Жената Лъв - 14-та част!

  • 17 799
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 274
В нас сутрин има локви под балконските врати  Rolling Eyes, по прозорците тече, абе ад е! Да не говоря за мухала в двете спални. В кухнята е най-добре. Там сме с Ка стъкла и няма такъв проблем, но за сега нямаме пари за смяна на другите стъкла.

# 61
  • Мнения: 5 140
ужасТ е нали?  ooooh! ooooh! ooooh!

# 62
  • Мнения: 9 776
Норче, аз около празници изпадам в некви дупки ooooh!. Караници, сръдни, пфу...
Аз, като някой ми изключи компа, или ми се затвори прозореца преди да публикувам, и после ме мързи да пиша пак Rolling Eyes. Пиша, ама сгъстено Mr. Green.

# 63
  • Мнения: 737
Норче, аз около празници изпадам в некви дупки ooooh!. Караници, сръдни, пфу...
Аз, като някой ми изключи компа, или ми се затвори прозореца преди да публикувам, и после ме мързи да пиша пак Rolling Eyes. Пиша, ама сгъстено Mr. Green.
И при мен тъй ПОЛ , що  така? Да си призная , май не обичам празници и РД-та................

# 64
  • Мнения: 9 776
Не знам, Норче Confused. Не пропускаме празник Close. Добрата новина е, че този път се подхванахме отрано, та дано баш до празниците ни мине Whistling. Иначе не знам дали ги обичам. Обичам ги заради децата като се замисля. За да им създам на тях обстановка и ....празник Rolling Eyes.

# 65
  • Мнения: 737
Не знам, Норче Confused. Не пропускаме празник Close. Добрата новина е, че този път се подхванахме отрано, та дано баш до празниците ни мине Whistling. Иначе не знам дали ги обичам. Обичам ги заради децата като се замисля. За да им създам на тях обстановка и ....празник Rolling Eyes.
Абе това , ясно.........все на някой нещо искаме да създадем......... вс емислим за някой............ама....... на мен лично празниците нещо не ми е тамън...........

# 66
  • Мнения: 9 776
Да не помрачаваме темата отначалото  Mr. Green.

Чета темата за Бъдни вечер и черпя идейки оттам. Истината е, че никога не съм правила сърми Embarassed. Чушки съм пълнила и се надявам да е нещо подобно. Та...чета сега там, просвещавам се Mr. Green. Вие кво си прайте? А, и хляб правя, след малко ще приспивам, после ще ям мюсли и ще пия бейлис, и ей таквиз работи при мен Laughing.

# 67
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз никога не съм правила сърми! То аз какво ли съм правила, де...  Blush!

Ние сме си двамката с детето, мисля да го накарам да ходим да си лягаме. Ще го взема при мен на спалнята, за да се топлим взаимно, че нещо ми е студено!

# 68
  • Мнения: 737
Пол хич не съм и помисляла , че ще помрача темата..........само казвам..........
 Аз пък чакам любимият да се прибере, а Бъдни вечер, съм решила кво да правя - сърми постни, боб салата, орехи ще има , питка содена , и разни др. неща да го докараме до нечетно число.........
Вени , ти какво правиш - да не готвиш нещо тайно  Wink Laughing

Аз пък съм правила сърми     hahaha bowuu  chef  постоянно правя, от ориз и месо..........обаче лозови - никога не съм правила  Embarassed вижда ми се супер пипкава работа , та затова си ги купувам от Пикадили.......... Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 9 776
Венче, верно беше споменала, че твойто на Боровец Thinking. Хм.
И сега мъж ти требе да те топли, а hahaha?

Норче, споко бе, душа Hug. Просто се разтъжихме тук взаимно, ама да спираме вече. Нема смисъл просто Peace. Свиркам си и туй то Whistling.

# 70
  • Мнения: 737
Пол ти какво откри по форумите? Нещо интересно? Сподели  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 699
Еййй, Норче, това все едно аз съм го писала и аз не се чувствам добре около празници и РД. И вярно, че все мислим за някой, а като се наложи някой да помисли за теб и виждаш, че не го прави и те хваща яд нали? Така мразя да си празнувам РД, даже на детето някак си спестявам празника. Добре че е малка още и мисля, че мога да изклинча още 1 г. после искам не искам ще организирам.

Синеоч, много се зарадвах на хубавите новини, от тук насетне само такива новини и от теб и от останалите.

Пол, беше  ме питала защо не спя с малката следобед. Не мога да заспя на светло, от дете не мога да спя следобед, в ДГ все ме наказваха за неспането. Каталясала, не спала цяла нощ и пак не мога да заспя. Прибирам се от купон в 6, лягам и спя до 8 най-много. Абе трагедия. На банкета изкарах до 2, викам ще спя докато детето спи, е да ама не, станах в 7,30, а детето в 10 Whistling ooooh!.
Ей, исках още нещо да напиша, но дребното каза "мамо, акана съм, да сменим памерса" и край.

# 72
  • Мнения: 737
Еййй, Норче, това все едно аз съм го писала и аз не се чувствам добре около празници и РД. И вярно, че все мислим за някой, а като се наложи някой да помисли за теб и виждаш, че не го прави и те хваща яд нали? Така мразя да си празнувам РД, даже на детето някак си спестявам празника. Добре че е малка още и мисля, че мога да изклинча още 1 г. после искам не искам ще организирам.

хахах явно това е от зодията ми..........
айде поздрав от мен


http://vbox7.com/play:4b85a482

# 73
  • София
  • Мнения: 6 210
Нищо тайно не правя  Mr. Green, мъжО на Боровец, ама нали си имам ремарке, та... нЕма тайни  Mr. Green! Само се изкъпах и сега се хоризонтирам!

Преди няколко дни правих бутчета и крилца по идеята на Хаяси с майонезата. Само дето ги овалях в галета, че корнфлейкса се оказа с мед и  Sick щеше да стане гадно.

# 74
  • Мнения: 737
А пъ тази съм я посветила на любимият мъжО  Mr. Green http://vbox7.com/play:089edac9


Общи условия

Активация на акаунт