мъж скорпион???

  • 119 128
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 93
Благодаря ти за изчерпателния отговор !
Както казваш всеки си знае,но аз лично съм на др мнение относно моя мъж поне за сега. Ноо ако ми се случи не знам как бих реагирала и дано да не разбера де. А за размислите,аз съм такава зодия,че не мога да не се впускам в такива размисли  Embarassed  /близнаци/Особено,ако се съмнявам в нещо. При мен явно е и от това ,че в момента съм си вкъщи от доста време и откачам понякога,не съм човек който може да издържи дълго на това,добре че ме подкрепя и ми дава сили ,като тръгна да падам духом. Все пак при мен това е за кратко,голям инат съм и не само ,като реша съм много силна и мога да " премажа " /съсипя/ човека срещу мен ! Зависи от ситуацията и момента.  Wink

# 76
  • Мнения: 1
 Оооо много уважавам представителите на тази зодия/близнаци/! Peace
Добре е,че те подкрепя!На моя приятел не му е присъщо,по-скоро не знае как да ме окуражи,защото на него не му е понятно как може да паднеш духом,това е признак на слабост #2gunfire JoyОтносно изневерите,пак ти казвам-не задълбавай,нашата работа е "ако се дебнем,ще се хванем",а няма смисъл...Пак повтарям-ТОВА Е СТРОГО ИНДИВИДУАЛНО!Не съм сигурна,че е качество само на скорпионите,познавам и такива които са изключително верни съпрузи и партньори,но по мое наблюдение са склонни да го правят,но по-скоро,като обичат жената до себе си,не влагат чувства в забежките,сякаш го правят за спорта Crossing ArmsПовтарям-не мисля че моето мнение е обобщаващо за всички мъже,или в частност за скорпионите-зависи от много неща  Rolling Eyes
 

# 77
  • Мнения: 93
Е и аз съм на твоето мнение,че е индивидуално ! все пак не само скорпионите го правят,и не само мъжете нали ?!
А за подкрепата,наистина е така. Имали сме много трудни моменти в живота заедно и той и аз поотделно,но винаги ми е давал сили и аз на него ! Аз го чувствам като едно цяло от мен ,и той ми е казвал същото и го усещам ,че е така.Но просто съм си такава и понякога се задълбочавам в неща ,които по-късно осъзнаван,че са били маловажни.
Съобразява се за много неща с мен и гледа да ми е добре ,дано и за вбъдеще да е така  Praynig
Може би е така,защото и двамата сме имали преди това по-дълги връзки от които когато се "отървахме" се чувствахме като преродени и започнахме да живеем  и да "дишаме"  отново.
Може би се сближихме още повече след като изживяхме 2 загуби,и 2рата беше ,че загубих бебето ни в 5 месец и хич не ни беше леко.А и до колкото знам има и други неща,които обаче не иска да ми каже,но вече и не питам .
А ти коя задия си ?

# 78
  • Мнения: 1
 Браво,много се радвам за вас че се разбирате и подкрепяте,защото съм убедена,че в една връзка това е от основно значение!трудностите наистина сближават,съжалявам за загубите ви,искренно!
 Най-важно е да намериш подход към човека по мое мнение...майка ми винаги ми е казвала-"Душата на мъжа се вади с памук...",аз така и не мога да разбера какво точно се прави с един скорпион,защото ми е много непостоянен ooooh!
 Аз съм Дева,хич не се гордея от това честно казано,колкото и да не е обуславяща една зодия,си мисля,че съм взела повече лоши,отколкото добри черти newsm78
От колко време сте заедно?
Какви "други неща",които той не ти казва имаш предвид...в смисъл?
 Аз понякога имам чувството,че човека е дебил...ваобще не се трогва от излиянията ми,по скоро иска да видя колко е "гаден живота",отколкото да ми го облекчи... Tired

# 79
  • Мнения: 93
Ами ще станат 3 години съпрузи,а от 4 ри живеем заедно.
охх това което ми пишеш за твоя човек,-"иска да видя колко е "гаден живота",отколкото да ми го облекчи"-много кофти,не знам как издържаш...нали за това се казва,че като сте двама,щастието е двойно,а мъката на половина  Naughty
 За др неща-каза,ми,че като съм била първия път под пълна упойка /тогава загубих 1вото,но беше в началото; успя да влезе при мен в стаята ,като всичко свърши/ и тогава съм казала някакви неща,които не иска да ми каже и от тогава ме е заобичал още повече....а и знам,че има и др неща от майка му,но и тя не пожела да ми каже преди време ,само ми каза,да съм спокойна,че ме обичал много и такива неща,но не разбрах какви и защо... newsm78 Thinking

# 80
  • Мнения: 1
Наистина мило от негова страна...абе като обичат обичат много силно,аз просто понякога си задавам въпроса "дали ме обича",защото е противоречив,всички наши приятели ми казват колко много говори за мен като ме няма,колко много ме обичал...а аз не го вярвам...някак си имам чувството,че не му дреме на моменти...а иначе-издържам си,то си струва,а и в крайна сметка сигурно не е толкова зле положението,склонна съм да драматизирам понякога... Crossing Arms
А има ли значение какво си му казала в онзи момент...нали е било толкова чистосърдечно,че те е обикнал още повече,най-важно е той да го знае,без значение как го е разбрал! Peace
Много се радвам за всички вас,които също успявате да изпитате тръпката и щастието от връзката с един такъв човек,наистина е незаменимо,колкото и трудно да е понякога...все си мисля,че си струва newsm78 Whistling Blush
  bouquet

# 81
  • Мнения: 93
Явно си е до човек,а вие от колко време сте заедно ,имате ли деца ?
На колко години сте ииии да те питам как е секса между вас ? Често ли го правите ? Нали доста хора казват,че е от голямо значение  Rolling Eyes
И аз понякога съм се чудила дали наистина ме обича толкова колкото казва,но като се замисля....той наистина се старае и да ми го показва ! А аз понякога си изперквам,но нали ти казах,че зависи и от начина на живот.Ако имате  много др проблеми....сега сме малко изнервени и притеснени от финансова гледна точка,но и двамата се надяваме скоро да се оправим и да заживеем както преди ,та и по-добре,както ми каза той -Важното е да си вярваме и да се обичаме и нещата с времето ще се наредят.Все пак всеки е имал трудни моменти нали ?!
а и мой съвет внимавайте с приятелите,че често се оказва обратното ! от опит го казвам,просто го научих да внимава кой му е приятел и кой просто иска да се възползва от него и е само за "маса" и за купона ,че има голяма разлика !

# 82
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Мили момичета след 33 годишен съвместен живот със Скорпион,би трябвало да ми се присъди специална титла.Оттук нататък вие сами съдете за какво.Само ще вмъкна,че е непоправим песимист и постоянно разнася отрицателна енергия около себе си.Но аз пък съм 100 процента Стрелец от инат по инат и стоически  търпя с цената на много компромиси разбира се.За работното е много работен,помага за всичко в къщи.Но мърморенето,избухливостта,себичността не могат да се преглътнат.Замества 100 свекърви наведнъж.А най лошото е мъжката свекърва.

# 83
  • Мнения: 1
.Но мърморенето,избухливостта,себичността не могат да се преглътнат.Замества 100 свекърви наведнъж.А най лошото е мъжката свекърва.
[/quote]
 Peace
Толкова си права!А с парите как се разбирате?Не е ли стиснат?С моя напоследък ми е много болезнена тема финансите...нямам работа,нямам пари,изнесох се и от 2 месеца почти не живеем заедно...а от 1 месец насам изобщо не ми е помогнал и с 10 лева...сякаш на пук го прави!
tsveti_,заедно сме от 5 години...за секса...секс правим,особенно напоследък...но много често се случва да ми отказва,много работи и е много изнервен...и пак не го разбирам де... Crossing Arms
Аз съм на 23 години,той на 30...и това си изигра ролята  WinkДеца нямаме,брак също,и може би поради тази причина се чувствам и доста несигурна с него,мисля си че след толкова много време заедно,в една връзка просто трябва да се случи нещо за да разцъфти,но...незнам!Евала на тези,които стоически издържат всичките им прищевки и изисквания...все пак и те не са савършени,но поне от една такава връзка,жената може би излиза "емоционално тунингована",аз сега като се замисля...той моя човек май хич не ме обича newsm78

# 84
  • Мнения: 93
Не знам  newsm78 За момента въобще не е такъв,за мърморенето и т н...и хич не е стиснат,напротив.Да чукна на дърво  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 384
Ха!Тема за мен....ами аз съм овен захапал въдицата до дръжката по скорпи?!Имали друг такъв случай тук?1.Не е стиснат ,но е умерен в харченето (което за мен е+)
                   2.да мрънкало е,но на моменти.
Това сте казали вие,аз по-скоро малко се оплаквам от това че много се хвали и понякога ужасно много говори(започва да ме боли главата),но си мисля че ще е така в началото,знам ли?!
Иначе в спалнята е невероятен  Heart Eyes  не ми се мърда от там...
Искам да попитам момичетата с по-голям опит с тези*сладури*,имат ли склонност да послъгват?женкари ли са(защото аз за близнаците,том мога да напиша на тази тема)?добри,грижовни бащи ли са??съпрузи?
Малко ме стресира това ,че направо ме превзе на абордаж от самото начало страхотен ентусиазъм,планове за след 40-100 години с т.н.Аз обратно в началото съм резервирана ...и не знам......настина ли съм му любовта на живота или си е стил на поведение при тази зодия???

Мерси в аванс Grinning

Не на последно място разбира се ПРИЯТНО ПОСРЕЩАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ!   bouquet

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 17:36 от ира79

# 86
  • София
  • Мнения: 589


Малко ме стресира това ,че направо ме превзе на абордаж от самото начало страхотен ентусиазъм,планове за след 40-100 години с т.н.Аз обратно в началото съм резервирана ...и не знам......настина ли съм му любовта на живота или си е стил на поведение при тази зодия???





Стил на поведение 1 към 1.Горчив случай в живота ми аз съм Овен той беше Скорпион.Невероятни лъжци.От 100 кладенеца вода ще ти донесат и пак ще те накарат да им повярваш.Винаги аз излизах виновната за всичко,такива манипулатори  майко мила.Томове мога да изпиша,но искам да седя вече далеч от всичко това и да не се връщам назад.
П.С Стиснати много,карфица да му забиеш в з..ка метър бодлива тел ще изкараш. Sneaky

# 87
  • Мнения: 384
Бамби,мила направо ме закла  Shocked ,ние малко сме се карали ,но дотук съвпада,че винаги ме кара да се чувствам виновна и някак зла/той нямал нищо такова в предвид и аз съм интерпретирала лошо нещата/!?
 #Crazy ще мисля задълбочено сега

# 88
  • Мнения: 408


Малко ме стресира това ,че направо ме превзе на абордаж от самото начало страхотен ентусиазъм,планове за след 40-100 години с т.н.Аз обратно в началото съм резервирана ...и не знам......настина ли съм му любовта на живота или си е стил на поведение при тази зодия???






Стил на поведение 1 към 1.Горчив случай в живота ми аз съм Овен той беше Скорпион.Невероятни лъжци.От 100 кладенеца вода ще ти донесат и пак ще те накарат да им повярваш.Винаги аз излизах виновната за всичко,такива манипулатори  майко мила.Томове мога да изпиша,но искам да седя вече далеч от всичко това и да не се връщам назад.
П.С Стиснати много,карфица да му забиеш в з..ка метър бодлива тел ще изкараш. Sneaky



ooo  да, да ! браво! мн добре си ги описала! и аз съм овен и скорпионите ги правя луди  Joy

# 89
  • София
  • Мнения: 589
ние малко сме се карали ,но дотук съвпада,че винаги ме кара да се чувствам виновна и някак зла/той нямал нищо такова в предвид и аз съм интерпретирала лошо нещата/!?
 #Crazy ще мисля задълбочено сега

И ние не се карахме,той със спокоен тон обясняваше колко съм нервна да спра да крещя,че на него не му трябват излишни главоболия.Била съм сама сценарирала филмите в главата си и т.н.Седи и нагло ти говори,ти свиваш рамене съгласяваш се,но след като си тръгне почвам да мисля и умирам от яд как пак успя да ме из-пързаля.Имах чувството,че докато ми говори ме парализира и аз оставам без думи.Абе ужасно беше.И най лошото е ,че никога не казва край,шантажите си продължават докато не го резнеш ама за винаги Naughty.Смяна на телефон дори и адрес. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт