Чакаме през МАРТ събитие, в темата следим развитие. (28)

  • 16 747
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Здравейте мамчета.Включвам се заради 4elsy
4elsyстискам ти палчета да удържите фронта възможно най-дълго Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 5
bobita , гениалните умове мислят еднакво-хохох Hug Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 407
slun4o, bobita_25, мерси много  Hug
Я аз да ви питам нали е нормално пулсът ни да е над средното в момента. От време на време усещам едно сърцебиене. Сега си премерих кръвното - ок е 105/65, а пулсът ми е 93, обаче си чувствам сърцето като побесняло. Ще взема да си направя един чай или горещо мляко да се поуспокои малко и ще си лягам вече.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Челси, имаш още много време, няма да бързат мъжете да излизат, сигурна съм. Имаш стиснатите ми палци и молитви да си постоят в коремчето на мама още поне месец Praynig
Маринекс, добре съм за сега, мило Hug Моля се и аз като Челси да изкарам поне още месец Simple Smile
Благодарности за новата тема   bouquet

# 64
  • Мнения: 4
Ахони, и аз съм така, много често ми се случва, нормално е, питах док. Също е нормално да не можеш да си поемаш въздух - най-вероятно бебчо е подпрял диафрагмата ти по някакъв начин, аз преди малко едва дишах, нищо не помага...като се размести се оправяш чак Wink Оффф как ми се идва на тази лекция в сряда, ама трябва да пътуваме, имате ли представа дали ще ги повтарят януари, или ще са на други теми  newsm78

# 65
  • Мнения: 26
Antoniya The One значи в 10:45 аз ще съм отпред  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен. От вчера успяхте да ме разплачете няколко пъти.  Hug Hug Hug
Никога не съм и предполагала, че тук ще се съберат толкова състрадателни и мили същества като вас.  Heart Eyes
Благодаря ви от сърце.
Извинете ме, но не мога да пиша дълго, че ще си легна. Поуморих се малко, а в 4.30 пак отивам за една рецепта до болницата, а после и за инжекцията. Успяха добре да ме надупчат, а с тези пусти скрити вени вече и по ръцете взеха да ме боцкат. Но това е най- малкото. Май скоро ще ми трябва и анестизиолог, ама не като от вица на Мама- Ив, че като съм се изнервила малко и правя фасони докато ми сложат иглата.  Joy Мама- Ив пийни си повече течносто за това кръвно. Айрян със сол не препоръчвам, че незнам как си със задържането на течностите.  Hug
Цеци, как е майка ти? Ти не гледай моята шийка, аз имам разкъсвания от некадърно горене на раничка и затова не е много надеждна. Не мисли лоши неща. Аз имам надежда, та камо ли ти. Hug
Ахони, вчера от тези стероиди, пусла в гърлото си го чувствах. Кръвното в болницата ми се беше покачило, а у нас реших да го видя пак и беше 107/70, а пулса ми е ускорен още от втори месец. Не забравяй, че сърцата ни изпомпват по 6л. кръв на минута в момента, моето дори и повече. Hug
Маринекс, Мамма, Ения, Дарида, Вени-саси, Бобита, Голддигър, Антония, Тинк, Слънчо, Нунчи-м, Янинчето, Камъче, Феникс10, Hug
Ако някой съм пропуснала да ме извини.  bouquet
Да се похваля във вторник идва маникюристка, съвсем ще се подготвя за болницата ( Сакън #Crazy).
И това ми било кратък пост. Прегръщам ви и до скоро.

# 67
  • София
  • Мнения: 275
Antoniya The One значи в 10:45 аз ще съм отпред  Simple Smile
Аз те познавам задочно от снимките  в албумчето ни, така че ще се познаем. Hug
Челси мила, форума като цяло е прекрасен, аз съм регистрирана тук началото на 2007г, а много преди това четях като гост най-различни теми. Съгласна съм с теб, че сме страхотен екип, винаги се подкрепяме, а не като другите отчетни теми да се караме за щяло и нещяло.

# 68
  • Мнения: 81
moon, честит рожден ден и честита годишнина!
Тинк, браво за изпита
Blackangel, всичко ще бъде наред, не се притеснявай.

Момичета аз вече съм окончателно в болничен до края. За съжаление последните две седмици получих на 3 пъти бъбречна криза и накрая ми откриха хидронефроза на единия бъбрек, та сега съм на антибиотици. И това е че при положение никога съм нямала такъв проблем. Наложи се дори и в спешното в Майчин дом да ходя. Добре че там беше една луда акушерка, та ме развесели малко. Отивам аз в 3 посред нощ, държа се за кръста, охкам пъшкам, казвам и какъв е проблема - а тя: Мх, абе аз си мислех, че раждаш, а то нищо ти няма. Та като седнахме там един лаф докато доктора дойде, че имал раждане. Идва доктора и акушеркато го пита: Кой роди - циганката ли? и Той: А не, другата, ама циганката нали и е 10 раждане та стой и си чете вестника, а другите само охкат и пъшкат.
Та така, сега ще имам време да ви чета и да пиша. Моля само ако някой е имал такъм подобен проблем да ми пише, че малко съм притеснена.

# 69
  • Мнения: 26
Ей мамчета...добре че сме си ние..иначе незнам...живот и здраве да си родим здрави бебенца...и после пак ще си пишем за тревогите и радостите около вече родените бебенца  Blush

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Моон, честит рожден ден, бъди много щастлива и обичана   bouquet
Челси, майчето е добре, може би утре ще я изпишат. Ще проведе терапия и се молим и надяваме всичко да приключи благополучно и лошите неща да останат в старата година Praynig

# 71
  • София
  • Мнения: 407
Бобита, челси, мерси за отговорите. сърцето ми се успокои вече, но пък ми се доспа (пих чай "лека нощ" в 1 на обяд, няма такъв мързел като мен)  hahaha А имам много подаръци да опаковам та се захващам с тях сега.
brazil, съжалявам за проблемите ти. Дано всичко се размине. Мисли позитивно - след бъбречната криза няма да усетиш раждането, казват че боляло по-малко  Hug
За лекцията съм съгласна да се чакаме в 10,40 - 45 пред магазина (даже вътре след първата врата - има 2, за да не ни е студено). Всеки ще познае някого и така ще се съберем всички. Няма да има друга такава лекция скоро, Ели специално предупреди за това. А който ще идва нека се запише в сайта, за да не се окажем повече от столовете.
Цецинка, и на теб стискаме палци мила всичко да е наред с твоите юнаци. Радвам се, че майка ти е добре и дано нанистина новата година ти донесе само положителни емоци.  Hug

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
ahoney, благодаря, миличка! Нека за всички мили мамчета в тази тема, а и не само да има много положителни емоции и сбъднати мечти   bouquet

# 73
  • Враца
  • Мнения: 94
Здравейте сладуранки.Аз току-що се излюпих от леглото Embarassed Embarassed Embarassed.Ама така е като седа до разсъмване.
 newsm59 и честита годишнина на Moon много здраве щастие и пълна къща със  бебоци.
Ения ще си дърпаме ушите с теб да знаеш.Никакви обтривания на гърдите сега .Нали скоро се отърва от кантрахиралата матка ами сега зорлем да си докараш пак контракции Naughty.И помпичката я забрави докато не се роди юнака.

Такаааааа ето пак изключих какво трябваше да напиша ooooh!
Ами с две думи на всички стиснати палчета  от мен -до после.
Аз съм тук и ще ви следя като окото на Биг Брадър

# 74
  • Мнения: 5
4elsy, стискам ти и аз  силно палци и ти пращам много положителна енергия Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт