Пазаруване от Alibaba.com

  • 97 464
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 195
Anny, искрено се надявам на честността им!

А дали някой е пазарил от : http://www.shopping-winner.com/default/home.asp Това е сайта, който ми дадоха след свързването ми с тях в Алибаба-то!
 Praynig

п.с...Странното е, че когото и да питах от китайските търговци...за покупка да дребно не приемат Пей Пал Sad

# 16
  • Мнения: 583
Пазарувала съм от производител, но много бройки за зареждане на магазини, т.е на фирма. Първо кореспонденция с продавача, изпрати ми безплатно мостри, после проф. фактура, с която преведох пари в банка и фактура за стоката. Никакви проблеми, но по принцип сайта е за пазаруване на едро. Peace

п.с. за моя доставчик имаше инфо в нета и си имаше сайт

# 17
  • Мнения: 0
Дано всичко е наред и да пристигне лаптопа.

Смятам до ходя и да запаля свещичка...До днес нямам никаква вест от продавача Crossing Arms Все още ми е останала някаква надежда, че сме попаднали на коректен търговец Praynig но надеждата бавно се топи.
Дано в понеделник да има резултат Praynig


И какво стана в крайна сметка, получили лаптоп-а?

# 18
  • Anywhere
  • Мнения: 1 092
Този сайт е нещо като каталог на фирми производители и търговци на едро. Ако харесате нещо конкретно пишете на продавача за подробности- цени, условия на плащане и доставка, мин. количество и т.н.
Последно поръчах цял зъболекарски стол, три месеца близо се проточи покупката, но успешно пристигна и е страхотен, а и на 1/3 от цената която струва тук.
Но доста нерви се искат и чакане...и да тези с които аз съм се свързвала не приемат Пейпал, банков превод искат Wink

# 19
  • Мнения: 63
Нека всеки сподели за коректните търговци, на които е попаднал .Търсих по чуждестранните форуми но нищо не намерих по въпроса.  Praynig

# 20
  • Мнения: 1
здравейте момичета,
това е сайт основно с производители на всякакви стоки, но като цяло само на едро основно.
моят мъж е пазарувал от там и то доста солидни суми за на едро и до сега е нямало никакви проблеми.
дано това да ви е от помощ
 дори сега се точа на едни столове за вкъщи които в бг са 300-400 а там са 47$.

# 21
  • Мнения: 138
Здравейте ,аз изчетох всички публикации за този сайт повечето бяха кофти естествено но най наивно пуснах поръчка и какво мислите се случи от 13 септември писах с кого ли не къде ли не и нищо само обещания и накрая нищо .Не знам ,но никой не може да ме убеди че имало коректни търговци там.

# 22
  • Мнения: 1 020
Здравейте,
и аз съм от точещите се на дадени неща от сайта. Наистина са подозрително евтини.
Тези от вас, които са недоволни от златни доставчици (gold supplier) ли са взимали?

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте, аз много се чудя дали да поръчам от този сайт. Искам страшно един модел на яке Moncler, там го има на доста добри цени, но се страхувам да не са ментета??????? Най-вероятно ще рискувам, защото виждам, че хората си пазаурат много по-сериозни неща от там. Някакъв съвет от вас?  newsm78

# 24
  • Мнения: 1 020
Проучи много добре търговеца и виж какви са съветите на Алибаба, за да не те измамят. И сред златните доставчици е пълно с ментета.
След като писах на едната, че не искам да ползвам western union а тяхната там система ex нещо си ни вест ни кост от нея Sad
Затова реших да не си потрошавам парите, при мен ставаше дума за 700 долара, ако при теб са по-малко може и да рискуваш.
Сподели после какво е станало  Peace

# 25
  • Мнения: 1
Ох много противоречива информация за тез алибаба, сега се чудя да поръчвам ли оттам..щом и сред trusted уж търговците се намират измамници. Пък супер много се впечатлих от цените там.   Confused

# 26
  • морето
  • Мнения: 36
Aз съм поръчвал от дъщерния им сайт: alyexpress.com .. Първата стока пристигна, втората НЕ! А първата бе менте.. тай че и в двата случая бях пре...н. За втората стока си възстанових парите само благодаресние на факта, че използвах PayPal, a не банков трансфер/WU.

Правете си сметката, в narmag.info отдавна сме го коментирали този сайт. Алибаба и 40-те разбойника - сайт, кръстен на разбойник и бандит! Впрочем, само за инфо, Сорос и Yahoo са едни от собствениците му.

# 27
  • Мнения: 75
Някой друг да е пазарувал скоро от там и да има отзиви.Нека тук съберем потребителите който са коректни.
И мислите ли че за тези продукти който са по 1-2 бройки можем да се договорим и за плащане през paypal

# 28
  • Мнения: 75
Сега забелязах че има продавачи който приемат плащане през paypal
например този
http://www.alibaba.com/product-gs/306482286/men_s_sports_shoes.html
минимална покупка на продукт е 1 само доставките не знам какви пари ще са

# 29
  • Мнения: 0
и аз се чудя дали да пазарувам от там все се разубеждавам ...

Общи условия

Активация на акаунт