Студени крака и бебеправене

  • 6 978
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
Здравейте бъдещи и настоящи мами  Hug
Имам едно притеснение относно студените карака и бебеправенето.
Работя на място,където винаги е студено и съм с перманентно студени крака.Има ли опасност това да затрудни бебеправенето?Може да звучи глупаво, но в момента това ми е голям праблем.
Благодаря ви   bouquet
А за спане с топли вълнени чорапки чувала ли си?  Mr. Green Иначе, едното няма връзка с другото, така че студени крака не пречат на бебеправенето.

# 16
  • Мнения: 287
chaka-raka чувала съм за "вълнени чорапки" и спя зелогодишно е тях,но проблем при мен е работното ми място.Ако съм си в къщи е добре,но все пак работя (слава богу),а на работа е кучи студ за жалост.Благодаря на всички ви за отговорите.Вече по-малко се притеснявам за краката  Hug
Ако се получат  EFPще се похваля.Успех на всички бебеправещи през новата година и Честита коледа  bouquet

# 17
  • Мнения: 122
vany666 а на работата, вълнени чорапки не може ли да се обуват?  Thinking  Аз също съм с вечно студени крака и вълнените чорапки са ми най-добрите приятели. Денем и нощем  Laughing

И на теб успех с бебеправенеото! Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 839
На открито ли работиш  Sad
Ако причината за студа е в стиснатостта на работодателите ти, защо не обединиш колегите си срещу тях и не се оплачете групово от нечовешките условия на труд. Освен задължения като служители имате и права все пак.
Успех!

# 19
  • Мнения: 83
И аз мисля че няма връзка,но е добре ако видиш двете чертички да са ти топлички краката! Peace
Успех!!! Hug

# 20
  • Мнения: 1 328
Аз пък мисля, че има връзка. Крайниците са ми студени целогодишно. Освен това обаче сравнително скоро обърнах внимание и на по-ниската ми телесна температура. Което по принцип може да е сигнал за нещо - недобро оросяване, проблеми с щитовидната.. все неща, които са следствие от някакъв проблем.
Не съм лекар, но от това, което съм чела по темата - стигам до извода, че има връзка. Казвам го от личен и малко проблемен опит за бебеправене.

Успех на всички със стоплянето Simple Smile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 839
jenny_b, по начало колкото по-слаб е човек, толкова по-студен е. Особено през зимата - кръвта се отдръпва към жизненоважните органи и крайниците остават студени и дори посиняват. Спорта е начин да си повишиш телесната температура - опитай.  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 328
Активно, да не кажа доста активно съм спортувала няколко години и въпреки това промяна нямаше за съжаление, но явно при мен има и друго нещо.
В общия случай съм напълно съгласна, че спорта много помага като цяло за добро състояние, дори психическо. 
Като цяло исках да кажа, че не е съвсем за пренебрегване и този признак. А ако само спорта би подобрил положението - какво по-хубаво  Peace

# 23
  • Мнения: 287
Zdraveite momi4eta.Blagodarq vi za mneniqta i pomo6ta.Izvinqvam se 4e pi6a na latiniza no prez gsm samo taka moga.Za syjalenie nemoga da si smenq rabotata v tazi kriza taka 4e se nalaga da tyrpq styda.I sys stisnat 6ef trydno se razbira 4ovek.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 946
На мен краката ми вечно са студени, даже почти целогодишно спя с чорапи. Просто дори да ми е топло, краката ми са студени. Това има връзка с неправилно оросяване на крайниците, но не и с бебеправенето.

# 25
  • Мнения: 9 468
Няма връзка между едното и другото нещо.
Моите крака винаги са студени,но проблема е в оросяването,както е споменала saxophone .

# 26
  • Мнения: 1 740
На мен краката ми вечно са студени, даже почти целогодишно спя с чорапи. Просто дори да ми е топло, краката ми са студени. Това има връзка с неправилно оросяване на крайниците, но не и с бебеправенето.

Същата работа и при мен.
vany666 успех и дано скоро се похвалиш с EFP

# 27
  • Мнения: 1 427
Не е едно и също да са ти студени краката целогодишно и да стоят на студено, какъвто е случаят с авторката. При студени крака- причината е лошо оросяване, краката на студено - последствията са настинки, възпаления на яйчниците и др.

# 28
  • Мнения: 287
Здравейте момичета  Hug съгласна съм с мнението на E.L.
Незнам дали има връзка студените крака и сегашното ми състояние  Cry
От няколко дни имам симптоми на цистит придружени с уриниране на кръв и много силни болки.
Ходих на АГ и тя ми каза , че не е  цистит а да отида да ми видят бъбреците  smile3518
Пия сега само едни билкови хапчета,които не помагат особено,но без тях беше още по-зле.Тревожа се от това ,че ако е бебо е станал и се наложи да пия силни лекарстава по думите на АГ природата си знае работата и сама ще изхвърля плода  newsm45
Направо съм съсипана  Cry
Може и да няма оплодена яйцеклетка,но ако пия сериозни лекарства ще се наложи да отложим бебеправенето  Close
Та сега ми кажете ,че нямало връзка със студените крака! #Cussing out
Има и то ....

# 29
  • Мнения: 629
Определено от изстиването на краката можеш да си докараш цистит. Както са ти казали момичетата, слагай вълнени чорапки на работа.
А, за билковите хапчета, аз бях много доволна от Цистон! Мина ми сравнително бързо!
И да оздравяваш по-скоро!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт