стафилококова бактерия

  • 5 182
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 69
Здравей! Както вече писах имам впечатления и то много добри от "Анаста". Просто аз бях много зле и никъде освен там не ми помогнаха. Пак ще се повторя ,за да ти стане по - ясно . Там след изследването , според титера определят броя на ваксините. При мен бяха 13 ижекции и се бият по схема. Естествено след това правят контролни кръвни проби. При мен ефекта беше поразителен. Предполагам , че ваксината  всъщност засилва имунитета и организма сам се справя със стафилококите. Аз лично не съм ходила при хомеопат и не мога да дам съвет, но от "Анаста съм много доволна предвид това, че 2 години ходех със слънчеви очила заради ечемиците и ме рязаха в "Пирогов заради гадните циреи. Вече 9 години - никакъв проблем.Между другото имах киста на опашната кост, която твърдяха в "Пирогов", че е за операция, защото се възпаляваше през 2 месеца, като успеваемоста от тази операция била едва 10  процента - появявали се отново. За мен има връзка и със стафилококите , защото след ваксините кистата изчезна .Дано съм ти била от помощ. Каквото и да решиш - УСПЕХ.

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Moan пожелавам ти от все сърце много здраве  и късмет Peace
Благодаря ти за отговора,засега ще изчакам да видим дали ще си изгради сам защита  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт