LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 897
  • 728
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 99
моми4ета можете ли да ми помогнате имам поръ4ка от 11.11 и е върната в франция без да е стигала до нашта поща каде пристигат тези поръ4ки преди да ги разпределят за поща или митница защото имам и от 10.11 и някаде седи и нея ще я върнат ако има някои тел моля да ми го даде .
Няколко пъти вече ти писаха момичетата, че в софийската митница не правят справки по телефона. Трябва да отидеш на място и да си платиш таксата за справка ...

# 196
  • Мнения: 0
добре но пратката ми е за поща а вобще не стигала до наща поща а направо е върната вси4ки прадки парво на митница ли отиват за да знам къде да ги търся.

# 197
  • София
  • Мнения: 2 296
добре но пратката ми е за поща а вобще не стигала до наща поща а направо е върната вси4ки прадки парво на митница ли отиват за да знам къде да ги търся.
Връщат ги във Враждебна,от там пак ще ти я върнат в пощата,търси си я там отново.Поне на мен така ми се е случвало 3 пъти.

# 198
  • Мнения: 0
търсихя днес те казаха 4е нищо не са полу4авали и не са връщали и незнам къде да ги търся писала съм адреса софия 1000 пощенски код 1618 незнам това 1000 дали не бърка нещо.

# 199
  • Мнения: 5 790
търсихя днес те казаха 4е нищо не са полу4авали и не са връщали и незнам къде да ги търся писала съм адреса софия 1000 пощенски код 1618 незнам това 1000 дали не бърка нещо.

Моля те, сложи поне една точка или запетая някъде в писанията ти.
Имам най-доброто желание да ти отговоря какво да правиш, но не разбирам нищо от това, което си написала.

# 200
  • София
  • Мнения: 2 296
търсихя днес те казаха 4е нищо не са полу4авали и не са връщали и незнам къде да ги търся писала съм адреса софия 1000 пощенски код 1618 незнам това 1000 дали не бърка нещо.
Може пък и пратката да е била по-тежка от 2 кг и да е отишла на митницата.
Провери и там,но на място,на 22 гише.По телефона информация за колети не дават.

# 201
  • Мнения: 199
моята поръчка от 2.12 и днес я няма  newsm78
Много разхвърляно нещо пращат пратките  hahaha Joy

# 202
  • Мнения: 472
Момичета, ГО 125 и талия 110 кой номер риза е?
Самоцитирам се,но ми е спешно
Мъжка или дамска? Мъжките ризи са по вратна обиколка и са същия размер, който носи тук, в БГ
Дамска.Благодаря предварително

# 203
  • София
  • Мнения: 1 540
търсихя днес те казаха 4е нищо не са полу4авали и не са връщали и незнам къде да ги търся писала съм адреса софия 1000 пощенски код 1618 незнам това 1000 дали не бърка нещо.

Ами може и да бърка, защото София 1000 е центъра, а София 1618 е Бъкстон. Това са 2 различни пощенски клона.

# 204
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Момичета, ГО 125 и талия 110 кой номер риза е?
Самоцитирам се,но ми е спешно
Мъжка или дамска? Мъжките ризи са по вратна обиколка и са същия размер, който носи тук, в БГ
Дамска.Благодаря предварително
Дамската си взимаш номера, който е за тениски и блузи. В товя случай мисля, че това е 50, но нека и някой друг да каже  Peace.

# 205
  • Мнения: 2
имам нужда от помощ. пуснах поръчка и на 4 стъпка ми излезе червен надпис Nombre maximum d'utilisation de la promo déjà atteint.
това означава ли че не ми е приета?На преводачката излезе, че съм си изчерпала лимита от кодове. това означава, че въобще ли съм ги изчерпала или само до края на 2009 година? Спомням си,че една мама имаше същият проблем. 
 
 
няма ли компетентен,който да ми отговори на въпроса????

# 206
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, ГО 125 и талия 110 кой номер риза е?
Самоцитирам се,но ми е спешно
Мъжка или дамска? Мъжките ризи са по вратна обиколка и са същия размер, който носи тук, в БГ
Дамска.Благодаря предварително
Щом е дамска,поне №50.За риза даже препоръчвам 52№. Peace

natfil,беше ти отговорено на въпроса.Колко по-компетентен трябва да е?
Изчакай известно време и пробвай отново.Пробвай през друг браузър.

# 207
  • Мнения: 874
Мила,казва ти че максимално си се възползувала от намалението и кода за тези артикули не ти важи-или смени кода или смени продуктите  Simple Smile

# 208
  • Мнения: 284
Записвам се да следя.
Днес си получих маратонките Пума Сакраменто ( от 25 евро) страхотни са,но според мен леееееко умалени ,поръчката е от 30.11   Peace
Ето това са Simple Smile   http://www.laredoute.fr/vente-sacramento-stencil.aspx?productid= … &numberpage=1

# 209
  • Мнения: 0
Ева от връбдебна ми искат някъкъв номер на пратката кога е пратена.От каде да го взема. имам само фактура когато съм я поръ4ала.

Общи условия

Активация на акаунт