ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yillar) ТЕМА 16

  • 39 353
  • 727
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3
Здравейте, мили мои Саруханки!  babydust7Пише Ви мамата на Снежинка. Бъдете абсолютно всички весели, здрави и много, много щастливи!   

# 526
  • Мнения: 23 860
ето и преводачките на любимия ви сериал... http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=149140
Таня е една от тях, нея трябва да я  Hug най-много

изобщо тия момичета трябва с много баклава и чай да ги почерпите...
   chef

Последна редакция: сб, 26 дек 2009, 16:10 от diziler

# 527
  • Мнения: 3
Я да подпра темата. Явно другите или още празнуват Tada, или вече са уморени smile3524.

# 528
  • Мнения: 188
Здравейте.Къде сте всички?Явно си почивате от празниците.
Усмихнат ден ви желая.

# 529
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
...Метам се на фераритууууу....да подпрем малко...

# 530
  • Мнения: 0
Как сте след празниците? Да подпра и аз малко че на Зизу и свърши бензина от толкова препускане из темите.Хей къде са другите?

# 531
  • Мнения: 188
Хайде и аз да помогна малко че ще ни избяга темата.Зизка зареди ли аФтомобиля Hug

# 532
  • Мнения: 23
здравейтеееееееее
още ли празнувате bowuu  bouquet

# 533
  • Мнения: 188
Айде пак ама този път с  motorда не се моря много.

# 534
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ехоооо....тукя ли сте.....???  Hug
Яз че повисим малко....дано сте изтрезнели вече....... hahaha hahaha hahaha

# 535
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Титииии..... мерси за фотото....  smile3525 newsm51

# 536
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Привет на всички! Надявам се че сте посрещнали Коледа с много много усмивки! bowuu

# 537
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Привет на всички! Надявам се че сте посрещнали Коледа с много много усмивки! bowuu
smile3525 smile3525 Ooooo...Бризкееее....ХОШ ГЯЛЬДИН....  love001  love001

# 538
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Привет на всички! Надявам се че сте посрещнали Коледа с много много усмивки! bowuu
smile3525 smile3525 Ooooo...Бризкееее....ХОШ ГЯЛЬДИН....  love001  love001
сто целувки ти поднасям аз
че подпираш темата до този час!     love001  love001  love001  love001  love001 х10х2

# 539
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
.... Айдеее.....побуууууууут......

Общи условия

Активация на акаунт