ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yillar) ТЕМА 16

  • 33 089
  • 727
  •   1
Отговори

Анкета

Хареса ли Ви сценарият на филма като цяло?

Опции:

# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Опс ето ме! Зизу, благодаря, че отново си направи труда в името на с. Саруханлъ, да спретнеш нова тема!  Ето това се казва КМЕТ!!!!   bouquet

# 31
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Галкеее, логни се у другата тема да ми прочетеш отговора.... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 32
  • София
  • Мнения: 1 433
Зизкее, отивам hahaha
Чили, бравос за фотосите Hugше стане един папарак от тебе hahaha hahaha

# 33
  • Мнения: 20 795
Брей в тази тема имало и анкета. Аз чак сега я видях.  doh Зизка как я измисли?  newsm78 newsm78 newsm78 Чудих се, чудих се и накрая отговорих с друго. Просто защото не можах да избера между първи и трети отговор. Като цяло сценарият ми хареса - трогателна история, много романтика, прекрасни моменти на любов и приятелство, свистящи куршуми за тръпка, малко ревност за цвят, саможертва, завист, предателство, щастие и страдание. Образите бяха интересни - мафиотът, побойник, скандалджия и по неволя убиец, се оказа предан държавен служител с голямо сърце; полицаят, ревностен борец срещу престъпността в крайна сметка се оказа крадец; лекарката, спасила много животи не можеше да се справи със своя. Добрите не бяха идеални, а лошите, показваха и своето човешко лице и на моменти ни ставаха симпатични. Имаше и хумор, култови реплики, хубави диалози и мъдри слова.
Но можеше и по-добре. Най-много ме подразни това, че някои сюжетни линии бяха прекъснати изневиделица, част от героите, без предупреждение, бяха изпратени в девета глуха, а накрая останаха и доста неизяснени неща.
В крайна сметка обаче семейство Хюнел се оказаха много талантливи, всеки в своята област.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 433
ааааа, забравих за анкетата- и аз гласувах че може да е по-добър Thinking
основните ми забележки са с недомислиците с изчезването на определени герои-се едно ги е отнесло НЛО, както и  недоизпипаните отделни образи и конспирации-доста бяха плитки на моменти.
Добре че беше Сару и Йешим и Роза/забравих й името/ да изнесат филма на гърба си Wink

# 35
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Еййй...нема оправия с вас бре.....са па анкетета ли ви не иде.... Crossing Arms
Другия път Вие си правете тема....аз нема да се занимавам повече.... Tired

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте компания.Зизу,много си е готина анкетата.Гласувах с "можеше да е и по-добър",но и аз като цяло замисъла си го харесвах.Само в подробностите имаше пропуски,но......иначе си е супер.
Чили,май ти изпратих нещо по пощата  дето вече го имаш.Ша ма извиниш,ама не бях дочела форума.
П.П. щях да забравя - Венетат,умирам за подобни анализи,като твоя по-горе.Страхотен психологичен анализ.Хобито ми е психологията и умирам да чета подобни анализи.

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 22:43 от nikoleta_11

# 37
  • Мнения: 20 795
Еййй...нема оправия с вас бре.....са па анкетета ли ви не иде.... Crossing Arms
Другия път Вие си правете тема....аз нема да се занимавам повече.... Tired
Не се сърди бе Зизка  newsm17 newsm17 newsm17 smile3525 smile3525 smile3525 Виж как чинно си отговорих на анкетата.

# 38
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Еййй...нема оправия с вас бре.....са па анкетета ли ви не иде.... Crossing Arms
Другия път Вие си правете тема....аз нема да се занимавам повече.... Tired
Не се сърди бе Зизка  newsm17 newsm17 newsm17 smile3525 smile3525 smile3525 Виж как чинно си отговорих на анкетата.
Кво да не се сърдим...се некой е недоволен...а кат питам за анкета секи трае... Crossing Arms
Тва ми е хрумнало на прима виста...тва съм направила....
ако имате други идей...може да ги споделите...аз мога да изтрия анкетата... bowuu

# 39
  • Мнения: 20 795
Ама не съм казала, че е лоша. Напротив, аз харесвам анкети, които ме карат да се чудя. Наистина съжалявам, ако съм те засегнала. Това е последното нещо, което съм мислила или искала да направя.

# 40
  • Мнения: 1
Зизу,сакън бе джанъм,никакво триене.Айде и от мене едно цвете за тебе  newsm51 за благодарност

# 41
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ама не съм казала, че е лоша. Напротив, аз харесвам анкети, които ме карат да се чудя. Наистина съжалявам, ако съм те засегнала. Това е последното нещо, което съм мислила или искала да направя.
Еййй...ма опасни сте све...как ме карате да палим от полвин оборот... hahaha hahaha
Бризка сърдита у другата тема.... ooooh!
Абе изяснявайте се бе хора...аз кат четем така го разбирам и ...ПАЛИМ.... Joy Joy
Вени ....СОРИ че се обръщам към све у твоя цитат... Hug

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 973
smile3540 smile3540 smile3540 smile3540....Ейййй...ма никой неще да подпре малко... smile3540 smile3540 smile3540

 bowuu bowuu bowuu bowuu етоооооооооооо аз bowuu bowuu

# 43
  • Мнения: 1
Между другото,ако на някой му трябват точки в нитрото да сваля серии,аз имам много,а правилата им са,че ако направиш повече от хиляда,можеш само да подаряваш.Обявявам го в темата,ако някой е закъсал и не може да тегли от nitrobg.org да каже на какъв ник да му подаря от моите.
Айде,лека нощ и сладки сънища.

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ники....МОЛИМ да ми пратиш Юмит...че го закъсах с бюджета... hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт