Ах, тази влага

  • 1 686
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825

Dehumidifier - междувпрочем, можете да използвате събраната вода за гладенер, защото е дестилирана. Аз така правя. Grinning

Вярно е това, но може да се използва само ако е чиста  Close Тука с тоя прахоляк и пясък във въздуха, познай каква ми излиза водата от машината.... много ме е яд  Close Close Close

П.п. Тези машини не само, че смъкват влагата. но пречистват и въздуха, аз съм доста доволна от това  Wink

# 16
  • Мнения: 3 461
И в Бахрейн е ужасно влажно и горещо,тук още при строежа на къщите прокарват климатиците,много рядко ги слагат като отделно тяло.Това е единственото спасение и бягане на прибежки от колата до мола.Покажеш ли си носа навъм,очилата ти мигновено се изпотяват и не виждаш нищо. Wink

# 17
  • Мнения: 964
Мен влагата лично много ме тормози имам проблеми със синузите и такива главоболия ми докарва че не ми се говори.Живях една година във Флорида,повече неможах да изкарам там влагата е страшна особенно през дъждовния период.Само климатика помагаше,оставях го да работи дори когато ни е нямало за повече от седмица в къщи иначе мухлясваха стените.В Чикаго пак има влага от езерото но се преживява плюс това е само лятото.Сапасяваме се пак с климатика ама нашите са централни и ти е гот в цялата къща не като в БГ само една стая.

# 18
  • Мнения: 734
Здравейте момичета!
Мислех да пускам днес подобна тема, но вече са ме изпреварили;) Heart Eyes

Била съм на много влажен климат само за 10 дни. Понесе ми идеално, но не знам как би ми се отразило ако живея за постоянно в такъв.

Въпроса ми е предимно към мамите с бебета и такива които са гледали бебета на влажен климат. как го понесоха децата ви. налага ни се да се местим през декември в щат с много влага и да се пробваме да живеем там 2 години. извинете за препинателните знаци. кърмя и пиша с 1 ръка

# 19
  • Мнения: 217
Ами понасят го бебетата,няма проблеми Simple SmileТук лятото е такава влага,че не се диша,а Виктор нали е роден май месец,та си изкарахме баш влагата като беше съвсем малък-единствено климатикът е спасението.Иначе се поти детенцето и му е горещо...Но не е чак толкова страшно де,издържа се Wink
А я кажи ти къде ще се местите?По-близо до нас,надявам се Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 734
Ами понасят го бебетата,няма проблеми Simple SmileТук лятото е такава влага,че не се диша,а Виктор нали е роден май месец,та си изкарахме баш влагата като беше съвсем малък-единствено климатикът е спасението.Иначе се поти детенцето и му е горещо...Но не е чак толкова страшно де,издържа се Wink
А я кажи ти къде ще се местите?По-близо до нас,надявам се Heart Eyes

тц;)) познай от три пъти - в най влажното място на щатите;)там където си слагат цветя по косите и си правят печени прасета на жара;)))) НА СЕЛООООООООООООООО - от едно село на друго отивам;))

# 21
  • Мнения: 964
Е тва ако не е Флорида пък на!Аз от как избягах от село много съм добре.

# 22
  • Мнения: 734
Е тва ако не е Флорида пък на!Аз от как избягах от село много съм добре.

не позна;)стандарта е по висок, територията е малка но има и шумен град с небостъргачи и спокойни селища с дива природа.любимо място за сърфистите.

# 23
  • Мнения: 964
Някъде на юг от Лос Анжелис ще да е там някъде към 10 Simple SmileАми късмет.

# 24
  • Мнения: 734
да - в посока Япония малко;) на Хонолулу.
Лека бременност на теб и още по леко раждане! Hug

# 25
  • Мнения: 964
От както забременях взех че оглупях.Ама няма майтап:)То неще много акъл да се стиш че и Хавай е щат ама на.При това аз доста съм обиколила и сам много светната с тукашната география.Ходила съм в всички щатове освен Хавай и Аляска ама и до там ще допра някой ден.Като се приместите да разкажеш как е.

# 26
  • Мнения: 734
От както забременях взех че оглупях.Ама няма майтап:)То неще много акъл да се стиш че и Хавай е щат ама на.При това аз доста съм обиколила и сам много светната с тукашната география.Ходила съм в всички щатове освен Хавай и Аляска ама и до там ще допра някой ден.Като се приместите да разкажеш как е.

ами...аз ходих до там 2 поредни лета. На мен лично ми хареса, бих живяла там докато детето навърши максимум 5-6 години,но не повече, защото мисля че училищата тук ( Кали) са по-добри от тамошните. Заповядай на гости, но без близнаците да не ми идваш;) Ще ги спретнем мъжете да сменят памперси, а ние беж по плажа;)
От колко г. живееш тук че успя да обиколиш всички щати - това си е истински късмет и постоянство. Къде ти хареса най много? Ако искаш пиши ми на лични за да не разводняваме темата.

# 27
  • Мнения: 1 238
Незнам какво да ви кажа за влагата в Дания.....Но свикнах вече.
Там където живеехме по-рано обаче беше нещо отватително! Апартамента беше много стар и повярвайте ми- тапетите ни падаха от влагата!
Май месец се изнесохме в нов, току що построен апартамент и там вече разликата се усеща- толкова сухо ми се видя, че вечер като заспивах носът ми изсъхваше и често през нощта ходих да си го мокря Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing... Смятайте на какво влажно място сме живеели значи...

# 28
  • Мнения: 464
Влага голяма и в Кансас, но се свиква. Таня е родена на 7.06.05 и това лято ми се стори аааааааад smile3511, а жегите започнаха март!! Не съм имала проблеми с алергии и тем подобни. Вечер си вклучвам едно, което впръсква вода във въздуха(незнам как се нарича Embarassed). Беба нямаше проблем с жегата също

# 29
  • UK
  • Мнения: 1 334
ааа Жана, и ние пък искаме да ни разкажеш за пътуванията си из щатите Crossing Arms Grinning
плийз  love001

Общи условия

Активация на акаунт