За чорапите и жартиерите

  • 14 717
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 560
Ясна е работата. Явно е до структура. Дамите с по-елегантни и стегнати бедра се чувстват по-комфортно, защото чорапите не ги стягат. Другите ще си носим чорапогащници hahaha

Определено. И моята структура е с широки бедра. Голям майтап съм с чорапи, да не говорим че тези със силикона ми се смъкват. Много ми харесват,  но явно ще се чувствам секси по други начини.

# 31
  • Мнения: 1 434
Харесвам силиконови  чорапи ,по -добрите марки не се свличат  Peace Нося ги  целегодишно  имам цяла колекция  с дантела  без дантела , фигурални  Laughing

# 32
  • Мнения: 2 199
 Laughing Не обичам да нося чорапогащници под панталон  Tired
Все едно мравки ми лазят по краката - без значение дали е копринен или памучен или акрилен, дали е за 0.5 лв или за 30 лева. Дразнещо и това е.

За силиконовите чорапи - не мога да си уцеля размера 1 ми стяга и под тясна рокля се вижда пристегнатото и стои  Sick ooooh!
2 - голямо ми е  #Crazy
Последният път една продавачка ме убеждаваше, че 2 ще ми е голямо и ще ми пада. Аз обаче твърдо решена да си купя 2.

Бях на прием с рокля, наконтена.
В момента в който трябваше да се здрависам с "виновниците" за приема и усещам как ми се свлича чорапа  Blush  Crazy Crazy Crazy

С една ръка се поздравявам с другата придържах чорапа  Hug

Общо взето това беше по-врапиращият инцидент с чорапите.
 bowuu

# 33
  • София
  • Мнения: 351
Можете ли да ми препоръчате марка  качествени силиконови чорапи, които няма да ми се свличат?Или евентуално магазин, от където да си купя такива?Последно си взех някакви обикновени, към 10лв бяха май, издържаха 4 часа и след това започнаха да падат, абе ужасна работа.Добре че имах резерва в чантата Laughing, та ги смених.

# 34
  • Мнения: 2 199
Моите струваха 18 лева но пак се смъкнаха(дали от това, че ми бяха големи или кофти силикон - незнам).

Едно магазинче за бельо на алабин малко преди завоя към Графа.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 535
Харесвам силиконови чорапи, но много рядко нося защото все ми се свличат. Аз съм дребосък и дори и най малкия номер ми е големичък, няма значение дали са скъпи или евтини. Забелязала съм обаче че силиконовите чорапи с по-малко лентички силикон държат по добре, също и тези с по тясна лента дантелка. Единствените до сега които не са ми се свличали са на Гламур.
Иначе и аз имам няколко комични изпълнения с тези чорапи...добре, че винаги си нося резерва Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
Едва ли е до марка...Аз последно си купих ултра скъпи от магазина на уименс сикрет, преди да го закрият и пак ми стискаха...Сега като се замисля, тогава бях след раждане, с не малко килограмчета в повече, дали пък затова newsm78 Ще трябва сега да ги пробвам, може пък да са ми удобни...

# 37
  • Мнения: 25
Аз също,много ги харесвам силиконовите чорапи,но постоянно ги опъвам,защото и на мен все ми се свличат.

# 38
  • Мнения: 431
Аз пък имам къси крачка.
Вследствие на това силиконовите чорапи няма как да ми паднат -- те просто са вдигнати почти до гащите ми, над, ако мога така да се изразя, най-широката част на бедрото.  Laughing

# 39
  • Мнения: 71
имам два чифта и не е имало случай да имам проблем, просто се изкъпвам не се мажа с кремове и тем подобни, а силикона на самия чорап с малко вода и сапун(може и мокра кърпичка) ги почиствам и си лепват екстра. Пробвайте в къщи и ако стане и при вас -  Hug

# 40
  • Мнения: 836
Можете ли да ми препоръчате марка  качествени силиконови чорапи, които няма да ми се свличат?...

Леванте, Санпелегрино (италиански), също ТИМ (мисля, че са български) - в повечето магазини за дамско бельо ги има.

Жартиери не съм носила от много години. Определено чорапите са по-удобни. За да разберете дали са качествени, преди да ги купите, ги помиришете - ако лъхат на гума, не ги взимайте. Освен това - гледайте структурата на нишките - трябва да виждате "дървесната" плетка - имитира годишните кръгове в стъблото на дървото.

# 41
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 943
Гледайте и кога са произведени. За тези материали е в пълна сила стареенето.

# 42
  • София
  • Мнения: 18 679
Освен това - гледайте структурата на нишките - трябва да виждате "дървесната" плетка - имитира годишните кръгове в стъблото на дървото.
Я пак? Къде трябва да я виждаме тази дървесна плетка newsm78

# 43
  • Мнения: 836
Освен това - гледайте структурата на нишките - трябва да виждате "дървесната" плетка - имитира годишните кръгове в стъблото на дървото.
Я пак? Къде трябва да я виждаме тази дървесна плетка newsm78

Мушкаш си ръката в чорапа, опъваш го с пръсти и гледаш нишките срещу светлината (като внимаваш с маникюра  Laughing). Съвсем лесно е.

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 16:39 от горица

# 44
  • София
  • Мнения: 18 679
Аааа, ясно. Аз си мислех, че още говорим за лентата със силикона горе и се пулих ли, пулих - къде я видя тая плетка Shocked Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт