Отговори
# 45
  • Мнения: 3 294
Запис и от мен в новата темичка ...  Peace

Честито  на всички с месечинки и всички с повод   bouquet  bouquet

Муцун , утрепа ме отново със снимки , страхотно се е получило фотото , много топлина излъчва  Hug

Geraldin , Много коса бе , страшна е малката  Heart Eyes

Танче , ние вчера и днес излизахме но не на разходка , вчера в мола , а днес се разхождахме с колата по магазини . Облчам си го с дебело панталонче и зимното якенце , е слага все още космонафт  Hug

Добре дошла на новата мама Vilence  с адашче , Мислех че Юли няма да има адаш , но ето че се появи . Прекрасно име и за момиченце  Hug

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 18:37 от Mindi

# 46
  • Мнения: 0
Недоволните от първа страница да се обаждат да поправяме!

# 47
  • Мнения: 96
Недоволните от първа страница да се обаждат да поправяме!

Мен ме изтриите! Преди бях писала, и бях изтрита. Ще се радвам да ме махнете. Peace

# 48
  • Мнения: 57
Ние излязохме днес в пълна бойна екипировка: космонавт (тва с В или Ф се пише newsm78), шапка, и чувал за количката. Под космонавта панталон и чорапогащник, защото панталона тънък. Мисля, че му беше идеално. Освен тези, мога да добавя само дъждобран.

Аморе, на мен косопада спадна почти до нормално.

# 49
  • Мнения: 33
Здравейте,

Днес моето слънце става на 6 месеца !!!

исках да кача и аз за първи път снимка за почерпка.... но нищо не разбрах..затова само така:

  newsm38  Tada

но ще кача снимки в фейсбук от днес, дано са станали хубави.
Пожелавам на всички които имат повод да празнуват само най хубавите неща на света !!!

# 50
  • Мнения: 57
Недоволните от първа страница да се обаждат да поправяме!

Мен ме изтриите! Преди бях писала, и бях изтрита. Ще се радвам да ме махнете. Peace


??? А защо така?

Мариета, аз ще дебна във фейса Simple Smile

# 51
  • Мнения: 165
Благодаря за отговорите Simple Smile

Mindi ние в събота бяхме на снега с кенгуруто  и с татито(интересно и беше - снежни миглички и червени бузки Heart Eyes), в неделя в мола,а в понеделник на консултация(като ни вдигнаха колата гадините), значи само два дена не сме излизали newsm78

# 52
  • Мнения: 639
Недоволните от първа страница да се обаждат да поправяме!

На първо четене:
2 юни - Преслав на Anyto
9 юни - Габриела на Monka84
15 юни - Алиджан на Senayde9
22 юни - Александър на Natalli

Малиии, голяма съм запетайкаджийка. ooooh!

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 19:31 от Amorevole

# 53
  • Мнения: 3 294
Е , Танче , вие сте супер , Юли не беше излизал 4 дена  Mr. Green  , което не се беше случвало никога . Днес си беше студеничко , доста вятър имаше  Tired Честито ви второ зъбче  Hug

# 54
  • Мнения: 71
Добър вечер Simple Smile
Искам да попитам дали някой има впечатления от столчето за хранене на Stokke, Tripp Trapp?
http://img2.timeinc.net/people/i/2008/cbb/galleries/highchairs/S … e_Tripp_Trapp.jpg

# 55
  • Мнения: 1 291
Ааа не бил проблема че не обичали ябълка , а било че искали ябълка от Гербер.Аз им давах някакви други фирми.
Утре ще се пробвам пак да готвя пък да видим какво ще се получи.

От кенгурото дето го мъкнах в неделя на Копитото сега такива болки имам в гърба че няма да Ви казвам.Вече не ставаме за преходи с кенгуро.Трябва да измисля друг начин - освен да проходят и да ги юрваме в планината.

Ааа имислих-шейна.Мислили ли сте да купите ?

Ние сме със столчета които се прикрепят към масата-по 15 лв. са от Джъмбо. Стават за пътуване.Не заемат никакво място.

# 56
  • Мнения: 71
Ааа не бил проблема че не обичали ябълка , а било че искали ябълка от Гербер.Аз им давах някакви други фирми.
Утре ще се пробвам пак да готвя пък да видим какво ще се получи.
Пробвала ли си да им приготвиш домашно?
Аз никога не съм носила малкия в кенгуру...и без това много ме боли гърба...

# 57
  • Мнения: 1 291
имах 2 проби с домашно и не ми се получи-утре ще пробвам пак.Морковите не ми се свариха-седяха твърди и след 1 час

Може ли да се включи на 23 май освен Ерик и Максим(2500) 46 см.Благодаря Wink

# 58
  • Мнения: 71
много странно и на мен трудно ми се сваряват...даже намерихме еко продукти от село...имам чуството, че тези с нитратите (купешките) се сваряват доста по бързо Simple Smile

# 59
  • варна
  • Мнения: 74
 Hug  здравейте момичета, аз и бебе Борис нямаме режим -ядем на поискване хаотично и по много ...лудеем на воля, излизаме и в студа, а моята коса вече не остана, но здраве да е - имам правилен череп - ще ходя с първи номер...а я кажете - тези каши не ми се получават с нормална гладка консистенция - ...а днес опаковахме всички подаръци и настроението е на 6...оставете лошото време - то е за малко, ...щом не се впечатлявам вече и от безсънните си нощи, значи сме добре...хубава вечер.

Общи условия

Активация на акаунт