Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 3

  • 16 416
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 23
на Алекс лека нощ
аз слагам и какво обсъждаме тунайт

# 706
  • Мнения: 0
Лека нощ Алекс! Приятни сънища . До утре сутрин.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 973
всъщност яд ме е на друго ,че си правят извода за цял един народ от един сериал,а кажете ми какво лошо показват в тях
ееееее, не си образувай ядове на 2-3 полски мишки, те не виждат по-далеч от носа си, освен това забеляза ли, че нито една от тях не е погледнала поне 5 мин от който и да е сериал за да се изказва аргументирано. Те казват турско е- значи не е хубаво! Тук ще ти припомня какво бяхме говорили, когато момичето от Добрич беше поставило тази тема в малко по-друг вид. Тогава пак казах познаването на която и да е чужда култура, бит и обичаи разширява кръгозора и светоусещането на всеки човек. Тесногръдия човек не вижда необходимост да се запознае с нещо различно от заобикалящата го кочинка. Съжалявам че съм толкова груба, но това е истината!

# 708
  • Мнения: 23
БРИЗЧЕ мило Praynig  bouquet кой ще ни приготви новата темичка

# 709
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
БРИЗЧЕ мило Praynig  bouquet кой ще ни приготви новата темичка
Бризка....Бризка че я спретне.... Peace
А тия утре кат влезем у техната тема ...че има.....ЗЕЕЕмиии тая храна.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire...че се видат у празници...

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2 973
БРИЗЧЕ мило Praynig  bouquet кой ще ни приготви новата темичка
Аз , споко, ама тъй както гледам ще можем и добро утро да си кажеч в тая newsm78

ееееее, Дзилено щех да пишем, пак забрайх newsm78

# 711
  • Мнения: 23
БРИЗЧЕ мило Praynig  bouquet кой ще ни приготви новата темичка
Бризка....Бризка че я спретне.... Peace
А тия утре кат влезем у техната тема ...че има.....ЗЕЕЕмиии тая храна.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire...че се видат у празници...
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3521 smile3521

# 712
  • Мнения: 23
БРИЗЧЕ мило Praynig  bouquet кой ще ни приготви новата темичка
Аз , споко, ама тъй както гледам ще можем и добро утро да си кажеч в тая newsm78
ами балконУ уредя май сме ти,аз и Зизка, може да го издокараме до утре вечер

# 713
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
БРИЗЧЕ мило Praynig  bouquet кой ще ни приготви новата темичка
Бризка....Бризка че я спретне.... Peace
А тия утре кат влезем у техната тема ...че има.....ЗЕЕЕмиии тая храна.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire...че се видат у празници...
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3521 smile3521
Ааа...неее...я как ги обичам таквиз РОДОЛЮБЦИ...малееее оцелиха ме баш по мазола.... fight fight fight fight

# 714
  • Варна
  • Мнения: 2 973
БРИЗЧЕ мило Praynig  bouquet кой ще ни приготви новата темичка
Аз , споко, ама тъй както гледам ще можем и добро утро да си кажеч в тая newsm78
ами балконУ уредя май сме ти,аз и Зизка, може да го издокараме до утре вечер

 newsm12 ама много спи тоз народ бе- направо им завиждам smile3503

# 715
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен щерката. Чета ви с интерес. Зизу твоите коментари са много Joy Laughing Приятни сънища smile3524

# 716
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здравейте и от мен щерката. Чета ви с интерес. Зизу твоите коментари са много Joy Laughing Приятни сънища smile3524
лека и Саруханска.... Hug  bouquet

# 717
  • Мнения: 3
Зизу ти си неоткрит талант smile3523. Laughing Ако знаеха от Холивуд #Shocked...

# 718
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу ти си неоткрит талант smile3523. Laughing Ако знаеха от Холивуд #Shocked...
Мани...мани...и да знаеха.... Mr. Green...сценарий за Сару щех да пишем.... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532....и се гол по организъм у кревата щеше да лежи.... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 719
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Зизу ти си неоткрит талант smile3523. Laughing Ако знаеха от Холивуд #Shocked...

Ади сега- и да знаят и да не знаят онея от Холивуд, първо требе в с. Саруханлъ да дойдат да се свържат с ПиАр- а на селото- демек с мене. Па после аз че ги заведем у нашта компания за производство на филми "SH- ловинг къмпани" и тогава ако контракта който предлагат е изгоден за селото може и да я гепят Зизу. Иначе среща със закона в Страсбург- да не забравяме, че вече си имаме и Адукат! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт