разширява, за да може после бебето да слезе надолу!

# 18
  • Мнения: 808
И аз имах такива болки. Усещането беше все едно костта ми се разделя на две. Болезнено си е. При мен се появиха около 8-ия месец. Сега като чета явно при всяка жена са се появявали.

# 19
  • Мнения: 3 929
При мен не бяха точно болки, а едно прискръцване в костите на таза. Разширява се.

# 20
  • Мнения: 3 092
Болял ме е , да ,но не ужасно.
Ако много те тревожи обади се на лекаря си все пак.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Аз от 2-3 дни съм с такива болки. Направо усещам всеки мм, с който се разширявам  Tired Не мога да лежа от болки- накъдето и да се обърна, на петата минута ми изтръпва ставата и трябва да се въртя. Едва вървя също така, всяка крачка е ужасно трудна.
Но при мен вече краят се вижда, та ми е една от сладките болки в края на приключението  Grinning

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 10:13 от Тарталета

# 22
  • София
  • Мнения: 1 120
От началото на осмия месец започна да ме наболява. Сега почти отшумя, но понякога, когато прекаля с ходенето, пак ме боли.
Малко ми остана и  ще го изтърпя.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 227
Мене започна да ме боли в 7 месец.После даже чувствах как си намести главата там и  ходейки я чувствах как се мести,но може и да съм си въобразявала newsm78.
Леко раждане  bouquet

# 24
  • Мнения: 47
А на тези от вас които ви се събра за по-малко от година,тренирахте ли нещо?

# 25
  • Мнения: 641
Леле...а мен как ме болеше...направо имах чувството,че ще се "сцепя"
...а колкото до "събирането"...как да го усетя...?
...чувствам се перфектно и не по различно от преди да забременея...

# 26
  • Мнения: 17
И при мен тези болки се появиха към 8 месец. Само като ходя ги усещам най-силно. Когато съм легнала не ги усещам.

# 27
  • Мнения: 6 059
нормалко е да се разширява

# 28
  • В друго измерение
  • Мнения: 140
И аз се събуждах от тазови болки през ноща, мисля, че почнаха към 6-7 месец, но продължиха до края, болките бяха страховити, но не м/у краката, а отстрани. Аз бях с много тесен ханш. Родих преди почти 5 месеца и още не ми се е събрал, надявам се да е скоро, защото изобщо не се харесвам така.

# 29
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И мен ме болеше още от 4-ти месец. УжасТно.

Общи условия

Активация на акаунт