За провалите в готвенето

  • 1 687
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
Ооо, колко провали имам в кухнята...
Последните бяха неделната баничка (голяма гадост сътворих) и ореховки (толкова ми се ядяха!), които станаха все едно от камък съм правила... smile3515
Преди време пък, варих един петел до степен че го опекох, заедно с тенджерата.  Whistling
Хич да не ти пука. На всяка домакиня се е случвало да се провали с едно или друго. Grinning

# 16
  • Мнения: 4 244
МИ аз - точно като Марко Тотев
Така да ми се ядеше прост кейк.
С кеф си го раабърках, сложих да го пека, проверих го с клечка както си му е реда, мина време да се охлади.
Вадя го аз да го нарежа и какво да видя - вътре текляв ама едно като желе стои пък твърдо не се размеква да се клати като желето, гадна работа  Sick
Направо в коша, само си отчупих малко от коричката да ми мине мерака и яда

# 17
  • Мнения: 1 999
А на мен хич не ми върви да готвя ориз на фурна. Confused Винаги го слепвам или го правя кашав. УЖАС направо. smile3514 А толкова много обичам пиле или свинско с бял ориз, ама все го ям навън. ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 616
Аз не готвя често, затова и провалите ми са малко, но си спомням последния. Е, не беше чак провал, щото стана много вкусно, ама на вид не го докарах. Става дума за спагети - вече сварени, реших да ги метна при соса и заедно да поврат. Два пъти като разбърках, се накъсаха и разкашкаха - изглеждаха сякаш някой ги е изял и повърнал. Sick Но пък бяха безумно вкусни, та всичко бе ометено, даже и похвали получих!!!!  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 488
Ееее,не съм била само аз.Оба4е това ваШето са провали,а пък моите са инциденти Crazy Аз съм не загори,а изгори тенджера.Дотук изгорих напълно 5 тенджери,в4ера един тиган

Радвам се, че не съм единствена. Ако не изгоря нещо поне на 3-4 месеца - няма да съм аз. Прибирам се , правя пълнени чушки за другия ден и ......... на сутринта намирам изгоряла тава....... Изобщо съм забравила, че готвя. А колко шишета са заминали при изваряване - не е истина.

 Вчера ме обвиниха, че не готвя / а го правя 3 пъти дневно/. Изнамерих рецепта за закуска, многообещаваща, номинирана от всички за страхотна и ПРОВАЛ. И не е виновна закуската , а явно аз и бяста която ме бе обхванала. Но добре , че винаги можеш да се измъкнеш с нещо готово, че иначе ще ми изядат ушите

# 20
  • Мнения: 2 784
Вие пък за една тенджера, аз цялата кухня опуших с едно олио, дето го забравих и се подпали, че и мъжо без малко да пострада, докато се правеше на пожарникар. После, горкия, боядисва през почивният си ден, а аз чистих като замаена.  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 488
о-о сега се сетих защо не готвя с тенджера под налягане. Преди години, бързам за работа, а трябва да сготвя. Наблъсквам всичко в тенджерката, затварям, след малко започва да свири и аз за по-вързо да стане и да не чакам- затискам свирката? с дъската за рязане. След 5-10 минути се чува взрив!!!! Достойно отивам да видя пораженията- цямата манджа по цялата кухня във вид на пюре. Удоволствие да се чисти!!! Оттогава - тенджерата в кофата и не искам да чувам за тенджери под налягане!

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ей го, още един Марко Тотев. Запрятам се аз тази сутрин да правя кюфтета яхния. Направих кюфтаците и ги слагам да се сварят. И по едно време гледам - всичките кюфтета са на трохи и плуват отгоре на тенджерата  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Мамка и и кайма, кой знае от какво е. И сега кучето си облизва купичката, а детето отиде за друга кайма.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт