Fragrancedirect.co.uk- 6!

  • 45 132
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 791
http://img254.imageshack.us/img254/5462/ssa48965.jpg
да се похваля Simple Smile
лосиона за почистване чисти добре и кожата е ... по-свежа после а кремчето за пори матира страшнооооо супер са и 2=те Wink

ето и линкове Wink
http://www.fragrancedirect.co.uk/Almay/Almay-Pore-Minimizer-Refi … 142g/invt/0024198
http://www.fragrancedirect.co.uk/Almay/Almay-Cleansing-Lotion-3- … Skin/invt/0024197

# 706
  • Мнения: 1 354
По добре един-два качествени и "разгръщащи" аромата по мой вкус за 40 паунда,отколкото 5 ненужни продукта(парфюма) за тези пари. Една от поръчките ми преди месеци беше парфюмът Либерте и парфюм на Ланком (Мирикъл Форевър).Да ви кажа разликата в класата е огромна(не говоря за самите аромати по вкус). Може би един от малкото наистина качествени и "джиджани" парфюми за 10 паунда , който сполучих, е Кавали-Пинк.
И на сляпо пак е интересно,но това е лично мнение  Peace
А този на Кавали - Пинк от тук ли го взе ,защото го търсих и не го намерих. Пробвала съм го преди време и ми харесва.  Ще може ли линк към него   Praynig Praynig Praynig

Да,от тук,общо ми дойде към 28-30 лв.Мислех,че няма да е нещо особено,но пък взе че ми хареса този "букет" и е много траен (даже за ЕДТ).
Мила,май го няма от месец вече в сайта,имаше само мъжкия до последно....

# 707
  • Мнения: 1 354
Утре ще си прибера пратката от Гив Транспорт. Поръчах на 05.01, за 20-на дни идва...идеално е. Утре ще се похваля  Hug

Супер Simple Smile
Сподели после колко плати за доставките общо   bouquet

# 708
  • София
  • Мнения: 135
http://img254.imageshack.us/img254/5462/ssa48965.jpg
да се похваля Simple Smile
лосиона за почистване чисти добре и кожата е ... по-свежа после а кремчето за пори матира страшнооооо супер са и 2=те Wink

Лосиона как го ползваш ? само обтриваш с него, изплакваш ли после?

# 709
  • Мнения: X
http://www.fragrancedirect.co.uk/Elizabeth-Arden/Elizabeth-Arden … 75ml/invt/0008748
Това околоочно кремче някой да е ползвал?

# 710
  • Мнения: 114
На колежката, дето си чакаше пратката, са и писали мейл, че е върната като непотърсена. Кой виновен сега, а?! Риторика само. Ще звъннем сега да се информираме по-подробно кога и защо?! #2gunfire

# 711
  • Мнения: 4 202
На колежката, дето си чакаше пратката, са и писали мейл, че е върната като непотърсена. Кой виновен сега, а?! Риторика само. Ще звъннем сега да се информираме по-подробно кога и защо?! #2gunfire

И на мен вчера ми писаха, че пратката ми от 12.01 се е върнала при тях, беше със сухия шампоан и едно олио за мазане. Писали са ми, че ми пращат олиото на ново, а за шампоана ми връщат парите  Crossing Arms

# 712
  • София
  • Мнения: 962
Получих този на Елизабет Арден:
http://www.fragrancedirect.co.uk/Elizabeth-Arden/Elizabeth-Arden … 00ml/invt/0002124
Някой питаше за него преди няколко страници: 10 мин. след пръскането на ръката ми прилича на одеколон... дано ароматът да се промени след малко...
Получих и още два нейни, но малко по-късно ще ги пробвам.

# 713
  • Мнения: 114
Комуникирахме по тела сега. Че там часовата разлика влияе! Ред шу, върнали са два парфюма, гифтчета. В единия има ключодържател, в другия сет - атомайзерче. Не се доставяли извън ЮК. А сега де? Казахме им, да напишат какво се доставя и какво не се доставя, аджеба неАме кристални топки. Колежката ми, ще напише гневен мейл сега. Единият сет е бил за подарък. Много гаден номер! Върнали са и иначе парите за двата върнати не от нея продукти!  #2gunfire

# 714
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Извинявам се, че питам за много коментирани и предполагам всеизвестни неща, но бихте ли ми казали къде да си следя пратката? За първи път поръчвам оттук и не съм наясно, а нямам време да се ровя в старите теми.( Пуснах си поръчката вчера и днес е със статус Released for Dispatc)

# 715
  • Мнения: 114
ИраМира няма трекинг услуга за БГ. Все още не е шипната поръчката ти. Ще ти пратят мейл като се случи това събитие.  Simple Smile

# 716
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
ИраМира няма трекинг услуга за БГ. Все още не е шипната поръчката ти. Ще ти пратят мейл като се случи това събитие.  Simple Smile
Благодаря! Пратили са я( получих потрвърдителен мейл). Само не ми казвай, че съм се набутала да платя 9 лири за тракинг, вместо да я пусна стандартна  #Cussing out( къде е емотикона с чука по главата).

# 717
  • Мнения: X
Пуф, много гадно това...разбираш след дъжд качулка. Ред Шу, може да опиташ спрея през англ. адрес.
Аз си взех кутийката, под 3кг. е, през англ. адрес със Гив Транспорт. Мноооого съм доволна.
Получих:
Парфюм Промес, много ми харесва.
Глосове за братовчедка ми, ЛАМБ -парфюма и лосиона, но са за подарък, тя няма как да ги тествам...
За мен тоник СПА на Е. Арден, пише без алкохол, ама да се избягват очите. Околоочен и за шия и деколте кремчета на Корис Саломе- изглеждат много добре.
Мъжкия Ланвин за подарък също, ама ми се иска да го душна, ако ми хареса да остане за мъжо.
Пак ще поръчвам така.... Sunglasses

# 718
  • Мнения: 5 539
Чакам от 8-ми и вече търпението ми се изчерпва Twisted Evil Те от Ларедут идват по-бързо пратките...
А и поръчката ми не е никак малка.
Освен това не са ми възстановили парите за изчерпан артикул.
Сега се чудя диспут в пейпал ли да правя или да им пиша на тях?
Ако ми кажат да изчакам 28 раб. дни, ще мине срокът за диспут и губя възможност да си възстановя парите поне Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 4 202
Чакам от 8-ми и вече търпението ми се изчерпва Twisted Evil Те от Ларедут идват по-бързо пратките...
А и поръчката ми не е никак малка.
Освен това не са ми възстановили парите за изчерпан артикул.
Сега се чудя диспут в пейпал ли да правя или да им пиша на тях?
Ако ми кажат да изчакам 28 раб. дни, ще мине срокът за диспут и губя възможност да си възстановя парите поне Rolling Eyes

Не пускай диспут. От сайта не толерират диспутите и може и да ти блокират акаунта.
Пиши им, дори и да изчакаш 28 дни не е проблем, ако не си получиш пратката ще ти върнат парите или ще ти я пратят отново, изключително коректни са и е лесно да се разбереш с тях дори и без ПП.
От друга страна срокът за диспут не е ли 40 дни? Имаш още много време ако се стигне до това  Peace То май 28 раб. дни са повече от 40 календарни  newsm78 Както и да е, с ФД лесно се общува и няма ти да си ощетена  Peace

Общи условия

Активация на акаунт