Как да изпитам оргазъм?

  • 57 766
  • 234
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 195
Добре, де, няма ли да обясните най-накрая или всеки пази тайната на оргазма за себе си?!  Joy
Хаха,нали обясних по-напред в темата.

# 226
  • Мнения: 2 134
Добре, де, няма ли да обясните най-накрая или всеки пази тайната на оргазма за себе си?!  Joy
Хаха,нали обясних по-напред в темата.
Ами четете бе, хора!Обяснено е...

# 227
  • Мнения: 372
За съжаление най-често, да не кажа винаги, оргазмът е самостоятелно упражнение и изживяване.

# 228
  • Мнения: 4 195
За съжаление най-често, да не кажа винаги, оргазмът е самостоятелно упражнение и изживяване.
Не е така зависи от мъжа,с мъж е 100 пъти по-готино самото изживяване,абе направо си е върха няма много общо с маструбирането,различно е чувството просто.Но трябва да се сменят докато не улучиш този който те задоволява напълно.Не може да си била с 1 мъж през живота си и да очакваш невероятен секс,сори. Mr. Green

# 229
  • Мнения: 543
Но трябва да се сменят докато не улучиш този който те задоволява напълно.Не може да си била с 1 мъж през живота си и да очакваш невероятен секс,сори. Mr. Green

и защо не?
ами ако само сменяш пък по-добър от първия не намериш?

# 230
  • Мнения: 4 195
Но трябва да се сменят докато не улучиш този който те задоволява напълно.Не може да си била с 1 мъж през живота си и да очакваш невероятен секс,сори. Mr. Green

и защо не?
ами ако само сменяш пък по-добър от първия не намериш?
Може и така да стане,но е малко вероятно според мен.Или просто да си влюбен...

# 231
  • Мнения: 589
Даже като правиш секс със забравен тампон ли не се получава?
 Даже като ръсиш мръсни думички на лични???Лоша работа... ooooh!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=456905.0

# 232
  • Свищов
  • Мнения: 876
kiticat, вече писах по-нагоре, но хайде пак. Била съм само с 1 и той е бил само с мене. Да, в началото сексуалния ни живот не беше върха, но сега съм изключително доволна от него. Смятам,че ако партньорите несе срамуват, не се притесняват да си кажат какво искат, готови са за експерименти и най-важното - поставят на първо място удоволствието на другите, а не своето, добрият секс може да се получи и между не много опитни хора. Не твърдя, че при всички е така, но го твърдя за себе си. Ок, месеци не съм имала оргазъм, но сега не е така.
Честно казано грам не искам да знам и изобщо не ми е любопитно какво е с друг мъж. Искам да правя секс с този, с който правя и сега. Не, че не може още по-добре, но ще се усъвършенстваме заедно.

# 233
  • Мнения: 4 569
Но трябва да се сменят докато не улучиш този който те задоволява напълно.Не може да си била с 1 мъж през живота си и да очакваш невероятен секс,сори. Mr. Green

и защо не?
ами ако само сменяш пък по-добър от първия не намериш?
Може и така да стане,но е малко вероятно според мен.Или просто да си влюбен...
Не е важна бройката /на мъжете/,а качеството!  Wink smile3521

# 234
  • Мнения: 4 195
Хмм според мен опитът е важен за хубавия секс.Но аз говоря за себе си(най-дългата ви връзка е била 1 седмица Joy ,без коментари моля ).
Радвам се,че сте намерили половинките си. Peace

Общи условия

Активация на акаунт