Отговори
# 30
  • Мнения: 2 310
мале, само ние ли държим 21-22 градуса вкъщи
Ние държим 20 градуса максимум 21.Когато я къпем 23-24 радуса.
Между друтото към кой да се обърна да ни добави на първа страничка към другите бебета?
Честит имен ден на всички които имат  smile3525

# 31
  • Мнения: 69
22 аз му давам,харесват ми че са дебели,лесно се чупят и много бързо се разтварят,а и Тео си ги харесва Crazy

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 135

Между друтото към кой да се обърна да ни добави на първа страничка към другите бебета?

За да ви има в списъка с бебетата към Нинчето, а за да ви има в следващия колаж към baby_moni

# 33
  • Мнения: 64
22,Митко също за следобедна закуска хапва домашно приготвено пюре от плодове и добавям 2 бисквити"Закуска".А в "златните"Плазмон" да не би да няма "Е"-та? newsm78

Нинче,честит юнак на приятелката ти!

Ние пък вчера разбрахме,че приятелско семейство чакат 3-то  Crazy ...смелчаци!

Запалихте и мен с този "Аватар",баткото откога ме врънка за него.

И да се похваля-днес Митето получи подаръка си за Коледа - буйки на Колев,ами мноого са хубави и с тях започна да си стои на цяло краче,а не като "балерина".

# 34
  • Мнения: 69
ИЗВИНЕТЕ МЕ АКО СЪМ ПОКАНИЛА НЯКОЯ НЯКОЛКО ПЪТИ Blush НЕЩО НЕ МОГА ДА СВИКНА С ТОЗИ ФЕЙС,ДОВЕЧЕРА ЩЕ СЪМ НА ОБУЧЕНИЕ ПРИ БРАТ МИ Embarassed

# 35
  • Мнения: 0
Ще ви пратя малко снимки на Радост.

http://www.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&g=0&a=17216& … 4260&i=188517
 
А ето малко и от Коледната ни украса.

http://www.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&a=17304&u=24260

# 36
  • Варна
  • Мнения: 858
Честита нова темичка  Hug и преди празници , хайде без спорове  Hug
Роскаааааааааа, честити ви първи крачки, страшно се зарадвах като прочетох, браво на Стела  Hug
22, честит имен ден   bouquet , а какъв ден е днес  Embarassed
Още щях да пиша, но забравих.....  newsm78  

# 37
  • Мнения: 1 734
Я да ви питам, по колко пъти на ден спят вашите бебоци? Моето още спи по 3 пъти - преди обед, следобед и сега към надвечер. Щеше ми се това трето спане да го махнем и вечер да си заспива към 8 часа, ама не иска и това си е

# 38
  • Мнения: 267
Добър вечер  Hug
Роскаа,честито ходещо човече  Hug
Айде да не почваме новата тема със сръдни  Naughty, Слънце,бейби мони,Нинка,Еля  Hug
Вероники,оздравяхме мила,сега малко му се възвърна апетита  и съм доволна  Grinning
Ох и аз съм в чуденка за подарък на малчо  newsm12,като знам,че нищо не му е интр и не ми се дават много пари,за нещо,което ще събира прах  Crazy,та май ще му взема едно бебешко телефонче,поне да не ме е яд после  ooooh!
Ох много работи щях да пиша,ама звяра се събуди  ooooh!
Ааа 22,честит имен ден   bouquet,подсети ме,че щях да забравя да честитя на снахата  Mr. Green
Сиа,ние спим преди обяд,после към 1-до 1.30 и после към 5 или 6 пак за половин час  Peace

# 39
  • Мнения: 361
22- ЧИД, от всичко най най най.
Браво на Стелито.
Честито ебче и на Нина.

Аз  #Crazy Мойто диване ми къса нервите днес. Ходи насам натам и само писука и вика мама. Не ще да яде. ААААААААААААА

# 40
  • Мнения: 5
Ох този фейсбук... Laughingтам съм Виолета Христова, а Моника Михайлова предполагам е от форума, че имам покана за приятелство?

# 41
  • Мнения: 276
Да, добро настроение, това е бейби_мони! Grinning

# 42
  • Мнения: 69
Ох този фейсбук... Laughingтам съм Виолета Христова, а Моника Михайлова предполагам е от форума, че имам покана за приятелство?

аз съм Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5
Бейби Мони  Peace
Ето ви едно клипче да се посмеете, мъжа ми ми го показа токущо, Бащини неволи ...
http://www.vbox7.com/play:98d7b642
А ние се чудим как да приспиваме вечер децата, бащите да се заемат с тази задача! Wink

# 44
  • Мнения: 170
Aбе ей, Ше се побъркате с тоз ФБ!  Mr. Green

На мен ми устроиха вечеря на свещи с червено вино и голяям букет от виолетови лилиуми! Много се зарадвах, отдавна не съм получавала цветя  Heart Eyes Mr. Green

За бисквитите на Плазмон - не зная дали имат Е-та. Не съм купувала все още.  newsm78

Ахахахаха, Добро настроение - заболя ме устата да се хиля!  Mr. Green Много готинко клипче. Мъжо вика : гледай момиченцата се гушат в бащите, а момченцата в мамите. Моя не се отлепва от мене  Mr. Green Така де, малкия мъж. За големия - ще видим тази вечер..  Blush

Спокойна вечер на всички!

И болните мушмуроци да оздравяват, че Дядо Коледа ще се уплаши и няма да дойде, за да не се разболее!   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт