Майки помагайте

  • 8 716
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 336
kvodae, мисля много да се помогне с класическа хомеопатия. Много дечица, с подобни проблеми се оправят и им се стабилизира имунната система след лечение с хомеопатия. Ако се интересуваш мога да ти препоръчам педиатър-хомеопат.

 НАпълно подкрепям Peace  При всички случаи е много по-добре отколкото антибиотиците. Само веднъж се лекувахме с тях и много съжалих - бавно и с много усложнения след тях. Така и не ни излекуваха, дооправихме се с хомеопатия.  Откакто сме на хомеопатични много по-леко и по-рядко боледуваме. А малката ходи посоянно на ясла и е единственото дете там, на което не му текат сополи. За година и 4 месеца на ясла е отсъствала само 6 дни поради болест.

# 16
  • Мнения: 400
Аз също те съветвам да се обърнеш към класически хомеопат
Ето линк към тема,в която може да попиташ за проблема и да бъдеш насочена към подходящ хомеопат в твоя град
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450556.0

# 17
  • Canada
  • Мнения: 649
Ооох миличка, като четох поста ти и наистина ми стана ужасно мъчно, защото мога да си представя какво преживявате... За съжаление не мога да дам съвет, защото не сме имали сходни проблеми засега (да чукам на дърво), но и аз съм чувала че хомеопатията е помогнала на много хора... Дано и на вас да помогне! Стискам палци да имаш добри новини в скоро време! Praynig Praynig Praynig Hug

# 18
  • Мнения: 27
a.velcheva мисля че си ужасно права \за хармонията в семейството и болестите при децата все пак имат някаква връзка\  Peace досега само си го мислих това, но явно не само аз съм го забелязала. Само здраве пожелавам на дъщеричката ти от тук нататък  Praynig

По темата- ние също изкарахме трудно лято, но от септември давам Бронховаксом по схема- 10 дни и после- 20 дни почивка, и така до март мес \предполагам пак ще говорим с  лекарят ни\...Мисля че помага не го спирай  Peace мен лично ме е страх да го спра.

Колактив на Аквасорс също е страхотен имуностумулатор....

Това помага при нас дано да намерите своя изход от гадните болести  Hug

# 19
  • Мнения: 73
Подкрепям другите мами обърни се към хомеопат нека ти направят програма бъди редовна и без тези мисли че си лоша майка

# 20
  • Мнения: 31
Здравей kvodae, ужасно съжалявам за преживяванията ви...подкрепям останалите майки за хомеопатията, аз също се възползвам от билките, въпреки че синът ми не е често боледуващо дете.
За плодовете и супите страхотно, но тук при нас (не живея в Бг) не се препоръчва честата консумация на портокали, мандарини и лимон, защото са киселинни плодове. Лимонът можеш да го ползваш, когато правиш чай с мед или за овкусяване на супата. От плодовете ти препоръчвам ябълки, банани и киви. Посъветваха ме да ползвам Aptamil (а не обикновено краве мляко) до навършване на 3 г. Тук го има готов за пиене за деца над 1 г.,обогатен с витамини и минерали.

# 21
  • Мнения: 171
Благодаря на всички майки за подкрепата.Не съм писала отдавна но за съжаление пак бяхме в болница за 10дни.Но този път отидох направо в Ст.Загора защото на 26.12 пак вдигна  висока Т там ни казаха че просто не е излекувана и ни приеха по спешност с утайка на кръвта 100.Там посрешнахме и нова година.
Сега като излязох и я водих на хомеопат и започнахме засилване на имунитета с разни гранулки и капки както и пием за стрептококите абе квото изписа жената всичко взех и давам по схема.След два месеца пак сме на преглед.
Благодаря ви на всички за успокоителните думи както и за съветите които получих.

# 22
  • Мнения: 316
Божеее, милите вие, дано се оправяте вече, следвай хомеопатията и опитай здравословно хранене, ограничете и контакти и излизания, докато се закрепи организма, ако трявба 2-3 месеца даже. Стискам палци

# 23
  • Мнения: 367
kvodae , не си лоша майка, напротив просто търсиш лек за детето си. Но това с антибиотиците е наистина затворен кръг. Чудесно е, че даваш сокчета, продължавай. Пресните плодови и зеленчукови сокове и домашни плодове и зеленчуци - това е моят съвет, за укрепване на имунната система.

# 24
  • Мнения: 1 372
Милото дете, наистина се е изтормозило!
Не съм я пробвала, но чувам много добри отзиви - пробвай Колоастра!
Нищо не губиш, поне ако не помогне не вреди на детето!

# 25
  • Мнения: 1 428
Правихте ли кръвни изследвания за имунната система.
Незнам дали знаеш,но на всеки 10 деца 1 дава ''отклонение''(с по-слаб имунитет е).
На една приятелка детето все така се разболяваше и се оказа слаб имунитет.И сега пие стимуланти-коластра,саностол и още нещо.
Дано съм била полезна.

# 26
  • Мнения: 237
малеее много лекарства, много чудо и моя син до преди 1 седмица имаше бронхиолит, но АБ не е пил, мина с хомеопатия, пробвай да заздравиш имунната система с клеева тинктура и да направиш опашка след антибиотиците
Поразрови се тук и ще намериш цялата информация към която те насочвам
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=3097
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=1645

# 27
  • Мнения: 27
Оказа се че не съм разбрала правилно Бронховаксома се пие 3 месеца като между приемите даваме сиропче Септелин, а клеевата тинктура постоянно, като сега правя почивка- да ме пита някой защо...  Thinking

Хомеопатията сигурно помага , но засега ползваме основно боаронската, но упре ли до високи температури и бронхит или изобщо каквото и да е усложнение я давам само допълнително към другите предписани ни лекарства...просто ме е страх да разчитам само на нея що се отнася до детето ми. Иначе аз бих се лекувала само с нея имам куража за себе си.

# 28
  • sofiq
  • Мнения: 32
Пробвала ли си с хомеопатия.Аз съм много доволна ,имам двама сина единия на 2 год другия на 3 месеца.Баткото отказва да пие лекарства ,а бебето ми е с микроцефалия  .Големия направи гнойна ангина и за една седмица беше като нов.За ефекта които има върху бебето няма да коментирам защото резултатите са поразяващи но това е за друга тема

# 29
  • Мнения: 1 837
и аз препоръчвам класическа хомеопатия Peace влезли сте в омагьосан кръг с тия лечения...

Общи условия

Активация на акаунт