Търся име на новото си котенце

  • 20 099
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Шехерезада. Party

# 16
  • Мнения: 12 683

А после ще си вземат и Онур.

# 17
  • Мнения: 36 093

на галено ще й казват Шехи и ще си остане без 'р'  Laughing

# 18
  • Мнения: 4 841
Тара, Таря, Тайра - с "Р", щом държиш да има
Кити, Моли, Сиси - други предложения

# 19
  • Мнения: 2 448
Да, ама и двете нямате р, освен ако не приемеш прасинет, но там нещата отиват на друга асоциация. Laughing

Може, ако котката е дебеланка, защо да не.  Laughing
Ако е фина обаче не става.  Confused

# 20
  • Мнения: 152
Пръц, пис, пис...  Joy

# 21
  • Мнения: 4 785
Моята я кръстих Клеопатра, на галено Клео - ама се оказа мъжка, та сега има бая дълго име, което обаче си започва с Клео  Peace

Последна редакция: чт, 17 дек 2009, 14:47 от •ºtreisyº•

# 22
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Някои май се почувстваха петъчно по-раншко  Mr. Green

accipiter, моята сиамка е Цонка, съвсем сериозно  Mr. Green При това е четвърто поколение Цонка (първата беше кръстена така на една секретарка на баща ми), а котаракът на село е Мишо (беше де, миналата седмица го прегазиха).

# 23
  • Мнения: 3 989
Трябва да има "С" или "Ш" в името за предпочитане. Точно, както за кучетата е за предпочитане да има"Р" както Xeксе ти е казала.

А тая тема сега сериозна ли е? Щото си има тема за котколюбци в "Хоби". Ето. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450191.0

# 24
  • Мнения: 2 821
Аз съм привърженичка на българските имена. Имахме котарак, казваше се Манол. На галено му слагахме едно -чо накрая  Grinning
За твоята бих предложила..напр. Дочка, Жечка, ...

Сега ми хрумна, макар и така налагащата се напоследък Деничка да си е кръстила така дъщеричката, на мен ми допада за име на котка...Ситара Wink Wink

# 25
  • Мнения: 3 447
Самира, екзотично като за сиамка.

# 26
  • Мнения: 2 161
Трябва да е нщо супер модернои актуално-Мехмед.Мехмед на Перла нали един такъв бледен и със сини очи?Така че...

# 27
  • Мнения: 4 785
Трябва да е нщо супер модернои актуално-Мехмед.Мехмед на Перла нали един такъв бледен и със сини очи?Така че...

...или Мюмюн...много е благозвучно, ама котката е женска - Айше може би... даже като й се ядосаш винаги може да кажеш "Ай ше ти .... (нали...)" хаххаха

# 28
  • София
  • Мнения: 15 489
   Имах едно време котенце Ая!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт