skypeOut

  • 2 030
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 017
Мерси Надин, може и да имам ама като съм паранояк на тази тема, не сум се интересувала Embarassed
Вие коя банка сте? newsm78 Аз съм в Societe Generale...
И ние сме в същата, иди на сайта им и потърси услугата:)

# 16
  • Мнения: 1 173
imam priatelka v Avstria s neia polzvam drugia skype - ot komputar na komputar i vrazkata e 4udna ama i neiniat internet e dobar.

Какво ти е името? Flutter
Моето е elixia2004. Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 465
imam priatelka v Avstria s neia polzvam drugia skype - ot komputar na komputar i vrazkata e 4udna ama i neiniat internet e dobar.

Какво ти е името? Flutter
Моето е elixia2004. Embarassed

Gotovo, ami moiat skype te nameri Wink i te addnah

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Още едно "за" скайп-а.
Благодарение на него говоря с майка ми безпроблемно и евтино.

# 19
  • Мнения: 7 605
Pollia, 6то не полzва6 telerabais? Върти6 първо един код и след това желания номер и иzлиzа колкото един градски раzговор Wink www.telerabais.com ка4еството е супер.

SkypeOut и аz не съм полzвала, само обикновения полzваме с татко ми (с камера Mr. Green) и обикновенно е добре, оба4е съм zабеляzала, 4е когато примерно свали6 не6то от нета междувременно, връzката е по ло6а. Ина4е съм много доволна.
Blagodaria mnogo Tatian4e,
6te go probvam Flutter A da ti kaja /malak off/ za koli4kata v Auber vidiah to4no 3 vida Quinny, no ne razbrah tvoiata komplekt ot 3 4asti li e?

"Моята" е модел "Freestyle" с 3 колелца, ина4е както твоята, може и с Мaxi-Cosi да се полzва. Ето тук има синмка с раzли4ните варианти http://www.kindersitze-shop.de/inhalt/product_info.php/products_ … b32fc2a8b34ad8c2e

# 20
  • Мнения: 1 465
Az ne 4e mnogo razbiram ot nemski hahaha ama tazi koiato struva 299? vklu4va li ostanalite 2 4asti ili dopla6ta6 za tiah poso4enata s/u tiah cena newsm78 - sigurno se dopla6ta.Izglejdaha dosta manevreni - te i 3-te biaha s po 3kolelca

# 21
  • Мнения: 464


SkypeOut и аz не съм полzвала, само обикновения полzваме с татко ми (с камера  Mr. Green)


Аз го използвам за войс чат с майка ми само, имам карта, с която ми е по-евтино да се обаздам. А къде е камерата на skype, не съм забелязвала да има newsm78

# 22
  • Мнения: 7 837
На мен пък не ми идва изгодно  Sad
По4ти на една цена е с картите, които си купуваме.
А и нещо не ми се ще да си давам кредитната карта по нета  newsm78

# 23
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
И от мен едно твърдо ДА за skype. newsm10
Mного е изгодно и връзката е супер. До София е 3 цента.

# 24
  • Мнения: 7 605
Az ne 4e mnogo razbiram ot nemski hahaha ama tazi koiato struva 299? vklu4va li ostanalite 2 4asti ili dopla6ta6 za tiah poso4enata s/u tiah cena newsm78 - sigurno se dopla6ta.Izglejdaha dosta manevreni - te i 3-te biaha s po 3kolelca

299? е основата, после 110 zа Maxi Cosi и 140 zа ко64ето = об6то 550 ?. А в Италия ходили ли сте, струва ли се?
Ох сложна работа об6то вzето.

# 25
  • Мнения: 1 465
a do Italia ne stignahme - predpolagam 4e tam moje da e po-evtino ottuk, no moje bi ne vsi4ki marki. newsm78 Abe za 550? si e dosta dobra daje tazi koli4ka - ne e zle kato ia gledah

# 26
  • Мнения: 3 880
Още едно "за" скайп-а.
Благодарение на него говоря с майка ми безпроблемно и евтино.

Пепи, колко евтино иzлиzа? Аz като гледам таzи таблица с тарифите до България е 6,3 цента, а най_евтината тарифа от стационарен телефон в момента е 3,8 цента. newsm78 Или аz бъркам неЩо newsm78 има ли някакви други тарифи тоzи скайп?

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099

Пепи, колко евтино иzлиzа? Аz като гледам таzи таблица с тарифите до България е 6,3 цента, а най_евтината тарифа от стационарен телефон в момента е 3,8 цента. newsm78 Или аz бъркам неЩо newsm78 има ли някакви други тарифи тоzи скайп?
Е да, но ние сме с хенди, аз към 02, но със стар договор, оттам и по-високи цени до БГ, затова скайп ми е по-изгоден от "хоум- зоновите- тарифи
а стационарен в общежитието е немислимо

# 28
  • Мнения: 3 880

Пепи, колко евтино иzлиzа? Аz като гледам таzи таблица с тарифите до България е 6,3 цента, а най_евтината тарифа от стационарен телефон в момента е 3,8 цента. newsm78 Или аz бъркам неЩо newsm78 има ли някакви други тарифи тоzи скайп?
Е да, но ние сме с хенди, аз към 02, но със стар договор, оттам и по-високи цени до БГ, затова скайп ми е по-изгоден от "хоум- зоновите- тарифи
а стационарен в общежитието е немислимо

Аааха, така може Wink

# 29
  • Мнения: 7 605
a do Italia ne stignahme - predpolagam 4e tam moje da e po-evtino ottuk, no moje bi ne vsi4ki marki. newsm78 Abe za 550? si e dosta dobra daje tazi koli4ka - ne e zle kato ia gledah

Ами не са малко пари, но при коли4ката искам да вzема не6то свястно пък и седалка zа кола хем 6те си имаме....но трябва да видим, другия месец 6те си поръ4ваме и нова кола и те нали имат и те едни седалки zа деца, 6те видя какъв модел са те. Уффф трудна работа, кола да иzбира6, коли4ка да иzбира6, други работи да иzбира6 и най трудното...да ги плати6  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт