За пюретата АМ АМ

  • 2 664
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
А нали целта е млеката да намаляват... Така че спокойно можеш да не слагаш мляко. Дани например е вече на 2 млека...

Абсолютно погрешно, според всички специалисти по детско хранене (без значение дали са за ранно или късно захранване  Wink)!  Naughty До годинката храната на бебето трябва да е предимно млечна. Трябва да се дава млякото отделно след или преди пюрето, или смесено с него.

Моята бебка също харесва АМ-АМ, но ми прави впечатление бедния асортимент зеленчукови пюрета (за сметка на плодовите), само в нашия магазин ли е така?! Дали може де се види някъде каталог на фирмата?!  newsm78


Ето: http://www.bpcniksi.com/

# 16
# 17
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 102
А някой случайно да знае дали Ганчев- детските храни имат сайт.

# 18
  • Мнения: 1 639
А някой случайно да знае дали Ганчев- детските храни имат сайт.

 Ето - Детски храни Ганчев   Wink

# 19
  • Мнения: 1 541
ясно е , 4е ще се слага мляко, а ин4е за бедния асортимент и аз се 4удя защо така се решили - даже нямат с месо, но за плодови са номер 1.

# 20
  • София
  • Мнения: 748
според мен,вместо мляко в пюрето може със същият успех да се сложи сирене.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 358
Леле, от толкова много мнения ми се зави свят... Всички твърдите различни неща. Някой живеещ в чужбина има ли - да си сверим часовниците?
А защо е необходимо? Нашите деца кво им става като ядат бг пюрета?  Thinking
според мен,вместо мляко в пюрето може със същият успех да се сложи сирене.
От кой месец?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 765
Аз слагам по 2 мер. лъж . АМ и в зеленчуковото и в плодовото . След като изчетох доста по въпроса , реших че не е правилно да спирам млякото .
Цитат
Абсолютно погрешно, според всички специалисти по детско хранене (без значение дали са за ранно или късно захранване Wink)! Naughty До годинката храната на бебето трябва да е предимно млечна. Трябва да се дава млякото отделно след или преди пюрето, или смесено с него.
newsm10

Освен това моята госпожица така и не прояде готови пюрета .
Всичко правя аз . Готовите пюрета са обогатени допълнително с витамини .Ако не добавя мляко след 2 часа е гладна .

# 23
  • София
  • Мнения: 1 121
Леле, от толкова много мнения ми се зави свят... Всички твърдите различни неща. Някой живеещ в чужбина има ли - да си сверим часовниците?
А защо е необходимо? Нашите деца кво им става като ядат бг пюрета?  Thinking
Не става въпрос дали са български пюретата, а дали се слага мляко в тях.

# 24
  • София
  • Мнения: 748
ами аз слагам сирене от началото на 7 месец.

# 25
  • Мнения: 1 541
Eee, малки сме още за сирене, но би могло май.

# 26
  • Мнения: 523
мхъм, не ми е хрумвало никога да слагам в пюретата допълнително мляко... че нали детето си пие млякото по време на другите хранения! Всъщност като се замисля, само едно хранене - това на обяд е без мляко (и то ако в самите зленчукови бурканчета няма добавка мляко или сметана, другите хранения млякото присъства по един или друг начин. тогава какъв е проблема на обяд да не се додава мялко?
Та значки като захраних дани първо почнах на обяд зеленчуково пюре Ам-Ам.  Първите дни му давах по няколко лъжички и после го кърмех, но за много кратко време (не повече от 10 дни) сина ми почна да си яде по едно цяло бурканче и престанах да го кърмя, т.е замених изцяло едно кърмене с пюре. А  2, 3 седмици по-късно, слетобяд пък почнах да давам плодово пюре пак без да го дохранвам с кърма. Пък нямаше проблеми newsm78 Е, вярно, после добавих  млечна каша (слънчо или фризокрем) и я редувам с плодовите пюрета.
само ще допълня, че захраних дани след 4 м. до тогава бяхме само на кърма.
Иначе ние вече почти не ядем АМ-АМ, точно защото нямат местни... почнах ганчев, дани ги храсеа и сега ми е по-лесно да купувам и зеленчуковите и местните на Ганчев, само плодовите са Хаме, защото повече ги храсевам. Забавно, досега писах в друга тема, една друга мама се притесняваше, че има сухо мляко в Ганчев... а тук, че няма мляко в ам-ам  Laughing
   
Eee, малки сме още за сирене, но би могло май.
за сиренето, като ти гледам лентичката, след 7/8 дни правите 6 м., официално след 6-тия месец се дава попара, ма тя нали се прави с обезсолено сирене Laughing поне аз почнах да давам попара веднага щом сина ми стана на 6 м.

Последна редакция: чт, 06 окт 2005, 12:30 от beti_bratanova

Общи условия

Активация на акаунт