Бродирана красота - Гоблени 68

  • 102 563
  • 694
  •   1
Отговори
# 525
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Здравейте,

прекрасни гоблени сте ушили.

Моля да ме извините, ако въпросът ми не е за тук, или вече е разискван.

Имам едни стари гоблени, шити преди години от майка ми, но цветовете им вече доста са избелели.
Възможно ли е по някакъв начин да се освежат.

# 526
  • Мнения: 227
Благодаря мого на всички за отговорите, ще й предам ,а тя ще реши вече от коя фирма да си го купи.Благодаря и за схемата.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 527
  • Плевен
  • Мнения: 143
 EmbarassedМомичета/особено  denito123 /  ,заслужавам си го  fight ,но нали съм с по-най егн ,та дано ми простите  Praynig,но новината е добра  и да се надявам! Thinking WhistlingВъв вчерашния пост за
 гоблена от Коутс бях написала сумата в долари! Rolling Eyes ,споко - става на въпрос за левове -400 ЛЕВА  Laughing Ох, олекна ми ! Mr. Green"Признят грях е половин такъв " Дано съм ви зарадвала и лек ден ! Hug

# 528
  • Мнения: 0
ей, здравче, сериозно се чудя вече кога спиш, кога къща въртиш, кога дете гледаш  Crazy ей да бяхме всички оправни като теб  Hug
ще се хваля и аз но по-късно, да снимам
     Эдравей.Много ми харесва гоблена ти мъж и жена и отдолу лебеди.Мога ли да те помоля за схемата Simple Smile

# 529
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте мили момичета!
Моля за помощ.Канени сме на 50годишен юбилей на мъж.Искам да му избоцкам нещо дайте идеи.

# 530
  • Мнения: 720
Здравейте мили момичета!
Моля за помощ.Канени сме на 50годишен юбилей на мъж.Искам да му избоцкам нещо дайте идеи.
Eто в това списание има едни картички юбилейни , като гледам леснички са , незнам колко време имаш за действие  newsm78
http://4storing.com/sh27fj/a905b350e9bf252cd158de1fc91970cc.html
Това представляват :


сваляла съм го от тук : http://stitchfanclub.com/magazine/crossstitchgold/

Последна редакция: сб, 09 яну 2010, 19:36 от Мимито & Светла

# 531
  • Мнения: 95
Маргото, сега видях поста ти. Не е задължително да са свързани с някакъв празник. Може би нещо с цветя, животинки, нещо по-общо.

# 532
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Лилия Проданова, миналата седмица скоростно уших един ефектен Христос в/у златна панама-макай да ти ровна в албумите ми да ти покажа:
http://skorpions.multiply.com/photos/photo/20/3
дано съм успяла да покажа точната снимка/ в този албум е/, че често изриза следваща при копирането по некакви незнайни причини!

# 533
  • Мнения: 16
milena m75, много ми харесаха пеперудите. От какво са направени и как са залепени на вратата?

# 534
  • Мнения: 747
Здравейте мили момичета!
Моля за помощ.Канени сме на 50годишен юбилей на мъж.Искам да му избоцкам нещо дайте идеи.

Разделител за книги? При мен намирам само такива с китки. Иначе много харесвам тези:

http://www.michaelpowellart.co.uk/onlineshop/default.aspx?os20ca … d=1&os20type=

Не мога да си намеря папката с поздравления за годишнина, но пък намерих тази сладка серийка на Dome:



Ако някой проявява интерес- ще я кача Hug

# 535
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 233
... но пък намерих тази сладка серийка на Dome:



Ако някой проявява интерес- ще я кача Hug


Аз също я харесвам. Ще се радвам, ако споделиш с нас схемите. Simple Smile

# 536
# 537
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
сладурчета, бърза молба  Praynig
купих светло синя рамка с принцеси  Blush и сега ми трябва нещо малко и нежно за да я запълня  Blush
размера за шиене е 7 на 10 см
имам бг панама и аида 14  Hug бели, защото точно такова синьо като рамката нямам

# 538
  • Мнения: 161
Goody нещо такова става ли?
 
или това с малко паспарту :
 

Страхотни неща видях - очите ми станаха  #Crazy какви красоти само сте нашили - пеперуди, игленици, св.Георги, снежковци на банерче и една много сладурска покривчица... дано не пропусна нещичко... Heart Eyes
А пеперудите има да ги сънувам...  Crazy

Последна редакция: сб, 09 яну 2010, 22:27 от vvvitality

# 539
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
това е рамката


колебаех се между тези три



като за първата си мисля, ч еняма как да я побера  Confused даже 1:1 на бг панама, а другите  ooooh! без рамки и без надписите може и да станат  ooooh!

сега и рапунцел на виталити ми харесва  Blush

Общи условия

Активация на акаунт