ДА ВЪРНЕШ ВРЕМЕТО НАЗАД (Annem) - тема 2

  • 46 051
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Не знам дали и с другите фенове е така, но този  филм ме кара толкова много да плача,както с хубавите, така и с тъжните си моменти.Кара ме да бъда по-добра, да се опитвам да се погледна отстрани, да съм склонна на повече компромиси.Дори и само това да е , а то никак не е малко, ето това е , което получаваме от тези филми, а в конкретния случай от"Да върнеш времето назад"!

# 76
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 489
 Hug HugАаа,мерхаба къзлар! вече на пета страничка ,милички ,нямам много време напоследък ,сега забърквам пак теста за меденки и сладки! Гледам добре сте го разтеглили Мусанчо,но така и трябва,затова ни е темата,да разнищваме всеки от героите на филма. Ринулинке,Дунавска бабунке, Сиренче- снежно ли е при вас?Във Варна -студено ,днес много бе ама не духа и замита като вчера! Айде ,поздрави аз отивам да кулинарствам! Поздрави на всички и приятно гледане! Hug Hug Hug

Роси сори,хош гельдин ,джанъм беним! Надявам се ,че ти е добре при нас, и ние много плачем....

# 77
  • Мнения: 262
и аз съм тук вече

# 78
  • Мнения: 0
да се присаединя и аз към групата на циврещите момичета стегнете се още сме във началото много сълзливи следобеда ни чакат заради този Мусанчо дето не разбира какъв късметлия е да го обича жена като Зейнеп

# 79
  • Мнения: 0
във последно време нещо сме позарязали Айшето забелязвате ли

# 80
  • Мнения: 0
 Simple SmileБлагодаря за топлото посрещане,милички!Повечето от вас ви познавам от времето,когато надничах само от балкона и не смеех да пиша и някакси ви чувствам близки! Знам, че всички тук сме луди, затова сме си и близки  Simple SmileЗа съжаление ще се включвам на следващия ден с комнетр за серията,защото не мога да я гледам през деня.Това разбира се няма да ме спре да изкоментирам нахалството на Муса,позволявайки си да се меси кой можело и кой не можело да влиза и излиза от живота на Зейнеб.Неговата работа , като на кучето "Няма да си ръфам кокъла , но и на другите кучета няма да го дам "

# 81
  • Мнения: 0
Пък Айшето..... за какво да се хабим с него.Е, като съвсем се изцепи, ще го понасмитаме и после пак в забвение Simple Smile

# 82
  • Мнения: 0
Роси това за кучето ми харесва Laughingако трябва да му определим и порода каква ще е според мене доберман

# 83
  • Мнения: 0
Binzi,скъпа, като че ли не заслужава такваз хубава порода, а ? Толкова съм му набрала на завалийката,че на етапа бих го оприличила, като една"улична превъзходна"  Laughing

# 84
  • Мнения: 2

          ХА ДОБЪР ДЕН НА ФЕН КЛУБА
                            smile3525 smile3525 smile3525

          НА НОВИТЕ ПОКЛОННИЦИ НА МУСЕЛИНЬО ИСИЕ
                              love001  love001  love001

          То кафенцето на Ринка така ме отвя по задачи, че едва сега успявам да му седна пред компютъра. И на мене ми хареса това с кучето аз предлагам да бъде ПИТБУЛ/щото те гледа тъпо, ама като захапе не пуска. Айшето и дадохме малко време за се посвести с постъпките си, щото за момента няма развитие при нея. И какво парче лед е, то по добре в тези студени дни да е подалече от съзнанието ни щото  Ill, ще ни хване грипа като Али. Другите покрай сополите дето ги дърпаме заради тях, поне ни стоплят по някакъв начи.
         Че като стана дума за студ, тук покрай ДУНАВА, пече едно хубаво слънчице, ама да го гледаш през прозореца. Иначе и з-з-з-зънзиликащо. И по този повод отивам да си пална парното и да сядам да гледам поредната ни порция серия, дето да ни позареди малко с разнищването на героите от любиминият ни сериал. Засега ЧАО, ще се срещнем по-късно. Hug Hug Hug

# 85
  • Мнения: 0
Можеби си права като гледам вторя му избор Айшето май се хвърля на всякакви подхвърлени кокали явно бая е огладнял и не подбира много

# 86
  • Мнения: 0
Чудя му се на Муса: достигнал до положение, в което да дава съвети и да взема решения за народа си, а в същото време толкова неразумен и неуверен по отношение на собствения си живот и хората , които обича.Верно,филм е, но пък и това са нещата от живота.Срещаме ги непрекъснато около себе си, може би и затова толкова съпреживяваме филма.В интерес на истината аз полудявам,когато някой каже "като на филм", ако и да знам, че е така.
П.П.Ей затова не пишех аз, че като почна спиране нямам Simple SmileМоля да ме извините!

# 87
  • Мнения: 0
Верно , Binzi LaughingМа тя Айшето и на кокъл си прилича, де!Във всеки случай, евалла на актрисата-много е добра щом такива чувства извиква у нас ! От раз я намразихме Simple Smile

# 88
  • Мнения: 2
Чудя му се на Муса: достигнал до положение, в което да дава съвети и да взема решения за народа си, а в същото време толкова неразумен и неуверен по отношение на собствения си живот и хората , които обича.Верно,филм е, но пък и това са нещата от живота.Срещаме ги непрекъснато около себе си, може би и затова толкова съпреживяваме филма.В интерес на истината аз полудявам,когато някой каже "като на филм", ако и да знам, че е така.
П.П.Ей затова не пишех аз, че като почна спиране нямам Simple SmileМоля да ме извините!

       РОСИ,върна ме от пътя, още веднъж ДОБРЕ ДОШЛА СРЕД НАС, това му е хубавото, като пишеш да нямаш спиране   bouquet  bouquet  bouquet

# 89
  • Мнения: 0
Верно , Binzi LaughingМа тя Айшето и на кокъл си прилича, де!Във всеки случай, евалла на актрисата-много е добра щом такива чувства извиква у нас ! От раз я намразихме Simple Smile

права си но ако си чела преднитеа тема бях казала какво се случва със Айше и повярваите ми колкото я мразим сега толкова ще я съжаляваме после

Общи условия

Активация на акаунт