LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 901
  • 728
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 595
Тюх ...веднъж годишно влизам в темата ...ама пак улучих момента...  ooooh!  Сега с този Пейпал може и редовна да стана  Mr. Green

# 631
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
След като гласувах за 10 продукта ми изпратиха един код,кога мога да го ползвам,сега или за тази колекция,която ще пуснат пролет/лято 2010?

# 632
  • Мнения: 1
последно на 6 - ти ли ще са намаленията

# 633
  • София
  • Мнения: 105
последно ДА

# 634
  • Мнения: 30
Здравейте Hugедин въпрос-от картата отдържа ли се някаква сума за превод на парите, че нещо май повече пари са ми дръпнали Hug

Не

ОББ със сигурност си взимат,но е много минимално.Приблизителен пример на 30лв. около 15ст. Peace

# 635
  • Мнения: 4 916
Здравейте Hugедин въпрос-от картата отдържа ли се някаква сума за превод на парите, че нещо май повече пари са ми дръпнали Hug

Не

ОББ със сигурност си взимат,но е много минимално.Приблизителен пример на 30лв. около 15ст. Peace

 Peace
Зависи от банката, различно е. Моята банка със сигурност си удържа пари за транзакцията.

# 636
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте, за пръв път поръчах от сайта, не удържах до голямото намаление, но ме загложди любопитство newsm78

Тези стоки, които сега са намалени -40%, -50%, -65% още ли ще ги намалят?
Или голямото намаление е само на стоки, които в момента не са намалени?

Благодаря Wink

# 637
  • Мнения: 4 916
Здравейте, за пръв път поръчах от сайта, не удържах до голямото намаление, но ме загложди любопитство newsm78

Тези стоки, които сега са намалени -40%, -50%, -65% още ли ще ги намалят?
Или голямото намаление е само на стоки, които в момента не са намалени?
...


Различно е, някои ги намалят още, други - не, трети са изчерпани или без цялата номерация... Самото намаление е на етапи - всяка сряда пускат нови намаления, обаче никой не ти гарантира, че твоето палто да кажем, ще те чака до края, а и че ще има твой размер.

# 638
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Бланката не е трудна за попълване,виж на първа страница при Шаблони на писма при проблеми с поръчките  Peace

em4eto, мерси! Все пак има някои понятия, които не са ми ясни, но ще се оправя... А дали знаеш - след като изпратя попълнената бланка какво следва? Т.е. просто за спиране на плащането ли го правя или за да ми издирят пратката и да ми я изпратят повторно? Може да ви звучи глупаво или припряно, но поръчката наистина ми беше спешна...  Crazy

След като гласувах за 10 продукта ми изпратиха един код,кога мога да го ползвам,сега или за тази колекция,която ще пуснат пролет/лято 2010?

И аз се интересувам за този код  Praynig Записах си го, обаче не можах да преведа текста, та не ми стана ясно кога да го използвам...
А каталогът е супер  Heart Eyes Едва се вместих в ограничението за 10 неща, доста повече можех да си набележа  Mr. Green

# 639
  • Мнения: 25
Относно големите намаления: Някой има ли наблюдения дали намаляват само нещата от техните марки. Харесала съм си едно от Кирилус и едно на Лаура Клемент. И двете са намалени вече.

# 640
  • Мнения: 17
Мерси на всички за  отговорите относно плащанията, да вкарам още два въпроса като примерен новак Embarassed, този нов каталог къде го има в сайта, вие дето сте навътре в нещата си говорите така свободно за неща които още не мога да схвана Simple Smileи за пейпал, нещо ново при плащането ли ще има

# 641
  • Мнения: 151
А от новите колекции дали ще има намалени... Thinking че аз като гледам всичко, което ми харесва отдавна се е свършило... и честно казано ако великото намаление ще обхваща само колекция есен зима '09 , ще остана с празна количка  Crossing Arms
пусто му нетърпение  Party

# 642
  • Мнения: 4 916
Относно големите намаления: Някой има ли наблюдения дали намаляват само нещата от техните марки. Харесала съм си едно от Кирилус и едно на Лаура Клемент. И двете са намалени вече.


Всички имат намаление, само че с различни проценти.  На Кирилиус също правят намаления, миналия път май бяха около 50 на сто, обаче свършват бързо  Peace

# 643
  • Мнения: 190
има ли и други които още чакат поръчки от 5.12 и по рано, сега ходих в пощата днес нищо не е идвало от Ларедут, няма и известия за митници. Има ли опция нещо да ми се е потрила поръчката, якенцето беше за милото един от подаръците  за коледа то няма да дойде и за нова година Sad

# 644
  • Мнения: 63
има ли и други които още чакат поръчки от 5.12 и по рано, сега ходих в пощата днес нищо не е идвало от Ларедут, няма и известия за митници. Има ли опция нещо да ми се е потрила поръчката, якенцето беше за милото един от подаръците  за коледа то няма да дойде и за нова година Sad
Аз чакам 2 от 4.12. В пощата нямаше нито едно пакетче от редут ... и сякаш въобще нямаше нови колети. Поне ми казаха, че на 2-ри работят, та пак ще ходя. И моите бяха 3 подаръка за коледа ... изложих се ... ще знам за догодина.

Общи условия

Активация на акаунт