Детоксикацията на д-р Михайлов

  • 241 392
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 305
90 дневната не позволява лунуване и каквито и да било замени, успех там много  е хубава, но ела тук като свършиш
Аз мисля от днес да започвам 90 дневната. Искаше ми се и да детоксикирам. Мурка, знаеш ли защо тази диета не позволява това?

Аз правих детокс на октомврийското пълнолуние. Без английска сол, защото не намирам тук и въпреки това бях доволна.

# 91
  • Мнения: 1
Kari2 аз си купих 4 те хомеопатични продукта и от няколко дена ги пия без да съм посещавала хомеопатр аз също четох на много места но това са препарати които са съвместими и най добре се приемат заедно водейки до желани резутати те се допълват така да се каже От както приемам Анакардиум ориентале въобще не чуствам глад Това е което мога да ти кажа  Simple Smile Вълшебна седмица на всичкил

# 92
  • Мнения: 7
Здравейте , мили мами. Аз също започвам с детокса на 28 януари и мисля да го правя всеки месец. Също така смятам да пия Калкареа карбоника по 5 зрънца, както препоръчва д-р Михайлов и цефамандар. Доста дебеличка съм - 164 см, 80 кг. и мноого ми тежат. Отделно отвреме навреме ми се обажда жлъчката и само това ме притеснява да не си отворя с тая английска сол беля да ме хванат пак кризите. В другия форум д-р Михайлов отговаря на много въпроси, но тук едва ли ще се включи, за да ни бъде морална подкрепа и да дава съвети по време на диетите и детоксикацията. Все пак ще се поддържаме една друга и мисля, че не е толкова трудно да се издържи на глада и главоболието по време на пречистването.
Чакам с нетърпение 28 януари и желая успех на всички!

# 93
  • Мнения: 123
 

      Може ли линк с форума на д-р Михайлов  Simple Smile

# 94
# 95
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета, реших твърдо да  отслабвам тази година, защото влача 10-на килца от бременноста от преди 2 години. След много започвания на диети,завършващи по-средата успях да сваля само 5 кг. за изминалата година останалите варират.И понеже лятото предстои хубав празник в семейството реших да се вжема в ръце.Преди да забременея бях на лунна диета и се чуствах много добре, и изкам да ви попитам дали мога да съчетая 2 неща диета и детокс, като диетата я спазвам всяка седмица.И е задължително да се пият хомеопатичните продукти.Благодаря предварително!

# 96
  • Мнения: 0
Изках да попитам дали е задължително приемането на хомеопатичните продукти. Embarassed

# 97
  • Мнения: 1
Не е задължително това е пожелание всеки сам прценява дали да ги пие или не

# 98
# 99
  • Мнения: 2 641
Сорри за офф-а, дали може някой да ми прати мейл на администратор от часът на мама, че от 1 седмица се опитвам да се регистрирам и не ми праща сайта активиращ мейл. А не мога да се свържа с администратор освен ако не съм регистрирана. Много тъпо и изнервящо, не мога да открия и телефони на които да звънна.

# 100
  • Мнения: 7
А къде се купува Анакордиум ориентале - в аптеките ли?

# 101
# 102
  • София
  • Мнения: 700
Здравейте момичета,
И аз се присъединявам към вас за следващия детокс. Имам излишни около 6-7 кг, които бавно се увеличават като не правя нищо. На тези кг излязох от болницата като родих и това вече ме стряска. А тогава ги свалих толкова лесно. Та сега се подготвям психически за детокса и ще ви следя и споделям.
Чакам утре да ми доставят книгата на д-р Михайлов и се надявам инфото там да е по-систематизирано в сравнение с форума в часът на мама.

# 103
  • Мнения: 249
книгата има ли я в електронен вариант?

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 890
Аз пак да си попитам...какво да направя като при мене наистина няма английска сол? newsm78 Дали да мина няколко дни на някакви сокове,нещо друго ли да пия-някакъв лаксатив? Ама щом като целта е да се насочат токсините към изхода,значи може да се пие нещо друго,като заместител на английската сол,знам,че при чистене на дебелото черво в болница,ти казват да пиеш много ябълков сок,няколко дни,ама истински!  Май това ще е най-добро,как мислите?

Чай от зърнастец  Peace , оцета ще ти скоси червата.

Така` бях се записала да следя и веднага изникват въпроси относно приемането на разните хомеопатични медикаменти
    1 Confused:. Всички в едно ли се приемат или си проучваме и приемаме това, което най се доближава до нас?
    2. Confused: Приема на хомеопатичните медикаменти колко време продължава , за времето на детоксикацията или до получаване на желан резултат, не само по време на пълнолудието?
    3. Confused: Има ли някой приемал тези медикаменти?
И нещичко от мен като се рових и материал от който ми изникнаха въпросите
Confused: "Анакардиум ориентале" се препоръчва, когато хората се хранят въпреки желанието си да отслабнат, тъй като яденето ги успокоява или намалява техни оплаквания - от главоболие или от болки в стомаха например. Приема се в разреждане 9 СН, по 5 гранули половин час преди хранене и при всеки пристъп на глад.

Confused: "Антимониум крудум", в разреждане 9 СН, по 5 гранули половин час преди хранене, може да помогне на пълни, свръхлакоми хора да намалят апетита си.
Confused: "Натриум сулфурикум", в разреждане 9 или 15 СН, 1 -2 пъти дневно по 5 гранули, се приема при наличие на целулитна инфилтрация на цялото тяло - както по трупа, така и по крайниците.
Confused:Lycopodium 9 CH също аналогичен продукт, действие пикочогонно подпомага при подагра, добро влияние върху хроничен запек и хемороиди
Confused:Цефамадар също според хомеопатичните принципи подтиска апетита



та бях питала тези неща преди време никой не се намери да ми отговори, аз детоксикацията ще си я правя, ама за хомеопатията пак да питам, току виж се е появил някой вещл Не са ли малко множко Confused: , нали хомеопатичните се приемат по един вид. Четох  smile3529доста подробно темите в часът на мама форумите , ама отговор пак не получих. И в отговор не работещите дето се чудим как да пием английската сол е направих мини тест през уикенда : в указаната пропорция за детокс. равна супена лъжица английска сол в 50 мл вода , нямаше ексцесии, на другата сутрин нормално  Toilet тъй че споко Да се чистим дружно  Wink
Спорна седмица желая и ще се радвам някой по-вещ все пак да ми даде отговор на питанките


задай питанките си тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=460202.60  Hug

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 01:34 от vessita

Общи условия

Активация на акаунт