КГБ=Клуб на готините баби - 90

  • 32 902
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Благодаря ви милички  Hug чак ме е срам че се хваля , ама пусто като ви чуствам близки и за това споделям с вас  .  Hug Hug Hug

МОНИИИ ТИ КАК СИ БЕ МИЛИЧКА???? newsm78 newsm78

ШПУНЦ Здравко е що годе добре само още малко носа му е запушен но вече и той минава. Hug

ДИДИЯ пишеш една по една буквите без да щракаш много  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 286
  • Мнения: 549
Да драсна и аз някой друг ред.
Честито на всички ,който са празнували през последните дни.Бъдете здрави.
Честито и на малката рибка Вики.Все така да радва всички около нея.Желая й все по-големи успехи в плуването./ние чак догодина ще ходим на плуване,че нащи треньорки отиват на лагер и състезания  в София./
Шпунц,да ти е жива и  здрава щерката.  bouquetВсичко,което си мечтае да й се сбъдне.
 

# 287
  • Мнения: 4

Хайде да пием по едно кафенце.

# 288
  • Мнения: 5 001

От мене пастички  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 289
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 821

 Зичеее, честит медал на малката плувкиня! Дано следващия да е златен!

# 290
  • София
  • Мнения: 19 112
Честит рожден ден на Олчето с пожелания за здраве и много щастие!   bouquet
Децата да са послушни и да не я  ядосват, а мама и тати да помагат и да се разбирате винаги.
Аз за първи път правя сухи чушки с ориз. Дано стават за ядене утре.  Mr. Green

# 291
  • Мнения: 4

Каде забегнахте всички.
Наздраве от морето.

# 292
  • Мнения: 549
Аз съм тук.Гледам ТВ и се излежавам.
Наздраве и от мен
Монииии,станахме две. Joy   Някой друг ще се включи ли? Hug Joy

# 293
  • Мнения: 8 665
             
Наздраве и от мен!!! И ви пожелавамЛЕКА НОЩ,че гледам по ТВ-то филма "Вчера"! Laughing

# 294
  • София
  • Мнения: 19 112
Няма да пропусна наздравето, но се правих на домакиня.
Ошафа и сухите чушки с ориз са готови.
Боба е изчистен и ще го накисна после.
Прибрах прането, мотах се да подреждам и Пламен си дойде.
Ани ще спи при гаджето.
Лека нощ от нас с Пламен.

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 23:13 от Aisha

# 295
  • София
  • Мнения: 4 234
Добро утро!

Приятно домакинстване на всички, да подготвите всичко и после да се отчетете. За днес е традиционното, а за утре ще правя по нови рецепти, ще видим какво ще се получи. Два дена чета нв темата за питките и други работи, набелязах си нещо и мисля да го направя. Но нищо не е последно  Laughing

# 296
  • София
  • Мнения: 19 112
  party023 cook cook cheers Wine Glass
Да почерпя днес за рожденния ден на Пламен.

# 297
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 821

 Добро утро и от мен.
Аз си чакам мъжа,че ще ми доведе и внучето. Мисля да не правя тази година много манджи: едни лозови сърмички и питка. За обяд една пилешка супичка,че малкия пак с ангина.Няма да се преуморявам с готвене - ще си бъдем само трима.

Айша, честит рожден ден на Пламен! Да е жив, здрав и корав! Много да те обича и да се грижи за теб!

# 298
  • София
  • Мнения: 1 534
Пламене да си жив,здрав,паралия и късметлия!

# 299
  • Мнения: 2 433
Весела Коледа момичета!

Искам да ви пожелая:
Една Коледа - за много желания!
Една Нова Година - за много мечти!
Една цяла година - за много успехи!
Една минутка за топла прегръдка,
Една безкрайна  нежна целувка,
Един светъл миг -  за цялото Ви семейство!

Общи условия

Активация на акаунт