Ноемврийчета 2005 - 29та коледно-първомартенска-първоюнска тема

  • 63 057
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 453
Милейди, прекрасни снимки! Щерките ти май си приличат? Големи хубавици! А татито само как сияе! А ти си красива секси мама!

Елспет, чудесна снимка с много деца! Приличат си наистина.

За Чико - мисля, че ще прилича на баща си. Такъв си го представям - същия като татито, но по-малък. Явно щот ми харесва мъж ми като външност и качества, та искам и син ми да е същия. Днес бях на ЖК - чукнал моичкият 45 см. Купувам гащеризони от 62 нагоре.

# 76
  • Мнения: 3 089
значи няма да устискаш до 14 февруари  Wink
а пак ли във вода ще раждаш, как го планираш? или може би съвсем не го планираш, 'щото то така и така ще се случи  Mr. Green

милейди
- да са ти здрави и омайни  bowuu
обаче редно е да кажа, че за сега ти превъзхождаш по хубост и двечките.
пожелавам да те задминат, когато му дойде времето, дори и ти да не си готова за това  bowuu

децата са добре, ходят на детска и ясла. по всичко личи, че им е добре, въпреки че камбо поревава сутрин от лиготия. петра започва плуване в петък, та съм трескава - днес рових в кутиите в склада на 2рия етаж за бански, кърпа и крилца; дядо мраз пък вече се е погрижил за джапанки, очила и шапка (в синьо, в случай, че петра откаже да ходи, цветът да става и за камен), така че в петък щурмуваме. поръчки нямам и се шляя и лентяйствам - за сега ми е интересно д акъщовнича, подреждам и ровя в нета, но усещам, че скоро ще полудея, ако почивката продължи прекалено дълго  Rolling Eyes

препоръчайте детска вокална група моля. май питах по едно време, но не помня отговорите (ако е имало); някой нещо да е чувал? утре ще ходя до двореца на децата да проверя, но няма лошо и сондаж да има някакъв  Peace

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Милейди, страхотни девойки! Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 592
Както каза маик: "милейди - да са ти здрави и омайни" прекрасните госпожици Hug

Аз да ви се оплача. Отидох с позната за да я придружа на преглед за измерванена плътността на костите и реших съвсем случайно и аз да си направя такова. За мой ужас се установи, че имам остеопотия или нещо подобно, което е почти остеопороза и то на мойте 33год. направо изпаднах в паника. Вътрешното ми чувство ми каза да отида да си направя и друго изследване. Там резултатите бях в норма. Сега съм пълнен шах. Не знам кой от апаратите измерва вярно.  Sad и имам ли аджаба или нямам такъв проблем.

# 79
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Sissa, освен да потърсиш и трети апарат?
Аз пък вчера бях на гинеколог и скоро и на мамолог ще ходя.Профилактика,не за друго.

# 80
  • Мнения: 152
Милейди, страхотни сте. Малката е голям бонбон и ми се струва, че прилича на кака си.
Сисе, пробвай и на трети апарат. Като се върна ще се обадя.
Аз пък съм се спекла нещо. Едно ми е убито.
Димитър е под пара. Ходи да вади документи за ясла на Жужи. Тези хора съвсем се побъркаха. Искат бележки за платени данъци и личните карти да са с Варненски адрес. Сега ще си сменя и личната карта. Добрата новина е, че ще е с предимство заради Кити. Че са измислили луда система - ще теглят на лотария. Няма да има значение входящия номер. Това, за да се избегнат опашките.
А иначе Кити ще ходи на предучилищна в градината. Не виждам смисъл да я записвам и в училище.
Ето да видите децата. Но довечера ще заключа албумите.http://www.facebook.com/home.php?#/album.php?aid=46778&id=1493268563

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 14:40 от buba_katinka

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Честит имен ден на празнуващите! Здраве и усмивки! Simple Smile

Пламен тази сутрин ме събуди с чаша кафе и парче кекс Blush, много е хубаво

Прекрасен ден на всички! Hug

# 82
  • Мнения: 592
Честито на всички именници - малки и големи. Нека името им е винаги повод за гордост  bouquet

aneleto  - дал господ всеки му

# 83
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Поздрави и от нас за всички именици.
Анеле, ние с Дани за Коледа получихме подарък - табличка за сервиране в леглото, нооооооо още не ми се е случило  Joy Даже леееекинко подозирам, че ще се превърне в масичка за работа с лаптопа в леглото  Joy О, забравих да ви се похваля. Вчера бяхме на кино и гледахме Аватар... много съм доволна. Сефте гледах 3Д кино

# 84
  • Мнения: 11 818
Честит имен ден на Ванката на Диди, на батко Ванко на Били и на тати Иван на Милейди! Здрави и усмихнати! Честито и на всички останали малки и големи именици, ако пропускам!

Ех, изпуснах снимките на МилейдиCrossing Arms Ще проверя дали ги има във Фейсбук, че и там хич не влизам, ако не ще си прося лично да ги видя! Heart Eyes

маик, стискам палци за плуването, да пишеш после! Пък, ха дано на Пипа толкова да й хареса, че след време сама да иска момичешки изразен цвят аксесоари за плуване. Simple Smile Аз сега съм пред цветова чуденка за ски екип на Юлиана, но май ще е син, предвид липсата на сняг, поне Влади да го носи след това. Иначе ските в градината ще са от 12 февруари, дано навали дотогава. И според наличието на сняг ще си организираме и семейни ски на вилата за 1-2 седмици.
Чайникът и на мен много ми хареса и си го записвам за закупуване в удобен момент. Wink
Нямам идея за вокална група, знам само, че в популярните не взимат случайни деца, иначе Юлиана ходи в детската градина като допълнително - 20 лв. на месец, имаха и "концерт", макар че тя не участва, защото отсъстваше, но като цяло съм доволна.
кукла, много ви се радвам! Точно вчера си мислех, че ако Влади беше Владина вече сигурно щяхме да опитваме за трето, но сега е друго.. А така взимай по-големи дрешки, че виж нас Влади как ни изненада с размерите си, а аз точно обратното взех много малки, че мразех на Юлиана всичко да й е огромно в началото. И аз да питам - за водно ли се готвиш пак?
Сисе, дано е фалшива диагнозата, да пишеш! Hug
Хубави са всякакви профилактични прегледи, аз все се оправдавам, че като спра да кърмя ще отида тук, там.. ама някой може и сега да ги отметна, поне един зъбар да посетя..
Ели, обичам чаровно смутени строени за снимка деца! Simple Smile
тити, как е при вас ваканцията, как я прекарвате? Тук е пролет, Влади цял ден спи на терасата.
И аз да похваля шапките на Били! Hug

За предучилищната още не съм решила, но ако мога ще я изместя да я изкара тук в 8 ОДЗ, където планирам да бъде и Влади. Но като цяло взех да мисля и за училище напоследък.. ужас..

# 85
  • Мнения: 3 089
училището е ясно открай време. там няма предучилищна, така че петра ще си стои в ДГ до края.

ски училището в нашата ДГ започва след 2 седмици - на 18ти януари; струва 195 лева, за нас 180, че имаме екипировка (ски-екипът нарочно е избран син, така че ще мине към камен; ски-ръкавиците обаче са розАви  Mr. Green); надявам се март да има и второ. за сега пипа кандиса да иде с подкупа, че ще й купя нови шапка и шал по неин избор. дано не се отметне СЛЕД като купим въпросните шапка и шал.

честит ден ден на всички дечица и родители   bouquet

# 86
  • Мнения: 811
Здравейте и Честита Нова Година!
Нека за всички е по-добра от предходната!

Първо искам да поздравя на патерица всички именици от началото на годината до сега и да им пожелая да носят със здраве името си! (тити, поздравявам и теб  Heart Eyes )

Милейди, и аз се нареждам на опашката за снимките на малките ти принцеси, които изтървах  Simple Smile

Бубе, и твоите снимки не видях  Rolling Eyes

Елспет, вЕрно си приличат брат'чедчетата Laughing


Ние сме здрави. Празниците ги изкарахме по домашному и на антибиотик. Музата да пиша ме е напуснала, омързеливила съм се, мдаа ....  Blush

# 87
  • Мнения: 453
маик, що, планирам аз. Визуализирам го раждането едно прекрасно и съвършено и то ще е такова. Представям си как раждам в Мъртво море с делфини, бързо, безболезнено, ритуално и оргазмено. На 5% да се сбъдне пак ще е хубаво. То е ясно, ще раждам не с делфини, а с хлебарки, във вана със съмнителна чистота... но ние сме позитивни! Laughing Избрах за раждането един червен потник на мъж ми - преди 10-тина години му снимаха бицепса с тоз потник за една реклама - бореше 2 двеойки на канадска, та доста секси цялата работа! Миналия път раждах гола, но така е кофти за снимките, а с горнище на бански ми е смешно.
За датата на раждането - майка ми ми подава една друга дата, доста преди термин, но аз не съм съгласна. Напоследък и 14. Февруари не ме кефи за РД, та програмирам за 12-13-ти. С Галка терминът ми беше 10. Септември, но аз обявих, че ще раждам на 16-ти. Хитро, започнала е тъкмо учебната година, децата са се прибрали от почивки и спретваме голям купон за РД. Simple Smile Имаше една друга мама, с която се чувствах свързана. В деня, когато заминавахме на почивка да правим Галка, тя ми каза, че е бременна и аз я пипнах за късмет. На нея и бях казала, че ще роди и тя на 16-ти, точно 2 месеца преди мен, както и стана. Да му се неначудиш! Трябва да пиша бестселъри! Laughing

За вокална група - интересно. Плс, сподели какво е станало. Ако Мина има желание бих я записала, но в хор. С мъж ми сме твърдо против бг естрадата на всякакво ниво.

Били, къде мога да разгледам още шапки?

# 88
  • Мнения: 3 089
Нищо не стана с вокалната група. т.е. би станало, обаче заниманията с малките в ДЦ са във вторник и четвъртък от 5, а пипа до 5 е на английски в центъра. утре пак ще ходим да се срещаме с г-жата, дето води групата (сладки пуканки се казва), та барем успеем да набутаме детето в друга група или по друго време. инак вчера мина 'прослушване' и казаха че пипа ставала - поне в това отношение за сега се движим добре. а вие защо хор? там хващат един звук и го разточват до значителни и незначителни вибрации (тити да ме прощаваш). нали са деца - да пеят зайченцето бяло и 2 калинки, да тропат с кречета, да пляскат, да се поклащат. някак не си виждам детето щастливо в хор от типа бодра смяна. тъй мисля. но май няма да ни огрее. ще видим утре, когато впрочем 2те деца ще участват в някакви занимания наречени 'лего конструиране и игротека' и ако се чувстват ок, всяка събота сутрин ще участват в тях  Peace
ски-училището при нас се движи с променлив успех. уж подкупих пипа да се съгласи като й обещах нови шапка и шал, ама от вчера спря да бъде сигурна в ищака си. започна да настоява да не ходи сама, да сме ходили всички заедно, което означава планираната семейна ски-почивка за двама да стане кратка-семейна ски-почивка-на-евтино-място-с-2-те-деца-предвид-идващите-пътувания-в-чужбина. няма лошо впрочем, но изместих оста на търсенето, а когато някой мой план се променя в неочаквана посока, това много ме напряга.
и за плуването да докладвам - днес бяхме в малкия басейн на БСФС (дълбочина около 80 см, Т 30 градуса); децата бяха 6 + петра. заниманията са 45 минути, като същинските упражнения са 30 минути, а в последите 15 децата играят. жената ми хареса - отнася се с децата твърдо, но поощрително, не се кара, но и не гали с перце; не пести похвалите и бравос-ването, което пък поощрява дребсъните. гледам, че всички деца вдигат ръце (както са си във водата) и искат да покажат първи някое упражение - значи й се кефят. пипа се стресира леко, защото беше сама без мен във водата (разбира се), а аз не я бях подготвила много добре какво я чака съвсем целенасочено - предпочитах да кажа, че г-жата ще казва, отколкото да я заблудя в незнанието си с нещо невярно, тя да се стресне от промяната в очакванията и да ревне; всъщност по едно време се нацеди да ревне, а в друг момент каза 'ама аз не искам' (да гушне дъската и да легне върху нея), но жената бързо я тушира, а и тя като не срещна съжаление и милост в моя поглед, пак си се самонатика по стълбите във водата. инак днешното занимание на петра беше да се движи във водата, хваната за страничния парапет, накачулена с очила, шапка и крилца, и толкоз. целта явно е да спре да се страхува, че е във водата без мама, и да се увери, че не може да потъне на тая дълбочина и с крилца. на 30тата минута каза, че й е студено (което може и да не беше така), но все пак с треньорката решихме, че за като за първи път е достатъчно. таксата е 6 лева билет за басейн + 3 лева на треньорката; вътре изглежда чисто и на тоя етап мисля, че съм доволна. за сега петра твърди, че другия петък пак ще ходим. да видим.

# 89
  • Мнения: 9 902
ooo, ма като си скривате снимките така, аз пък няма да ви покажа нашите от Шри Ланка  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт