ШиБнати хоТмони, Дизияк и прЪвУписТни колебанЙя-38 броИ

  • 26 578
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 274

Виноват! Embarassed
Признавам си, извинявам се и обещавам, че няма да се повтори.   bouquet

И ето нещо, което не е от тук, но пък искрено му се посмях:
 Laughing

Цитат
... нуйно ми е да нажаксам....

# 61
  • Мнения: 2 674

Цитат
... нуйно ми е да нажаксам....

Е, тук ясно се вижда ,че е от смяна на клавиатурата,не от незнание,ама щом сте рекли да го броите за неграмотност............ Whistling

# 62
  • София
  • Мнения: 8 072
Цитат
само и единствено по име за мен маиками е наи скапиат ми цовек и немога да нарицхам никои друг така

# 63
  • Мнения: 211
Цитат
С каква скорос се движе камиона?

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 289
Цитат
комютъра

Личи си ,че от бързане  е изпусната буква , но ми стана смешно  Joy

# 65
  • Мнения: 6 274

Е, тук ясно се вижда ,че е от смяна на клавиатурата,не от незнание,ама щом сте рекли да го броите за неграмотност............ Whistling

Не съм казала, че е неграмотно, а че е смешно.

# 66
  • Мнения: 346
В бележка от една рускиня, с която живеех на времето пишеше следното : "Днес ще е голям студ, обуй си нормални панталони, да не ти стърчат всичките задници навън. " Много ми е сладко това, тя така си и говори жената.

# 67
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Цитат
само не ми казвай, че сексът е подвъден

# 68
  • Мнения: 758
В бележка от една рускиня, с която живеех на времето пишеше следното : "Днес ще е голям студ, обуй си нормални панталони, да не ти стърчат всичките задници навън. " Много ми е сладко това, тя така си и говори жената.

По този повод се сетих за мой колега от следването, който живееше при негова леля.
Сутринта се събужда и намира бележка на масата в кухнята "Излизам до магазина", а той дописал "Излизам до вторник", всеки път се смея като се сетя за тази бележка.
 Joy

# 69
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Сутринта се събужда и намира бележка на масата в кухнята "Излизам до магазина", а той дописал "Излизам до вторник", всеки път се смея като се сетя за тази бележка.
 Joy

Хах, чудесен лаф  Laughing

# 70
  • Мнения: 4 151
Цитат
керамичната преса на Елеком с представките
Цитат
stryva6e 190 lv. ama e mnoo qka prosto karti.
Цитат
... милилири около 250 не съм сигурна
Цитат
консултантантката ми я препоръча
Цитат
неискам да занимавам широката аудитория, 2 часа след покупката й, обстоятелсвата се промениха
Цитат
на тези който ще ми отговотят
Цитат
естественно
Цитат
не използвайте сешуар

Joy Събрано от различни мнения какво се получи.

# 71
  • Мнения: 6 274
"екограф"

Някакво еко- приспособление ще да е туй. newsm78

И да добавя още бисирчета, които току що си намерих:

Цитат
аз знам чи трябва да има уволация за да се зачене бебе.А и съм чела че оволацията може да е по време на цикъл така че според мен трябва да си пресметнете кога е оволацията

Аз не разбрах, оволация или уволация се пише?  Mr. Green


Цитат
Аз съм бремена в 3 месец.Вие как бихте ме посъветвали да родя.И да ми оточните защо сикциото или нормално е по добре.Благодаря

Тук пък има сикцио.
Явно мацката има доста неща за Оточняване.
 hahaha

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 15:13 от Джуличка

# 72
  • Мнения: 599
Пак в темата за детските - егмонтите - иде реч за емотикони.

А аз днес бях написала Очудени  Embarassed , ама като си публикувах поста и го видях, и се поправих  bowuu

# 73
  • София
  • Мнения: 1 252
Цитат
миналият път се бях настойла занормално

# 74
  • София
  • Мнения: 19 969
"Помислих си че в тълпата някой ми е бръкнал в джоба (който е с цип и се намира при гърдите ми) и ги е откраднал по погрешка вместо прокмонето ми. "

Общи условия

Активация на акаунт