FarmVille- 7-ма тема

  • 31 434
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 054
Записвам се и аз при вас! На който му трябват съседи съм Весела Станчева /профила със снимката Simple Smile /
На въпроса как събирам всичко.. ама не събирам.. затова махам някои неща... Есенните дървета примерно.. Животните също ги разкарах.. досадиха ми Simple Smile И така...


Изчетох първа страница и видях това
Цитат
В: А какви са тези звездички, които се появиха под плодовете и зеленчуците?
О: Това е т.нар. Mastering. Когато събереш 3 звездички на дадена култура, ще получаваш XP и когато я жънеш.
Ами аз да ви кажа... в началото садих памук като луда (такова ми беше нивото тогава) докато събера всички звездички и като ги събрах при жънене получавах само монетки... ХР въобще не ми даваше... Дали е било недоизмислено в началото не знам, но е факт, че стана и ми беше тъпо, че се прецаках така.

# 76
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Получи ли табелка за памука!?Трябва да я забиеш и тогава ще ти дава ХР.

# 77
  • София
  • Мнения: 465
Записвам се и аз при вас! На който му трябват съседи съм Весела Станчева /профила със снимката Simple Smile /
На въпроса как събирам всичко.. ама не събирам.. затова махам някои неща... Есенните дървета примерно.. Животните също ги разкарах.. досадиха ми Simple Smile И така...


Изчетох първа страница и видях това
Цитат
В: А какви са тези звездички, които се появиха под плодовете и зеленчуците?
О: Това е т.нар. Mastering. Когато събереш 3 звездички на дадена култура, ще получаваш XP и когато я жънеш.
Ами аз да ви кажа... в началото садих памук като луда (такова ми беше нивото тогава) докато събера всички звездички и като ги събрах при жънене получавах само монетки... ХР въобще не ми даваше... Дали е било недоизмислено в началото не знам, но е факт, че стана и ми беше тъпо, че се прецаках така.
Аз съм взела 3те звездички за домати и боровинки и когато торя съседи ми дава допълнителни XP(по принцип на другите ми приятели дава 4 монети и 1 XP, на мен ми дава 4монети  и 3XP

# 78
  • София
  • Мнения: 465
Получи ли табелка за памука!?Трябва да я забиеш и тогава ще ти дава ХР.

Аз табелките си ги продадох и пак си ми дава XP

# 79
  • Мнения: 1 054
Ами 3 табелки имам забити.. за 3 култури де Wink Ама пак не ми даде.. ще опитам пак като обера сегашните насаждения. Благодаря за отговорите Wink

# 80
  • Мнения: 1 033
Имам си магаренце:) Голям кеф, много е сладко:) От златно яйце се пада още въртележка и зен гарден. Мханали са джакузитата и огнищата и дърветата с  гуми. Кафеви и чени яйца  не съм ловила днес. 

# 81
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
          Търся съседи,моля,пишете на лични!  bouquet

# 82
  • Мнения: 1 054
Аз с риск да стана досадна ама..
 
Аз съм взела 3те звездички за домати и боровинки и когато торя съседи ми дава допълнителни XP(по принцип на другите ми приятели дава 4 монети и 1 XP, на мен ми дава 4монети  и 3XP

Торих памук току що... е дава си ми по 1ХР и 4 монетки.... едва намерих съсед със засаден памук, ама не стана така при мен..

# 83
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Имам си магаренце:) ... зен гарден.

Това магаренце от яйце ли се пада?
А какво е точно зен newsm78 ?

# 84
  • Мнения: 137
Изгубиха ми се съседите помощ Praynig

не се тревожи, това често се случва и се оправя от самосебе си
Дано да се появят, че вече от 3 дни ги нямам тия съседи и не мога да публикувам

# 85
  • Мнения: 917
Днес извадих розово теленце от втората кравеферма  Party

ако някой иска


п.п. забравих да кажа, че бикът беше само с 2 крави  Shocked явно му е трябвало време, за да се отпусне, преди да почне да мърсува Crazy

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 16:36 от Г-жа Шуши

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
Ами 3 табелки имам забити.. за 3 култури де Wink Ама пак не ми даде.. ще опитам пак като обера сегашните насаждения. Благодаря за отговорите Wink
На различните култури дава различен брой "майсторски" лехи, гледай в тази таблица - http://www.shareapic.net/View-20076662-farmville.html, на памука дава шанс 0,1, тоест майсторско, с повече ХП е само едно от 10 квадратчета. Разгледай я и виж кои култури дават повече ХП. От еднодневните най- много дава граха 3хп, обаче за тризвездна лилия или червено лале дава повече ХП от тризвезден грах. Оф, ако кофти съм го обяснила питай ме пак, да дообясня.

# 87
Имало нови трактори - достъпни за тези които са 10 level в Mafia Wars
Аз съм на 14-ти и го няма  newsm78

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 848
Имало нови трактори - достъпни за тези които са 10 level в Mafia Wars
Аз съм на 14-ти и го няма  newsm78

ОбъркАл си рейса, пич!

# 89
  • Мнения: 397
Имам си магаренце:) Голям кеф, много е сладко:) От златно яйце се пада още въртележка и зен гарден.


И аз искааааам, магаренце де. Я метни една снимка да видим същото ли е като това дето се падаше от бялата кутия

Общи условия

Активация на акаунт