Отговори
# 15
  • Мнения: 7 418
Lady Frost,честито!Приятно и успешно изпълнение на замисленото! Wink Hug
инсп. Гаджет ,браво за новата темичка!  bouquet
СРАМЕЖЛИВКА,да ви е жива и здрава малката именничка! Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 1 163
Честит имен ден на Анастасия  bouquet
Клодия и аз си помислих дали не сме се виждали, ама май още не. Ели като бебе също наддаваше между 500-600 грама, щото много повръщаше,ама не съм я дохранвала, пък сега е една фина Simple Smile

# 17
  • Мнения: 418
Тони и той е един слабичък, но пък си върви нормално за 1 месец, даже си държи главата изправена като го сложа по коремче  Peace. След като се прибрахме от консултацията той заспа и още не е ставал... Нощес ще играем май... но няма страшно татето е отпуск и няма на кого да пазим тишина  Mr. Green Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 3 581
Клодия, колко кг.е е сега и колко см..Доколкото си спомням ние на 1 м. бяхме 4400 май newsm78

# 19
  • Мнения: 4 393
Lady Frost браво на теб, че си се решила! Моят мъж нещо взе да си прави устата за второ, но аз  Naughty нещо не мога да се настроя, мисля, че е още рано. Бъзливка съм си, евала на такива жени като теб   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 163
Lady Frost забравих и аз да те поздравя за решението ти, а истината е че колкото повече време минава толкова повече се изпарява желанието на жената за започва всичко отначало.Аз ще чакам да стана "по-дърта" за да ми се увеличи шанса за близнаци Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 418
Аз ще чакам да стана "по-дърта" за да ми се увеличи шанса за близнаци Mr. Green
   Верно ли има връзка? Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 1 163
Е то е божа работа, но като цяло нали с възрастта се нарушава хормоналния баланс и се увеличава шанса да се отделят по две яйцеклетки.

# 23
  • Мнения: 418
Клодия, колко кг.е е сега и колко см..Доколкото си спомням ние на 1 м. бяхме 4400 май newsm78


NellyR - ние се родихме 3.200 кг. но човека спадна с 300 гр. и го изписаха 2.900 кг. Сега е 3.560 кг. според педиатър ката  newsm78,

# 24
  • Русе
  • Мнения: 271
klodia, при кой лекар сте? Ние като бяхме на консултация на 1м док каза, че смятаме от кг след изписването. Значи от 2900 до 3560 са 660гр, което мисля е съвсем нормално и няма нужда да дохранваш  Peace
Lady Frost, поздравления и от мен, че сте се решили на второ. За мен си е геройство да гледаш деца с малка разлика. Аз не бих могла и затова изчакахме Ани да порастне. Сега много ми помага  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 418
mimet0 - лекарката каза, че за момичета е нормално, но момчетата попринцип наддават повече... а и тя искала бебенцата да надават около килограм първите месеци

# 26
  • София
  • Мнения: 969
Влизам само да ви пожелая весело посрещане на най-хубавия празник. Нека любовта и разбирателството вечно царят във вашите семейства  Hug

# 27
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Благодаря, момичета!  Hug  bouquet
Нямаме намерение много сериозно да бебеправим за сега, но и няма да се пазим, та ще видим какво ще стане!  Mr. Green Аз много неща може да искам, ама не се знае бебенцето какво е решило, може да си има собствени планове.  Flutter

Клодия, според мен не е добра идея да дохранваш. Ако искаш можеш да се свържеш с някоя от консултантките по кърмене да ти помогнат и да се разбере дали е недохранен или просто по-малко наддава. Зависи от много неща, моя син отначало наддаваше супер малко, първите два месеца по около 500 гр, но въпреки настояването на педиатърката не дохранвах. Беше спокоен, не ревеше, при това почти нямаше колики и го кърмех на поискване. Нещата се оправиха след това, но аз започнах да имам проблеми с кърменето и го приключихме на 4 месеца когато беше.

Весело изкарване на всички довечера!

# 28
  • Мнения: 7 418

Клодия, според мен не е добра идея да дохранваш. Ако искаш можеш да се свържеш с някоя от консултантките по кърмене да ти помогнат и да се разбере дали е недохранен или просто по-малко наддава. Зависи от много неща..............
   Подкрепям казаното! Peace Обърни се към специалистките от кърмаческия. yes
   Имам приятелка,която беше в същото положение с дъщеря си.Педиатърката й внуши,че няма достатъчно кърма и я накара да дохранва бебето...
   Бебето е вече 3 години и нещо и все -още се кърми.Ако нямаше достатъчно кърма жената,щеше ли това дългото кърмене да е възможно?  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 142
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО И ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!!
Желание едно си намисли, с Господ ти го сподели и вярвай, че по Коледа в нощта се случват чудеса!

Общи условия

Активация на акаунт