Avon - Spa

  • 1 798
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 371
някой да е използвал крема за тяло с масло от шея на евън от планет спа
дали е хубав ooooh!

То не е крем, а направо масло. Малко намирисва като на гранясало. Но не е развален, просто си е натурален. Малко трудно се разнася.
Подходящ е също и за чувствителна кожа. 
Нанасяй крема с маслото от шеа на леко влажно тяло-така ще го разнасяш по-лесно,а икожата ти ще е добре овлажнена и подхранена.Нощният серум с екстрат от бял чай е вълшебен,аз го използвам върху нощния крем-ретроактивния.Освен това има и антиоксидантни свойства.Ампулите за интензивна терапия с бял чай също са много добри.Аз също съм представител на Ейвън,ползвала съм почти всички продукти от серията спа и съм много доволна,както и от повечето продукти от бялата и декоративна козметика.В момента спа серията е много изгодна,в кампания13 също има намаления от тези продукти,а и на много други.Има добри комбинирани предложения,подходящи за подаръци за предстоящите зимни празници.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу, този лосион с водораслите как точно се ползва? Самостоятелно като крем или слагаш и крем, преди или след него?
Ползвам го за дневен крем и ми пасва идеално - кожата ми е нормална.

# 17
  • Мнения: 3 835
A някой взе ли си от новия душ-гел с шеа?
Имам ексфолианта и е много готин, но нали не трябва да се ексфолиираме често, та си мислех да го заменя с него.  newsm78

# 18
  • Мнения: 3 371
Ексфолианта се използва в зависимост от типа кожа-ако е пд-мазна,склонна към образуване на пъпки и комедони,трябва да се използва поне веднъж седмично.Душ-гела е много добър-не изсушава кожата и е подходящ за ежедневна употреба,кожата ти е хидратирана и ухае на бонбон-вкусно!!!

# 19
  • Мнения: 3 835
Ексфолианта се използва в зависимост от типа кожа-ако е пд-мазна,склонна към образуване на пъпки и комедони,трябва да се използва поне веднъж седмично.Душ-гела е много добър-не изсушава кожата и е подходящ за ежедневна употреба,кожата ти е хидратирана и ухае на бонбон-вкусно!!!

Благодаря!  Simple Smile

Не го знаех това, че може и един път седмично при мазна кожа Blush Мислех, че е веднъж месечно и се чудех какво да правя с толкова ексфолианти. Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 1 654
 В момента ползвам маската за коса от тая серия и съм много доволна. Косата става мека, обемна, а най-важното е, че гадния сезонен косопад спря. Ако нещо ми харесва от Ейвън, то това е тази серия. От кремовете им се обривам Sad

# 21
  • Мнения: 5 317
В момента ползвам маската за коса от тая серия и съм много доволна. Косата става мека, обемна, а най-важното е, че гадния сезонен косопад спря. Ако нещо ми харесва от Ейвън, то това е тази серия. От кремовете им се обривам Sad
съгласна съм  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт