Ноемврийчета 2005 - 29та коледно-първомартенска-първоюнска тема

  • 63 074
  • 745
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 089
не знам как да направя това, но ако някой е ентусиаст, то може в 'календар на събития' да пусне кактото там е необходмо.

аз съм ок за среща в читалището, аккто и за такава другаде. ако са здрави децата, ще се явим независимо къде. да кажат хората с ученици, бебета, без коли и прочие как, къде и кога ще им е удобно  Peace

# 556
  • София
  • Мнения: 830
Готово, заповядайте, ако искате мога да променя датите, сложила съм ги в събота. Аз съм съгласна за читалище, но съм гъвкава, бих отишла навсякъде...е стига да не е в някой стриптийз клуб. Mr. Green. А защо, не?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=532018.0

# 557
  • Мнения: 811
Гласувах  Grinning

# 558
  • Мнения: 11 818
Гласувах и аз! Точно това предположих, че ще стане, ще се дублират с празнуването на някои рождени дни, защото не всеки празнува на деня, а през уикенда..

Милейди, подкрепям и аз идеята за читалището, чудесна е! Peace Ще извикаме аниматор/и да ги забавляват, тогава няма да е проблем, че не се познават и ще изчезнат логичните опасения на маик от този факт. Всеки ще донесе по някоя играчка, на мен не ми е проблем с колата, ще метна разни неща.. И с удоволствие ще приготвя разни неща за хапване!
Страшно много се радвам за Яна!! Hug

кукла, е да де, идеята по-скоро ние да се видим. Wink

Доминика, чудесно ще е ако успеете! Както и всички останали извън София!

Юка, да пишеш как се справяте с английския! И ние бихме се включили в подобна групичка.. Аз нали също съм преподавала, точно в детска градина и съм си мислела, но пък сметнах, че Юлиана няма да вземе на сериозно нещата, може би трябва да пробвам, за да разбера.

Я да опитам едно преброяване:
Милейди - 2 бр.
маик - 2 бр.
Елспет - 2бр.
кукла - 3 бр.
Били - 2 бр.
Олгарита - 2 бр.
Диди - 1 бр.
Юка - 1 бр.
Сиси - 2 бр.
Доминика - 1 бр.

Разбира се половинките също са поканени.. Надявам се списъкът да се увеличи!

Последна редакция: пн, 11 окт 2010, 21:45 от Сиси ♥♥

# 559
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аууу Сиси, сега като погледнах обобщението ти чак се смутих, че съм с 1 бр.
Ще ида да погледна кои са предложениет дати за среща и ще гласувам по-късно.

# 560
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
На мен също ми се идва с двата броя + мъж. Но има много но-та. Ноември ми е супер неудобно. В София не мога изобщо да се ориентирам, но ще навигирате, ако се навия да дойда. Но изобщо н есе съобразявайте с мен за дата.

# 561
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
микки, ако трябва ще те посрещнем още при табелата София  Heart Eyes, ти само ела!

# 562
  • Мнения: 3 089
дам. вие само решете да дойдете и ще ви подредим на бърза ръка. у дома има свободен разтегаем диван, а брат ми има и надуваемо легло, така че можем да ви приютим без никакви напъни  Peace

# 563
  • Мнения: 453
аз съм с 3бр Laughing

# 564
  • Мнения: 11 818
Боже, даже щях да пиша на Диди, че не всички са с 2, не знам как съм сгрешила.. Hug Hug

# 565
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Ех как ви се радвам за организацията:) Hug

# 566
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Е, ако решим да дойдем едва ли ще е чак пък с приспиване. Много ми се иска, но ноември, декември и януари като се заредят едни рождени и имени дни в нашето семейство...и парите все не стигат.

# 567
  • Мнения: 811
диди, не си сама с 1 бр Simple Smile ама определено сме малцинство  Blush
микки, много ще се радвам да се видим! Между другото в групата на Ади в детската градина има едно момиченце, което много прилича на вашата хубавица  Heart Eyes

# 568
  • Мнения: 592
Този път нещата наистина изглеждат сериозни, направо ме карате да се замисля и аз newsm78

# 569
  • Мнения: 3 089
ами хайде де!

Общи условия

Активация на акаунт