КГБ=Клуб на готините баби - 90

  • 32 902
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • Видин
  • Мнения: 961
Благодаря ви за пожеланията към Данчо още веднъж Hug Heart Eyes

Марси, да лежи и да си почива мамчето, че после има много да тича след палавницата Hug
Зиче, стискам палци на Вики!Дано донесе медала на победителя Peace Hug

Аз излизах малко по магазините и се сдобих с нов гащеризон за утрешния банкет.Сега ми трябва една бяла риза, ама това утре Flutter

# 256
  • Мнения: 8 665
                         Зичееее,чакаме медали! Peace
                         Аз съм на работа чааак на 28-ми и утре ще гледам Неда и Ран.Днес отново се разминах с Джъмбо,но пък те заминават при другата баба и ще имам време. Laughing
                         Сега ги слушах за пенсионирането на 65 години и за мъжете и за жените.Успокоиха ме малко защото обещават да стане поетапно и от 2012 година. Laughing

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ИМАМЕ СИ ДВА МЕДАЛА СРЕБЪРНИ newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
На баба плувкинята и в двете дисциплини Делфин и Гръб в които е участвала е със сребърни медали. newsm68  newsm68 newsm68
Имало е от много градове  клубове и е било много трудно състезанието ,
но на баба момичето се справи пак страхотно .

ЕТО СНИМКИ И КЛИПЧЕТА


http://mi6y.multiply.com/photos/album/22/22

 http://mi6y.multiply.com/video/item/64/64
 http://mi6y.multiply.com/video/item/65/65
 http://mi6y.multiply.com/video/item/66/66
 http://mi6y.multiply.com/video/item/67/67

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 20:14 от ЗИЧЕ

# 258
  • Мнения: 8 665
                    Браво на нашата малка рибка! newsm44 newsm44 newsm44 Зиче ,да я нацелуваш от мен и да и пожелаеш още медали и успехи във всичко! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 259
  • София
  • Мнения: 4 234
Ето ме най сетне. Пак имаме поводи за празници, което си е страхотно.
Мони, честит имен  ден на Анастасия! Да е здрава, щастлива и обичана от всички!
Жаки, честит рожден ден на Данчо! С пожелания да се сбъднат всичките му мечти!
Зиче, честита медалистка! Браво на детето! Да стане олимпийска шампионка като порасне.
МарсииииииHug  Hug Hug  Непременно се обади като дойдеш, макар и за малко да се видим. Още малко търпение, стискам палци  Hug
Дидиа, ще успееш с пазаруването, не се съмнявам изобщо.

На всички - успешни приготовления. Аз си направих подарък днес-купих си една пижама, жълтичка  Laughing. Всъщност е много свежарска, с раирано панталонче. Не приличам на затворник, обаче  Joy

# 260
  • Мнения: 8 665
                   Римарче,честито ти пижамка и май ще съблазняваш твоята половинка на Боженци! Laughing Не те питам за отпуска защото си мисля,че не е честно да ти откажат! Peace

# 261
  • София
  • Мнения: 19 112
Зиче, честита медалистка! Все така да побеждава и да стигне до Световно първенство.   bouquet
Жаки, честит рожден ден на скъпя. Да бъде  здрав, прав и корав и да ожените правнуци заедно.   bouquet
Мони, честит имен ден на дъщерята с пожелания за здраве и сбъднати мечти.   bouquet
Марси, сърдита съм ти - защо не се обади да се видим поне за малко.  Mr. Green
Римар, честита придобивка, със здраве да си я ползваш на почивката. Разписаха ли отпуската?
Аз малко по-късно се върнах, че си празнувахме коледа в офиса, разменяме си подаръци.
После  Пламен докато ме докара в задръстванията и станало почти 21.00 ч.
Ани е на гости на 1 съсседче, приятелче.

# 262
  • София
  • Мнения: 4 234
                   Не те питам за отпуска защото си мисля,че не е честно да ти откажат! Peace

И аз така си мисля, още повече с това чистене на отпуски - нали това искат началниците.

# 263
  • София
  • Мнения: 2 419
Честит имен ден на Анастасия на Мони! Честит рожден ден на Данчо на Жаки! Честити медали на Вики!Пожелавам здраве,радост и щастие,а Вики да стане световен шампион!
 Марси,чудех се защо не пишеш.Стискам палци за успешен и щастлив край!
 Медунчо  бързо да оздравява!
 Римар,честита ти пижамка! Само по почивки и екскурзии да я разнасяш...
 Жаки,много е пораснало момчето и наистина прилича на теб.
 Аз от години правя една швейцарска баклава,става бързо и се яде веднга щом изстине.Днес купих сухи чушки,ще ги пълня с ориз;бобена чорба,сърмички,тиквеник,питката с късметите и компот.Това ще ми е менюто на Бъдни вечер.
 Тази вечер  нета много ми запича .Нервира ме и отивам да гледам Брак с чужденец/ако ми се отвори/

# 264
  • София
  • Мнения: 19 112
Яге, пусни рецептата за баклава.
Сухите чушки как се напояват с вода - киснат се в гореща ли, трябва ли да е под капак.
За пъри път ще правя с ориз. Иначе технологията на ориза със пресни чушки ми е позната.
Тесто, зелеви сарми, замр. тиквена баница ще си купя от магазина. Пламен е отговорен за боба, ошафа е лесен.

# 265
  • Мнения: 23
Благодаря за пожеланията, момичета! Трогнахте ме! Hug
И на мен много ми се искаше да се видя с вас софиянки поне, ама бях за малко, пък и се наложи да си тръгна преждевременно.
Дано следващия път ми се отвори парашута!
Зиче, много се зарадвах на успехите на вашето момиче - нека все така добре се представя!
Аз май си мисля за леглото вече Embarassed
Ще си тегля един душ и ще гушна някоя книжка.
Лека и спокойна нощ! Hug

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДИДИЯ ,РИМАР ,АЙША,ЯЖКА,МАРСИ благодаря ви момичета много съм щастлива за Вики защото само тя от отбора е спечелила два медала и получи специални поздравленията от треньорката ...На баба момичето ме разчуства днес така ,че ревах от щастие.
Днес баклава щях да правя ooooh! Mr. Green  дааааа ама то нямах нерви за нищо акъла ми все в състезанието  Joy Joy Joy Joy Ама и утре е ден ще я направя. Hug Hug

# 267
  • София
  • Мнения: 2 419
  Айша,най после успях да напиша рецептата отпред,но много бавно публикува.

# 268
  • Мнения: 66
Зиче ,аз таковатааа,много съм отнесена  Embarassed .Гледах и снимките и клипчетата с внучката ти,ама забрайх да те поздравя както и нея,от ЕГН-то ли е не знам  Mr. Green .Затуй в таз тема пожелавам на внучката ти-да е жива и здрава,да покори още върхове в плуването,а защо не и да бъде следващата Таня Богомилова!   bouquet
Мили дами,аз имам едно питане към вас.Знам че по традиция на трапезата на Бъдни вечер се слагат 7,9 или 11 постни гозби,ама може ли някоя от вас да ми изреди долу-горе какви са те.Всяка година успявам да ги докарам до 7,но до следващата не помня какво съм слагала на масата  Embarassed освен лозовите сърми.
Лека и спокойна вечер от мен!

# 269
  • Видин
  • Мнения: 961
Зичееее, браво на Вики! smile3501 newsm44Много се радвам за нейните успехи! newsm68Все така напред и  нагоре!Целуни я от мен!  love001

Благодаря на всички за поздравите към Данчо! Hug

Общи условия

Активация на акаунт