Prodavalnik.com

  • 22 358
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 106
Въпросните модератори не отговарят!
Зададох въпрос в съответната тема на съответния форум.
Отговор и до днес няма!
Явно сайтът е за определен кръг хора- как иначе може да бъде обяснен фактът, че толкова много мами имат същия проблем?
Ами тогава да се рекламира като такъв!
Иначе има достатъчно други сайтове за бебешки обяви, работещи без проблеми. И ние, простосмъртните, купуваме и продаваме там!
Впрочем в тях наистина родителите търсят и предлагат полезни неща, а не правят опити за бизнес със стоки от вериги универсални магазини в Европа.
Благодаря за отговора все пак!

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Въпросните модератори не отговарят!
Зададох въпрос в съответната тема на съответния форум.
Отговор и до днес няма!
Явно сайтът е за определен кръг хора- как иначе може да бъде обяснен фактът, че толкова много мами имат същия проблем?
Ами тогава да се рекламира като такъв!


Ооооо ама хайде моля ви се.....за определен кръг хора...достатъчно.
Какъв ти е ника с който си се регнала там.

# 47
  • Мнения: 6 362
Въпросните модератори не отговарят!
Зададох въпрос в съответната тема на съответния форум.
Отговор и до днес няма!
Явно сайтът е за определен кръг хора- как иначе може да бъде обяснен фактът, че толкова много мами имат същия проблем?
Ами тогава да се рекламира като такъв!
Иначе има достатъчно други сайтове за бебешки обяви, работещи без проблеми. И ние, простосмъртните, купуваме и продаваме там!
Впрочем в тях наистина родителите търсят и предлагат полезни неща, а не правят опити за бизнес със стоки от вериги универсални магазини в Европа.
Благодаря за отговора все пак!


1. Всички профили са активирани. Вчера, след като бяхте писали и тук, още веднъж погледнах и ръчно активирах неактивните акаунти. Освен това Вие имате активиран от няколко месеца акаунт там.
2. И аз ще се радвам да разбера защо този проблем имат предимно потребители с пощенски адреси от един точно определен сайт, предлагащ безплатна електронна поща (включително Вашите регистрации)
3. Аз лично не знам Продавалник да се рекламира някъде. Моля, информирайте ме къде точно и как се рекламира Продавалник.
4. Всеки е свободен да избира и ползва сайтове и услуги.

# 48
  • Мнения: 4
моляяяяяяяяяяяяяяяя     ввввввввввввииииииии..... искам да се регистрирам в prodavalnik.... бях регистрирана но отдажна и не си помня паролите..... регистрирах се с постоянния си е-майл и сега ми пращат само  празни е-майли.....   dessy_bg@abv.bg  .....   моля ви активирайте ми профилаааааааа...........

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Няма нужда от такова протяжно викане тук...
Има си форум на Продавалник... Напишете там...!!!
Това е повторено сигурно десет пъти в тази тема...

# 50
  • Мнения: 106

1. Всички профили са активирани. Вчера, след като бяхте писали и тук, още веднъж погледнах и ръчно активирах неактивните акаунти. Освен това Вие имате активиран от няколко месеца акаунт там.
2. И аз ще се радвам да разбера защо този проблем имат предимно потребители с пощенски адреси от един точно определен сайт, предлагащ безплатна електронна поща (включително Вашите регистрации)
3. Аз лично не знам Продавалник да се рекламира някъде. Моля, информирайте ме къде точно и как се рекламира Продавалник.
4. Всеки е свободен да избира и ползва сайтове и услуги.


Поради липса на време не съм влизала тук скоро и въпреки, че темата за мен е приключена и не представлява интерес, държа да отговоря на единствения човек, който все пак е писал по същество.
1. Благодарности на Mamma за проявеното разбиране и личното отношение към проблема, който не е само мой!
За съжаление, въпреки направеното от Вас, не получих изобщо активационен и- мейл. Акаунтът ми е неизползваем по тази причина.
2. Интересно как и защо на същия този и-мейл адрес получавам поканите си за конференции, раб. срещи, лична кореспонденция от цяла Европа, плюс лични и не само и-мейли от САЩ и Австралия. И това е от години.
Подчертавам това, за да се има пред вид и при евентуално техническо решаване на проблема.
Освен това опитах да посоча и-мейл в друг бълг. сайт- отново не получих нищо.
Защо трябва да посочим и-мейл в американски сайт, за да можем да ползваме български сайт и то за децата си?!
3. Продавалник се рекламира най-малкото от някои потребителки, които поставят линкове към обявите си в него в редица други сайтове за обяви (предимно детски).  Каква реклама е това- Вие ще кажете.
4. Защо в Продавалник се допуска предлагането на нови стоки от европейски вериги магазини със завишени в пъти цени?
За този вид дейност има съответните юридически и икономически понятия!!!
Искате пример- в момента в Продавалник се предлага детска количка,
закупена от британска верига на цена 14.99 паунда, съответно за 150 лв и за 180 лв. (Ако ви интересува- ще ви изпратя линкове и на сайта, и на обявата.)
5. Да, използваме други сайтове. Това е право на избор на всеки. Laughing

# 51
  • Мнения: 106
Няма нужда от такова протяжно викане тук...
Има си форум на Продавалник... Напишете там...!!!
Това е повторено сигурно десет пъти в тази тема...

Грубостта към дама не ви прави чест, ако действително сте джентълмен!

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Само не разбрах...
На кого и за какво търсите сметка...???
Имате ли идея къде сте попаднали...?

# 53
  • Мнения: 42
Здравейте,
и аз подобно на Marmont срещам затруднения с Продавалника. Имах акаунт, на който бях забравила не само паролата, ами и ника.  Confused - не съм влизала поне година и половина. Поне 100 опита за нова парола на и-мейл съм правила, нищо не получавам.
Моя приятелка писа на модератор в съответния форум, защото нерегистриран не може да пише, а само да пуска нова тема - и от там нищо.
Направих си нова регистрация, логнах се, разгледах списъка с потребители и видях, че предишната съществува. Писах на модератор с молба да ми активира стария и изтрие новия пофил. И сега не мога да вляза по никакъв начин.
Като отговор получих само един пост, от който става ясно единствено, че модераторката се изнервила  Shocked. Моя приятелка, която публикува мнение в същия форум получи заплаха на ЛС, че може да получи "СЛЯПО БАНЧЕ".  Shocked Shocked Shocked Дори незнам какво означава това.
Пуснах нова тема на подходящото място в Продавалник, в която подробно обясних всичко - беше изтрита. Оттогава съм пуснала 3-4 теми към модераторите за помощ - никакъв отговор.
И аз да попитам този сайт за определен кръг от хора ли е? Тези дни следя редовно темите с проблемите и виждам, че доста хора пишат там. Разбирам, има хора некоректни, които се опитват да печелят на ваш гръб, а не е редно и следва да бъдат наказани. Както разбрах сайта се поддържа благодарение на добрата воля на собствениците и е само разход за тях. Моите почитания!   bouquet Но не разбирам защо е това негативно отношение от страна на модераторите към почтенни хора, които са коректни. Аз лично никога не съм публикувала обява и не съм купувала. Тъкмо реших да ползвам сайта и ....не мога, само, че не ми е ясно защо и няма кой да ми каже??? И правилата са достъпни само след логване....Искрено се надявам този път да получа някакъв отговор, че вече незнам какви изводи да си правя.  Peace

# 54
  • Мнения: 6 362
Здравейте,
Новият прякор snow-princess е забранен и е активиран старият (romi) - така, както сте пожелали и може да го ползвате.
Ако Ви се изписва съобщение за грешка, изчистете кеша и бисквитките (cookies) на браузера.

# 55
  • Мнения: 42
   bouquet Благодаря ви за мигновенния отговор и съдействие! Парола от модераторите ли да поискам? Пробвах от забравена, но не получавам имейл. Peace

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 14:40 от ♥rumichka♥

# 56
  • Мнения: 6 362
Изпратила съм Ви мейл с парола.

# 57
  • Мнения: 42
  bouquet Страхотна сте! Желая ви успехи във вашите начинания и усмихнати форумци и потребители!  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 0
здравеите!!!много се извинявам 4е пиша тук но ве4в незная кам кого да се обарна
потребител сам в продавалник и нз за6то не ми дава да пи6а ЛС
обарнах се и кам модераторите там но без отговор.Надявам се 4е тук някои 6те ме забележи!!!
Ника ми там е denka1.1989
Благодаря предварително!!! Simple Smile Simple Smile

# 59
  • Мнения: 0
някой би ли ми обърнал внимание?

Общи условия

Активация на акаунт