Съдомиялна Beko DFN6837 или ZANUSSI ZDF214

  • 8 809
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 471
ЗАводски пакетираната е със един много дебел наелон горещо опаковано така че личи ако е рязано,а мострата ми я доставиха омотана в опаковачно фолио.Не може да се сбърка.И двете бяха отгоре отдолу и по ъглите със предпазващи кори от стериопор.Всички са тествани заводски и ИМАТ вода.Не знам как е при другите марки ,но Беко е така.

# 46
  • Мнения: 164
ЗАводски пакетираната е със един много дебел наелон горещо опаковано така че личи ако е рязано,а мострата ми я доставиха омотана в опаковачно фолио.Не може да се сбърка.И двете бяха отгоре отдолу и по ъглите със предпазващи кори от стериопор.Всички са тествани заводски и ИМАТ вода.Не знам как е при другите марки ,но Беко е така.

 Hug

# 47
  • Ловеч
  • Мнения: 69
В събота купих точно такава съдомиялна  Beko DFN6837 и действително беше пълна с вода, която по стечение на обстоятелствата успя да ми залее багажника на колата  Simple Smile Тестването за течове  в завода е знак за сериозно отношение на производителя към качеството на продукцията.

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В събота купих точно такава съдомиялна  Beko DFN6837

честито!
Голям дебат за едно Беко Wink

Може и в Бг да се тестват с вода...

# 49
  • Ловеч
  • Мнения: 69
А не лично си я разопаковах едва ли някой тук се е разправял да я тества  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт