LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 942
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 58
Момичета,
Моля за помощ. Не успях да намеря информация за размера на чаршафите. Посочените в сайта размери на самия чаршаф ли са или на матрака, за който трябва да пасват? Питам и за тези с ластик, и  тези без. Моят матрак е 144/200 и искам да има достатъчно плат отстрани, за да се подпъхва добре, ако не е с ластик. А, и какво означават точно тези 1р или 2р след размера - броя чаршафи ли или, че има шев и са от две части по-големите.  newsm78

Аз ще взема пак да питам, пък дано някой ми отговори Simple Smile

# 661
  • Мнения: 239
Момичета,
Моля за помощ. Не успях да намеря информация за размера на чаршафите. Посочените в сайта размери на самия чаршаф ли са или на матрака, за който трябва да пасват? Питам и за тези с ластик, и  тези без. Моят матрак е 144/200 и искам да има достатъчно плат отстрани, за да се подпъхва добре, ако не е с ластик. А, и какво означават точно тези 1р или 2р след размера - броя чаршафи ли или, че има шев и са от две части по-големите.  newsm78

Аз ще взема пак да питам, пък дано някой ми отговори Simple Smile

1р = 1 персон, 2р = 2 персона
Дадените р-ри са на самия чаршаф Peace.

# 662
  • Мнения: 1 140
На чаршафите с ластик е даден размера на матрака, а не на чаршафа  Peace

# 663
  • Мнения: 3 473
http://www.laredoute.fr/vente-robe-en-maille-velours.aspx?produc … &numberpage=1


Препоръчвам тази рокля-поръчах е в  черно.Много добре е  деколтирана и подплатена  NaughtyВелура е с  много добро качество
Идеална вечерна рокля


може ли реални снимки

# 664
  • Мнения: 690
Момичета, есно предновогодишно питане, благодаря на този, който се отзове  Hug Hug Hug
Имам неполучена пратка от 10.11. /следващите 2 ги получих/. Изтрих си ботуша да проверявам в пощата ... Писах писмо, изпратиха ми отговор
/Vous vous interrogez au sujet de votre commande. Je regrette la situation.Je vous remercie de patienter un peu.En effet, il arrive que les delais de livraison soient plus longs que prevus.Je vous conseille de vous presenter au service de distribution de votre ville
pour savoir si votre colis est en instance.S'il ne s'y trouve pas, la livraison de vos achats ne devrait plus tarder.Je reste a votre entiere disposition.Merci de votre confiance.Cordialement. François Nicolas/,
превеждам си да изчакам още малко и да проверявам.

Какво показва практиката - колко седмици да изчакам, за да се моля и да ми изпратят ваучер?   newsm78

 

# 665
  • Варна
  • Мнения: 58
Благодаря, eitalina, Петя БГ  Hug

# 666
  • Мнения: 126


Разбира се   bouquet
За съжаление не може да представя кадифената рокля върху мен-искам да е изненада за тази вечер  bouquet
На снимките НЕ си личи добре-но тя е тайорна,дълбоко деколтирана и е до коленото,където стои леко накъдрена,като камбана
http://dala.snimka.bg/other/la-redut.458346

Другата-не мога да е снимам,тъй като вече е опаковах за подарък за домакинята таз вечер-тя е къде по-слабичка от мен,ако не за друго..то поне за ношница ще и стане.

МР3 или....сега видях -то е май Мп4
Кода му е-57184
Обаче искам да поясня,че аз правя покупки от Ла редут ,като използвам две пощенски кутии.Тъй като французите използват Собственото си име и фамилия като се лигитимират....те рядко имат бащино-та аз се възползвам от това предимство Peace
Ако се казвам Мария Петрова Иванова
пазарувам от две пощи с имена-Мария Иванова и Мария Петрова
така Мария Иванова препоръч  сайта на Мария Петрова и използва този код-за Мп4
Когато си получавам колети
нямам проблеми....когато получа нов код просто следя ,в коя от пощите ще ми е по-изгодно да го използвам
Кодовете които имам са
57177-за ансамбъл от кафеви куфари
57185-за въпросната мп3 или 4-от снимката
57207-за машина за хляб
57193-за комплекта от завивка-за двама
57215-за чекот 25евр

Весел Празник  за всички  bouquet

# 667
  • София
  • Мнения: 2 296
dala,благодаря за информацията!   bouquet
Явно това са нови кодове за спонсорство-"Покана на  приятел".
Мога ли да ползвам снимките ти?

ПП и мога ли да те помоля да снимаш отблизо офертата ,интересува ме референтния номер на машината за хляб.

Защото този код-57207 не я дава като подарък,а я намалява от 65 евро.
Благодаря ти предварително.

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 15:51 от Evа

# 668
  • Мнения: 126
Моля Ева  Hug-радвам се че съм била полезна-използвай ги
Само да ви кажа още,че Кода за Мп4 е съвсем валиден ОЩЕ-преди броени минути приятелката ми от Плевен поръча-пак така като се препоръча сайта и използва кода-даде и дори и намаления,а при мен Нямаше Crossing Arms

# 669
  • София
  • Мнения: 2 296
Моля Ева  Hug-радвам се че съм била полезна-използвай ги
Само да ви кажа още,че Кода за Мп4 е съвсем валиден ОЩЕ-преди броени минути приятелката ми от Плевен поръча-пак така като се препоръча сайта и използва кода-даде и дори и намаления,а при мен Нямаше Crossing Arms
ПП и мога ли да те помоля да снимаш отблизо офертата ,интересува ме референтния номер на машината за хляб.

Защото този код-57207 не я дава като подарък,а я намалява от 65 евро.
Благодаря ти предварително.


Ако се сложи нещо от новата колекция-П/Л2010,дава и часовник в черно и бяло подарък.
В темата за кодове съм дала скрийншот.
А намаление дава,да,около 20 или 25% е обикновено.
Като една част от кодовете са за канещия,а друга-за поканения.
Затова искам офертата отблизо да разгледам,с всички подробности!   bouquet

# 670
  • Мнения: 2 047
Момичета, есно предновогодишно питане, благодаря на този, който се отзове  Hug Hug Hug
Имам неполучена пратка от 10.11. /следващите 2 ги получих/. Изтрих си ботуша да проверявам в пощата ... Писах писмо, изпратиха ми отговор
/Какво показва практиката - колко седмици да изчакам, за да се моля и да ми изпратят ваучер?   newsm78

   Да, казват ти да проявиш търпение. Срокът за доставка е 6-7 седмици, ако са минали вече спокойно им пиши, ако се правят на ударени, продължавай да настояваш. сега проверих, че са минали. Това писмо да изчакаш кога го получи?

# 671
  • Мнения: 690
Уни, писмото го получих днес - светкавично ми отговориха. Когато писах - бяха изтекли точно 7 седмици  Rolling Eyes

# 672
  • Мнения: 2 047
   По това време винаги има вероятност да се е забави нещо заради празниците, обаче другата седмица пак им пиши.
Не се притеснявай, досега винаги са връщали парите. Дори и при по-големи забавяния от два  месеца в кореспонденцията с тях.

# 673
  • Мнения: 126
Еве-чак сега забелязах че има и референтен номер таз машина за хляб
Извинявам се предварително че не е тука темата за Кодовете...
референтния номер на машината за хляб е- 6131735

Ако не става пробвай и с този код-28762 или с този референтен номер-6724094
Защото преди около месец имах писмо със снимка като подарък тази машина и сега го изрових-пак е същата на снимката,като тази от брошурката която днес снимах,ама и кода и референтния номер са различни-значи е предлагат под различни вариянти като подарък Heart Eyes
та-пробвай-Успех

и една дигитална рамка има с код-28746 и референтен номер-680 7763

# 674
  • София
  • Мнения: 2 296
Еве-чак сега забелязах че има и референтен номер таз машина за хляб
Извинявам се предварително че не е тука темата за Кодовете...
референтния номер на машината за хляб е- 6131735

Ако не става пробвай и с този код-28762 или с този референтен номер-6724094
Защото преди около месец имах писмо със снимка като подарък тази машина и сега го изрових-пак е същата на снимката,като тази от брошурката която днес снимах,ама и кода и референтния номер са различни-значи е предлагат под различни вариянти като подарък Heart Eyes
та-пробвай-Успех

и една дигитална рамка има с код-28746 и референтен номер-680 7763
Благодаря ти и  тук!    bouquet
Да,различни са реф.№ на машините.
Новия код намалява тази с номер 6131735

Общи условия

Активация на акаунт